вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Чигирин – Суботів – Холодний Яр


 Доторкніться до історії предків!

Виїзд з Черкас комфортабельним автобусом

Ми запрошуємо відвідати Вас славне місто Чигирин – місто славних козаків, волелюбних людей! У XVII ст. Чигирин – є першою столицею гетьманської держави. Місто зберегло пам'ять про найвідомішого гетьмана України Богдана Хмельницького. В ході екскурсії по заповіднику Ви побачите «Чигиринський історичний музей», ми підійдемо на Кам'яну гору, на якій височить велетень-пам'ятник Богдану Хмельницькому.

Переїзд с. Суботів. Цікаве минуле має село Суботів. У XVII ст. Суботів був маєтком і резиденцією Богдана Хмельницького. У 1953 р На іншій стороні від гетьманського палацу була зведена Іллінська церква – видатна пам'ятка XVII ст. за свідченням літописів, 1657 р в ній поховали прославленого гетьмана.Обід

Після обіду Ви зможете надпити водиці з трьох колодязів, викопані, як відомо з легенди, за наказом Богдана Хмельницького в пам'ять про полеглих у битві запорожців!

Далі ми відправимося в Холодний Яр, який має багатющу історію. Тут панує містична атмосфера! Саме з цими лісами пов'язаний повстанський рух – Коліївщина. З чим пов'язана така назва, і хто такий Максим Залізняк, Ви дізнаєтеся з екскурсії-прогулянки по Холодному Яру. По закінченню екскурсії – відвідання Свято-Троїцького Мотронинського жіночого монастиря. А також можливість доторкнуться до дуба-велетня Залізняка, вік дерева вже більше 1000 років (висота 30 метрів, а в обхваті майже 9!)

У вартість включено:

Автобусне обслуговування по маршруту

Екскурсійне обслуговування по програмі

Страховка

Хотите, перезвоним Вам?