вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Канів


Виїзд з Черкас автобусом з екскурсоводом до Канева до Шевченківського національного заповідника, заснованого в 1925 році.

Сходження на Чернечу (Тарасову) гору до могили Т. Г. Шевченка – великого народного Кобзаря. Тарасова гора стала святинею для всіх поколінь українців, одним з національних центрів єднання українців навколо ідеї створення Української Соборної Держави.

Відвідування літературно-меморіального музею Т. Г. Шевченка, де зібрано тисячі експонатів, що розповідають про життєвий і творчий шлях поборника свободи та гуманізму. Відвідування «Тарасової світлиці» - першого народного музею Кобзаря, відтвореного в 1991 році.

Відвідування музею народного декоративного мистецтва, який розміщений в приміщенні архітектури 18 ст. Це один з найбільших музеїв Черкащини відповідного профілю. Музей налічує понад п'ять тисяч експонатів. Екскурсія до Успенського собору, який був закладений у 1144 р Всеволодом Ольговичем – батьком визначного полководця Київської Русі, героя «Слова о полку Ігоревім» Святославом Всеволодовичем.

Дніпро, Рось, Росава, русичі, Київська Русь, козацька держава, Тарас Шевченко – всі ці символи історії України пов'язані з одним з найдавніших міст Східної Європи Каневом, де на схилах дніпровських круч століттями творилася історія української нації.

Поселення на території сучасного міста існували і в епоху пізнього палеоліту (35-10 тис. років до н.е.), і в кам'яному, і в мідному і бронзовому століттях. Літописне місто Родень, яке знаходилося на одній з Канівських гір, з перших століть нової ери стало центром формування Київської Русі, на території якої згодом постала сучасна Україна.

Розташований в центрі держави на перетині шляхів, цивілізацій і природних зон, Канів можете здійснювати дивовижні екскурсії вглиб цілих історичних і геологічних епох. У свою чергу нікого не залишать байдужими унікальні ландшафти і пейзажі сучасного міста, його національні святині і пам'ятники природи.

Хотите, перезвоним Вам?