вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Золота підкова Черкащини


 

08.00 Виїзд з Черкас на автобусі.

Якщо по дорозі Ви прочитали «Чигиринщина», - знайте, Ви вже в місті славних козаків, вільних духом людей, які найбільше любили свободу! XVII ст. для Чигирина, і для всієї території України увійшло в сучасну історію як час Визвольної війни українського народу проти загарбників. Боротьбу цю очолив Богдан Хмельницький, який зробив Чигирин столицею.

Під час екскурсії заповідником Ви побачите Чигиринський історичний музей, підніметеся на Кам'яну гору, на якій височить велетень-пам'ятник Богдану Хмельницькому.

Переїзд в с. Суботів – родинний маєток славного гетьмана, де побачите пам'ятка архітектури XVII ст. – Іллінську церкву. Ви її вже десь бачили? Не дивно! Зображення саме цієї церкви знаходиться на 5 українських гривнях! Доторкнетеся до усипальниці Хмельницького: мурашки по шкірі Вам забезпечені, адже Ви доторкнетеся до самої історії!

Час обідати. Ви коли-небудь обідали в музеї? Ні? З нами у Вас буде така можливість...

Після обіду Ви зможете попити водиці з однієъ з трьох криниць, які були викопані ще за наказом самого гетьмана!

Переїзд в унікальне урочище Холодний Яр – вікові дерева в природный балці, в якій навіть влітку температура не перевищує 20 градусів. Тут панує майже містична атмосфера! Саме з цими лісами пов'язаний ще один повстанський рух – Коліївщина. Чому така назва і хто такий Максим Залізняк Ви дізнаєтеся в екскурсії-прогулянці Холодним Яром. В кінці екскурсії – відвідування Мотронинського монастиря і дотик до тисячолітнього дуба Залізняка (майже 9 м в обхваті!)

Вам точно захочеться залишитися тут подовше... але – пора повертатися додому!

У вартість включено:

Автобусне обслуговування по маршруту

Екскурсійне обслуговування по програмі

Страховка

У вартість не включено:

Особисті витрати.

Хотите, перезвоним Вам?