вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Кам’янець-Подільський


1 день. Виїзд з Черкас. По дорозі – Золочів, Теребовля, Чортків.

І ось він – Кам'янець-Подільський – місто зі світовою славою, яке називають перлиною Поділля, знамените як місто-фортеця, історичний музей під відкритим небом.

Місто Кам'янець-Подільський і фортеця знаходиться в унікальному місці – на кам'яному острові, облямоване каньйоном р. Смотрич. Особливе місце серед пам'яток займає Стара цитадель-фортеця з системою інших архітектурних споруд. Невід'ємною частиною ансамблю фортеці є кам'яний міст, який начебто продовжує фортечні стіни зі східного боку і сполучає Старе місто з фортецею.

Відвідайте Кам'янець-Подільський, пройдіться його вузькими стародавніми вулицями, помилуйтеся архітектурою, відчуйте велич давніх віків і Ви назавжди полюбите це місто. (Огляд: старий і новий Замок, Трінітарський костел, костел св. Петра і Павла, Домініканський костел та Вірменська церква). Поселення в готель. Ночівля.

2 день. Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд в Хотин – одне з найбільш привабливих для туристів місць у Чернівецькій області. Скала, замок, берег Дністра...

Історія Хотина – це історія воєн, повстань, історія перемог і поразок, історія протистояння великих імперій. Розташований на важливих транспортних магістралях, Хотин завжди привертав увагу завойовників. З метою захисту від них і була споруджена фортеця, яка пережила століття і бачила під своїми мурами полчища воїнів Османської імперії, воїнів Дмитра Вишневецького, Петра Дорошенка, Богдана Хмельницького. Огляд Хотинської фортеці...

При хороших погодних умовах – відвідування печери "Кришталева", яка по праву вважається однією з найкрасивіших карстових печер Західної України. Загальна протяжність печери понад 22 км. Відвідавши її, у Вас є можливість пройти по "хребту крокодила", заглянути в очі "кам'яному буйволові", побачити "хвіст Жар-Птиці", почути легенду про "господаря печери". Ви пройдете кілька підземних коридорів, побуваєте у величезних кам'яних і кристалічних залах, дізнаєтесь багато цікавого про підземний світі карстових печер.

Виїзд до Черкас.

Хотите, перезвоним Вам?