вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Святогірська Лавра New!


Екскурсія в Святогірськ

Виїзди щоп'ятниці, починаючи з 18.04.2014

Святогір'я - дивовижний, неповторний природний куточок, розташований на півночі Донецької області. Його називають «Перлиною Донбасу» або «Донецькою Швейцарією». Це місто з відродженою духовністю, унікальними пам'ятками і чарівною природою. На мальовничому березі р. Сіверський Донець, серед крейдяних гір, вкритих густим лісом, розташувалася стародавня чернеча обитель - Свято-Успенська Святогірська Лавра. Перші замітки про Святогірському монастирі з'явилися в літописах в XVI ст.

 В даний час в Святогір'ї створено унікальний архітектурний заповідник, до складу якого 40 будівель і споруд, 29 з яких - пам'ятники історії, культури та архітектури. Тут зберігся шедевр української народної архітектури - Миколаївська церква на крейдяній скелі, до 1 000 метрів лабіринтів - ходів усередині крейдяних печер, відомих з початку XVI століття, Святогірський Успенський чоловічий монастир.

Протягом сотень років це місце приваблює увагу людей мальовничим природним ландшафтом і винятковими лікувально-кліматичними умовами. Все має в цих місцях до чистоти й свідоцтва, до зцілення душі і тіла.

ПРОГРАМА ЕКСКУРСІЇ:

1 день

19:30 Збір групи. Відправлення з Черкас.

2 день

 5:30 Прибуття в Святогірськ.

6:00 Ранкова служба

10:00 Оглядова екскурсія по території Свято-Успенської Святогірської Лаври. Відвідання Успенського собору (вважається, що це найбільш монументальна споруда монастиря, що гармонійно поєднує в собі елементи російського та візантійського архітектурного стилю). Вас познайомлять з готельним двором середини XIX ст. - до нього відносяться приміщення для прочан, трапезна, музей, господарські будівлі Святих Кирила і Мефодія, каплиця.

У вас буде можливість відвідати церковну лавку і придбати сувеніри. Бажаючі покуштувати пісну їжу можуть приєднатися в трапезній до сніданку ченців.

Вільний час.

Екскурсія на верхній ярус Святогірського комплексу.

Знайомство з пам'ятками національного природного парку "Святі гори": пам'ятником Артему, дубом В. Камишеву, Меморіалом Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, Скитом Всіх Святих Землі Руської.

Вільний час

16:00 Відправлення в Черкаси.

3 день

1:00 Прибуття в Черкаси

Вартість від 250 грн

У вартість входить:

- проїзд на автобусі;

- екскурсія по Святогірському заповіднику;

 - організаторські послуги;

- страховка.

У вартість не входить:

- печери ченців - вартість квитка 8 грн/чол., екскурсія бронюється заздалегідь.

- музей - 15 грн/дор., 10 грн/дит.

- особисті витрати (обід, сувеніри)

Учасники екскурсії повинні бути в зручному взутті, в літній час - в головному уборі; при відвідуванні Лаври одяг жінок повинен відповідати правилам відвідування християнських православних храмів, церков, соборів і монастирів (головна хустка і спідниця).

Хотите, перезвоним Вам?