вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Ізраїль


Ця дивовижна країна вабить своєю красою і насиченим життям. Тут не припиняється потік життя, а для описування її курортів знадобиться не одна книга. Але ми розповімо лише найцікавіше!

Перше єврейське місто Ізраїлю - це Тель-Авів. Воно - культурний і економічний центр, який щорічно приймає мільйони туристів. Тут, здається, завжди зберігається шалений темп. Ви просто не побачите спокійних вулиць, навіть на вихідних. Саме місто знаходиться на 14-кілометровій смузі вздовж Середземного моря. Воно також перетинається річками Аялон і Яркон.

Ізраїль - в нього неможливо не закохатися

Одна із стародавніх держав є батьківщиною Христа. Саме тому тут прагне побувати кожен християнин. А відпочинок в Ізраїлі - це унікальна краса, історія, пейзажі та пам'ятки. Ви зможете побувати на розкішних пляжах, зануритися в світ розкоші, пройтися по музеях і отримати багато вражень. У цій невеликій країні ідеально поєднуються історія давнини і сила сучасності.

Навіть якщо ви ще ніколи не були в Ізраїлі, обов'язково виправте цю помилку. Ви поринете в чарівні краси місцевості, зможете пройтися вулицями легендарного Єрусалиму і побувати біля Стіни плачу. Кажуть, що загадані біля неї бажання збудуться. А ще ви відпочинете на березі Мертвого моря і насолодитеся східною кухнею.

В Ізраїлі є відпочинок на будь-який смак. Так, навіть якщо ви інтелектуал, активний турист, любитель пляжного відпочинку, вам буде, чим зайнятися в цій країні!

Фортеця Массада і Мертве море

Массада є найдавнішою фортецею, яка була побудована ще Хасманейськими царями. Потім її перебудував цар Ірод. Після цього фортеця так і залишилася стояти поблизу міста Арад. Він знаходиться на вершині однієї з скель Іудейській пустелі.

Мертве море має унікальний клімат. Завдяки цьому фрески двотисячолітньої давності відмінно збереглися, а фортеці і каменоломні здаються просто застиглими. Вони практично не втратили свого первозданного вигляду, тому ви дійсно доторкнетеся до історії. Наприклад, тут же збереглися склади часів Другого Храму, римські терми, вартові приміщення першого століття до нашої ери.

Фортецю Массада ще називають символом героїзму єврейського народу. Так, в той період, коли римляни взяли в облогу її, її захисники не здалися. Навіть втративши всі запаси продовольства і втративши води, вони стояли на захисті. Деякі з них загинули в бою, інші наклали на себе руки, аби не бути полоненими.

Тепер Массада внесена в список ЮНЕСКО.

Щоб піднятися до фортеці, можна скористатися фунікулером. Квиток на нього коштує близько 20 доларів.

Також, після екскурсії, ви зможете викупатися в Мертвому морі і відпочити на красивому пляжі. А ще вам запропонують перехід через пустелю або оглянути унікальні товари в магазині косметики Мертвого моря.

Мертве море, SPA «Ейн-Геді»

Це чудовий оздоровчий маршрут на один день. Ви опинитеся в мальовничому оазисі Іудейської пустелі - Ейн-Геді. Тут б'ють гарячі джерела, від яких ви будете в захваті.

Оздоровчий центр стане вашим кращим варіантом відпочинку. Ви розслабитеся, забудете про повсякденні турботи і відключитеся від суєти. Бруд Мертвого моря є унікальним, а аналогів йому просто немає.

У сучасному приміщенні з кондиціонерами є басейни, в яких вода з гарячих джерел. Її температура трохи вище температури людського тіла. Це приводить до норми нервову систему, допомагає отримати енергію і відпочити.

У центрі здоров'я та краси СПА Ейн-Геді є також кімнати для заспокійливого масажу і відпочинку. Ви зможете скористатися тентами для захисту від сонця, викупатися в басейнах з прісною водою, приготувати барбекю і просто насолодитися відмінними красотами.

До речі, курорт відомий цілющими грязями на весь світ. Він - головний символ Мертвого моря.

Послуги гіда на маршрут не поширюються.

Ви можете скористатися камерою зберігання (оплата 15 шекелів). Також потрібно внести заставу повернення, сума якої становить 50 шекелів.

Хотите, перезвоним Вам?