ул. Дашкевича, 34, оф.1

ул. Смелянская, 41

ТРЦ «Крещатик — Сити»,
ул. Остафия Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офис 1

ул. Дашкевича, 34, оф.1

Офис 2

ул. Смелянская, 41

Офис 3
(Корал тревел)

ТРЦ «Крещатик — Сити»,
ул. Остафия Дашковича, 19

МІСТЕРІЯ РІЗДВЯНОЇ НОЧІ


 

МІСТЕРІЯ РІЗДВЯНОЇ НОЧІ

День перший, 05.01

Приїзд до м.Івано-Франківська.

Автобусна екскурсія в м.Яремче – туристичний центр, розташований між горами на березі річки Прут. Водоспад Пробій, карпатська архітектура, ресторан "Гуцульщина", що побудований без жодного цвяха, сувенірний ринок над річкою. Переїзд до Івано-Франківська.

Поселення у готелі «Надія» ***www.nadia.if.ua

Пішохідна екскурсія Івано-Франківськом: затишні європейські вулички, які приведуть Вас до міської Ратуші, найбільша пішохідна вулиця з кав’ярнями та сувенірними магазинами, старовинні будинки з куполами, "Банківський квартал", сквери, парки, площа Ринок з таємними підземеллями, "дерево щастя", фортечний Бастіон.

Повернення в готель. Вечеря.

День другий, 06.01

Сніданок.

Автобусна екскурсія в місто Коломия. Місто відоме і завдяки музею "Писанка", виготовленому у формі гігантського яйця висотою 14 метрів і шириною 10 метрів. В музеї зібрано колекції писанок з усього світу. Зокрема, є і унікальні зразки, розписані та подаровані видатними особистостями. В 19 ст. Коломия була найбільшим містом Галичини, куди приїзджав імператор Франц Йосиф I на відкриття етнографічної виставки Гуцульщини, що згодом була представлена і у Парижі.

Відвідання "музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Кобринського", де зібрано понад 30000 експонатів. Тут можна побачити художні вироби з дерева, кераміки, тканини, шкіри, овечої вовни, кольорових металів, скла, морських коралів. Вільний час.

З появою першої зірки, усіх запрошуємо на Різдвяну вечерю!

Святий вечір з дотриманням звичаїв та традицій: дванадцять пісних страв, вифлеємський вогонь,колядники, вертеп, господар та господиня.

День третій, 07.01

Сніданок.

Автобусна екскурсія до православного монастиря Манявський Скит. Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир, названий в історії другим Афоном, твердинею православ’я. Ця давня святиня розташована між гірськими скелями Карпат біля цілющого джерела та в унікальному мікрокліматі.

Історія Манявського Скита приховує багато нерозгаданих досі таємниць. Найбільшою загадкою залишаються цілющі властивості води, яка збирається всередині печери, що утворилася у Блаженному камені.

Повернення в готель. Вечеря.

День четвертий, 08.01

Сніданок.

Переїзд в ТК «Буковель». Вільний час для катання. Повернення в готель.

Вечеря.

День п'ятий, 09.01

Сніданок.

Виїзд групи.

Переїзд до м. Львова. Місто Галич – центр Галицького князівства, старовинне і красиве, розташоване на березі річки Дністер. Центральна площа Роксолани з пам’ятником відомій землячці, старовинний костел, Церква Св. Духа занесена до Світової спадщини ЮНЕСКО є визначними пам’ятками в маленькому місті Рогатин.

Місто Львів – це перлина Європи, столиця Галичини, місто, яке зуміло зберегти своє давнє обличчя понад сім століть. Львів – це також місто храмів, пам’яток архітектури та справжня перлина Європи.

Від'їзд групи.

Вартість туру при розміщенні:

2-місний напівлюкс /1 ос. (twin, dbl)2-місний стандарт /1 ос. (twin)1-місний номерДіти до 12 років *
4035 грн.3245 грн.3245 грн.2200 грн.

 

*Діти до 5 років в номері з батьками без додаткового ліжка - 700 грн./1 ос.

Вартість туру включає:

  • проживання в готелі "Надія" (4 ночі);
  • харчування: 4 сніданки, 3 вечері;
  • екскурсії згідно програми;
  • транспортне обслуговування;
  • Різдвяна вечеря.

Вартість туру не включає:

  • страхування;
  • підйомник в Буковелі ~ 80 грн/ос.;
  • музей "Писанка" 15 грн.ос.;
  • "музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Кобринського" 20 грн/ос.
  • особисті витрати.

* Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загальної кількості послуг

Хотите, перезвоним Вам?