ул. Дашкевича, 34, оф.1

ул. Смелянская, 41

ТРЦ «Крещатик — Сити»,
ул. Остафия Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офис 1

ул. Дашкевича, 34, оф.1

Офис 2

ул. Смелянская, 41

Офис 3
(Корал тревел)

ТРЦ «Крещатик — Сити»,
ул. Остафия Дашковича, 19

Новорічні легенди Подільського Лицаря


Новорічні легенди Подільського Лицаря

Хотин-Кам'янець-Подільський-Чернівці

 

31.12.2016-02.01.2017

3 дні / 2 ночі

 
Новорічні легенди Подільського Лицаря
 
1 день: 31.12.2016
 

07.45 Збір групи. Посадка в автобус. Виїзд зі Львова (8:00).
Відвідування печери в Кривче. Стіни нескінченних лабіринтів печери Кришталевої, покриті різнокольоровими кристалами, заворожують своїм блиском і виникає бажання залишитися тут назавжди. У печері Ви побачите: голову буйвола, змію, барабан, ліжко печерної людини, а також пройдете місцями де жив володар печери і красуня Наталка. Кришталева - найбільш вивчена печера Тернопільщини, довжина екскурсійного маршруту декілька кілометрів, а загальна довжина її лабіринтів становить 22 км, вони були вимиті в товщі гіпсу більше 14 млн. Років тому, в печері завжди однакова температура +12 градусів. Печера Кришталева (25грн. дорослі, студенти, 15грн. діти).
Обід (самостійно).
Хотин - улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (XIII-XX ст.), Досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровим криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам'ятається і Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут. Хотинська фортеця (дорослі - 25грн, студенти і діти - 15грн).
Переїзд в м.Борщів. Розміщення в готелі.

Святкування Нового року !!!

 
2 день: 01.01.2017
 

Сніданок (пізній) в ресторані готелю.
Кам'янець-Подільський - фантастичне місто, який належить до одного з найкрасивіших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам'яток. Кам'янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам'яток в Україні. Вас чекають: стара фортеця (XIII-XVIIIст.), Кафедральний костел Петра і Павла (XVIст.) поряд з яким розташований мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XVст.), Прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою , гармонійно створеної природою і людиною. Кам'янецька фортеця (дорослі 25грн, студенти і діти - 15грн.).
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

 
3 день: 02.01.2017
 

Сніданок в ресторані готелю.
Чернівці. По праву є одним з найкрасивіших міст України та Східної Європи, це так званий "український Вавілон", в якому переплелись багато народів і культур. Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), Який занесений до світової спадщини ЮНЕСКО. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главки. Чернівецький університет (загальний, студентський - 25грн., діти - 5грн.).
Викликають захоплення міська ратуша (1848.), Театр (1905.), до якого веде "Алея зірок" - майстрів мистецтв Буковини. Дух захоплює від так званої "п'яною" церкви (1939р.), Яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на подорож надихне будинок-корабель (XIXст.). Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя!
Вільний час. Обід (самостійно).
Повернення до Львова орієнтовно о 22.00
Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище. Фірма не несе відповідальності за погодні умови і пробки на дорогах.

Вартість програми - 2050 грн. з особи

У вартість включено: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, проживання в 2,3,4-хм.номерах зі зручностями, 2 сніданки, 1 вечеря, Новорічний банкет, страхування на час подорожі.

У вартість не включено: вхідні квитки в музеї, додаткове харчування, особисті витрати.

Важливо знати: проживання - готель «Затишок», м.Борщів, 2,3,4-місні номери з вигодами в номері; туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, при 1-ом. розміщенні передбачена доплата; турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобуса.

!!! ВІДКРИЙ ДЛЯ СЕБЕ УКРАЇНУ !!!

Хотите, перезвоним Вам?