вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Автобусний тур в м. Яремче


ВСІ НА БУКОВЕЛЬ!!!

Вартість туру від 2700 грн. / чол.

Тривалість туру: 5 днів / 4 ночі

Дати заїздів:

Грудень 2017 Січень 2018 Лютий 2018

 Програма туру:

1-й день 19:30 посадка в комфортабельний автобус з південного терміналу центрального ж / д вокзалу. 20:00 Виїзд з Києва до м. Яремче. Приєднання туристів: Житомир, заправка «WOG» ~ 21:30 м. Рівне, окружний комплекс «Софія» ~ 01: 30. Львів на Стрійському автовокзалі ~ 04: 30.

2-й день Прибуття в м. Яремче. Орієнтовний час прибуття 08:00.

Багато хто називає Яремче перлиною Карпат. Захоплюючі дух ландшафти, цілющі джерела, пам'ятники архітектури, стара і цікава історія краю, культура і мова гуцулів зробили Яремче найвідомішим туристичним містом в Івано-Франківській області. Поселення в готельний комплекс «Первоцвіт». Як саме місто Яремче зовні схоже на невеличке європейське містечко, так і ставлення до клієнта і різноманітність послуг тут на досить високому рівні. Яскравий приклад - приватний пансіонат сім'ї Михайлюков, "Первоцвіт". Пансіонат знаходиться в центрі м. Яремче, в екологічно чистому місці, серед прекрасної природи, комфортні умови проживання. Відпочинок. Є можливість відвідування басейну поблизу готелю «Романтик» 4 +»* (за додаткову плату).

Трансфер до гірськолижного курорту «Буковель», катання на лижах, санках, сноубордах. Повернення в готель. Ночівля.

3-й день 08:00 Сніданок. Трансфер на гірськолижний курорт Буковель. Буковель має в своєму розпорядженні 16 крісельних підйомників. Підніматися на них одне задоволення як лижникам так і бордерам. Сумарно 50 кілометрів трас. Перепад висот 859-1372 м над рівнем моря. Добре організована система контролю за станом на схилах, безліч ратраків і снігових гармат. Це і медичні працівники і інструктори, які працюють дуже оперативно. Катання на лижах, санках, сноубордах. Повернення в готель м. Яремче. Вільний час. Ночівля.

4-й день 08:00 Сніданок. Трансфер на гірськолижний курорт Буковель. Катання на лижах, санках, сноубордах. Повернення в готель. Виселення з готелю. Вільний час. Виїзд до Києва.

5-й день Орієнтовний час прибуття в м. Київ 06-07:00. Південний термінал центрального ж / д вокзалу.

 

У вартість туру входить: автобус

Хотите, перезвоним Вам?