вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Зимова казка в Татрах


"ЗИМОВА КАЗКА В ТАТРАХ!!!"

(Словаччина-Польща)

відпочинок + термальні джерела + екскурсії + катання

Для дітей і дорослих!!!!

З 02.01.2018 - 11.01.2018

Програма

1 день 02.01.18 Виїзд з Києва поїздом на Ужгород.

2 день 03.01.18 Прибуття в Ужгород, пересадка в автобус, перетин кордону, дорога. По дорозі екскурсія в Левочу - «Маленьку Прагу». Прибуття в пансіонат, розселення, обід. Знайомство з Татранською Ломніцею. Вільний час. Ви можете прогулятися по Татранській Ломниці: пройтися по магазинах, зайти на дискотеку або в боулінг клуб. Рекомендуємо відвідати «Словацьку хуліганську Колибу» - Вам буде запропонована тільки словацька кухня. Вечірнє катання на ковзанах. Ночівля.

3 день 04.01.18 Сніданок. Катання на лижах. Прогулянка по Татранській Ломниці. Підйом на фунікулері на вершину гори Ломницькому Штіте. Є можливість відвідати обсерваторію - високогірна астрономічна обсерваторія, розташована на Ломніцькому Штіте, в горах. Екскурсія по експозиціям природознавчого музею Татранского державного заповідника в Татранській Ломниці. Обід. Катання на лижах. Вечеря. Вечірнє катання на ковзанах. Ночівля.

4 день 05.01.18 Сніданок. Катання на лижах. Обід. Відвідування термальних джерел у Вербові. Джерела розташовані в 6 км на південь від Кежмарка, на території невеликого містечка Врбове. Тут знаходяться 7 басейнів (всі під відкритим небом) з натурально теплою водою, температура якої досягає 38 градусів Цельсія. Додатковою розвагою є кілька гірок, одна з яких знаходиться під відкритим небом і має спуск більше 60 м. Вечеря. Ночівля.

5 день 06.01.18 Сніданок. Зустріч Різдва в горах. Різдвяні гуляння в Старому Смоковці. Прогулянка до водоспадів. Через водоспади досить холодного потоку і каскади гірської річки Ви пройдете через високогірне кафе Білікова Хата, де можна випити чашечку гарячого шоколаду або глінтвейну, і далі піти до водоспадів. Ви побачите Гігантський Водоспад - Гребенок на висоті 1,7км над рівнем моря. На зворотному шляху є можливість спуститися вниз з гір на санках по унікальній санній трасі 3,5 км.

6 день 07.01.18 Сніданок. Екскурсійний день (на вибір). Катання на лижах або є унікальна можливість відвідати «зимову столицю» Польщі - відомий гірськолижний курорт Закопане, місто біля підніжжя гір. У Закопане в усі пори року приваблює туристів своєрідний гуральський фольклор, і мальовнича дерев'яна архітектура. Переїзд на термальні води Буковина (Польща). Термальні об'єкти охоплюють 12 басейнів, 8 саун: римська, фінська, гуральська, кольорова. Ресторан пропонує делікатеси регіональної кухні і не тільки. Вільний час. Повернення до Словаччини. Вечеря. Ночівля.

7 день 08.01.18 Сніданок. Факультативна екскурсія по Високим Татрам: Деменовська печера - найкрасивіша печера в північній стороні в Низьких Татрах. Вона знаходиться в Деменовській долині, на висоті 870 м над рівнем моря. Виникла печера під дією вод річки Деменовка і задні вода, які створили в вапняковому масиві підземні простори. Протяжність печери - 8400 м, з цього для огляду відкриті 1800 м. Екскурсія по печері розділена на мале кільце, з протяжністю 1,2 км. і часом огляду 60 хв. Крім сталактитів, сталагмітів і чудових кам'яних водоспадів, тут знаходяться характерні, невеликі озерця з багатими поверхневими прикрасами у вигляді листя латаття, перлинних розсипів і іншими видами, що знаходяться на дні. Обід (сухий пайок). Відвідування аквапарку «Татрландія». Найбільший аквапарк Словаччини. У будь-який час року тут знаходяться 6 термальних басейнів з лікувальною мінеральною водою (з яких 2 криті), з температурою води від +28 до + 39°С і безліч водних атракціонів. Вечеря в пансіонаті. Можливе відвідування Дискотеки «ХУМНО». Можливо цей день катання ататися на лижах, санках або ковзанах!! Ночівля.

8 день 09.01.18 Поїздка в Попрад (автобус з автостанції безкоштовно). А чи не скупатись Вам посеред зими в теплій воді і відмінно розслабитися після катання на лижах!? Ми пропонуємо відвідування Татранського Аквапарку "АКВАСІТІ" (15 € - дор. / 12 € дит. - 2,5 години) - до Ваших послуг все, про що можна тільки мріяти: 3 зовнішніх басейни, один внутрішній басейн, один басейн для релаксації, атракціони, сауна, парна, лазерне шоу і ін. Шопінг. Вечеря (сухий пайок). Ночівля.

9 день 10.01.18 Сніданок. Звільнення номерів. Виїзд. Проїзд по території Словаччини до кордону з Україною. Перетин кордону. Посадка в поїзд (вечір).

10 день 11.01.18 Прибуття до Києва. Трансфер.

Вартість від 200 євро + 750 грн.

Понад 18 років доплата 20 євро + 750 грн.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ - проїзд поїзд плацкарт Київ-Ужгород / автобус Ужгород-Татранська Ломніца Ужгород, харчування повний пансіон за програмою, проживання 2-3-4-5 місні номери в затишному пансіонаті, зручності на поверсі, екскурсії згідно програми (крім факультативних), страховка, послуги керівника, послуги екскурсовода, віза для дітей.

За доплату: вхідні квитки в Музеї, Аквапарк, Колибу, Дискотеку, прокат спортінвентаря, проїзд на громадському транспорті.

факультативні ЕКСКУРСІЇ (екскурсія в Демянівську печеру і аквапарк Татрландія - 19 євро, екскурсія в Закопане - 19 євро),

ВІЗА ДЛЯ ДОРОСЛИХ - 35 ЄВРО.

!!!Хіт сезона- ПОЇЗДКА В ЗАКОПАНЕ!!!

Хотите, перезвоним Вам?