вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Новорічна Польща New!


Для дітей і молоді, і їх улюблених батьків

На зимові канікули в Польщі

02.01.2018 - 11.01.2018

02.01

Вечірній виїзд з Києва до Львова ж/д

03.01

Ранковий виїзд зі Львова автобусом в Закопане. По дорозі обід (факультативно). Приїзд в Закопане. Поселення в готелі "У Зосі" http://www.tatry.turist.pl/oberconiowka36/. Вечеря. Ночівля

04.01

Сніданок. Знайомство з Закопане. Відвідування костелу, що побудований в гуральському стилі.

У програмі отримання лижного спорядження (факультативно від 40€ за весь період). Катання на лижах, санках, скутерах на горі Поляна Шимашкова

Обід вечеря. Вечірня прогулянка по центральній вулиці Закопане - Крупувки. Тут Ви зможете відвідати магазини, відпочити в гуральських колибах біля багаття, послухати гуральську музику і покуштувати оригінальні гуральські страви. А на любителів солодощів чекають цукерні.

У вільний час пропонуємо факультативно: - покататися на санках

- відвідати в Закопане Аквапарк (www.aquapark.zakopane.pl). Ночівля.

05.01

Сніданок. За умови гарної погоди підйом підвісним вагончиком на гору Каспровий Верх (факультативно 12€). Огляд панорами Закопане з висоти пташиного польоту або підйом на гору Поляна Шимашкова крісельним підйомником (факультативно 3€). Прогулянка Вершиною гірського хребта (Папською дорогою). Тут Ви зможете покататися на конях, запряжених у сани, помилуватися зимовою панорамою Татр, купити сувеніри, покататися на лижах або санках. Спускаємося з гори Губаловка фунікулером (факультативно 5-6€).

Обід вечеря. Вільний час. Розбійницький кулик - катання на санях, гуляння біля вогнища з підсмаженими ковбасками (факультативно 15€). Ночівля.

06.01

Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс в Мале Цихе (www.maleciche.com). Туристи можуть скористатися сучасним 4-х крісельний підйомником довжиною 1250 м. Саме тут Ви будете милуватися прекрасними пейзажами, відчуваючи душевний спокій та споглядаючи красу природи. Факультативно відвідування термальних басейнів "Termy Podhalanskie" (www.termypodhalanskie.pl).

Святкова Різдвяна вечеря при свічках. Ночівля.

07.01

Христос народився!!! Прийшло Різдво!!! Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська (20 км від Закопане). Це цілий комплекс різноманітних зимових атракцій (www.bialkatatrzanska.pl). Катання на лижах. Факультативна екскурсія в замок Недзіце на кордоні зі Словаччиною (15€).

Обід вечеря. Вільний час. Ночівля.

08.01

Сніданок. Виїзд на гірськолижний комплекс Бялка Татранська (20 км від Закопане). Це цілий комплекс різноманітних зимових атракцій (www.bialkatatrzanska.pl). Катання на лижах. Відвідування водного комплексу "Терма Буковинська»: 12 басейнів - 6 критих і 6 відкритих, наповнених водою з термальних джерел (www.termabukowina.pl) (факультативно). Обід-вечеря. Вільний час.

09.01

Пізній сніданок. Виїзд на Поляну Шимашкова. Катання на лижах. Обід вечеря. Прощання з Закопане. Факультативна прогулянка по Папській дорозі, яка тягнеться до м. Губалувка, а під горою знаходиться гуральський базарчик. Купівля сувенірів, подарунків. Ночівля.

10.01

Сніданок. Виїзд до Кракова. Оглядова екскурсія по Кракову: Ягелонський університет, Флоріанські ворота, королівський замок Вавель, Кафедральний собор, Головна Ринкова Площа, Маріацький костел. Обід (факультативно 5€). У другій половині дня - виїзд у Велічку. Відвідування Королівських копалень (www.kopalnia.pl) - одного з найпопулярніших в Польщі туристичних об'єктів (факультативно 20€).

Повернення в Україну.

11.01

ранкове прибуття до Львова. Від'їзд до Києва.

Вартість: 355 євро/чол. + ж/д проїзд

У вартість включено:

- проживання (7 ночей) в 3-х, 4-х і 5-ти місних номерах

- харчування (сніданок, вечеря) + Різдвяна вечеря

- проїзд Львів-Закопане-Львів автобусом

 - автобусне обслуговування по програмі

- оглядова екскурсія по Кракову

- супровід керівника

 

Додатково оплачується:

- ж/д проїзд Київ-Львів-Київ (плацкарт): до 14 років - 450 грн., після 14 років - 500 грн.

- вхідні квитки в музеї, замки, басейни і Аквапарк

- оплата підйомників і абонементів при катанні: 1 підйом-1-3€; прокат гірськолижного спорядження: діти - 30€ (за весь період), дорослі - 40€ (за весь період)

- екскурсія в Недзіце (10€)

- екскурсія в Велічку (20€)

- гірськолижна страховка (10€)

- Розбійницький кулик (15€)

Хотите, перезвоним Вам?