вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Чехія


Карлові Вари - унікальне джерело натхнення

Чехія - прекрасна країна, оповита легендами, замками і старожитностями. І особливе місце займають Карлові Вари, про які обов'язково варто розповісти. Прекрасне маленьке містечко лежить на заході історичної і дуже красивої області Богемія. Саме тут зустрічаються відразу три річки: Ролава, Огрже і Тепла. Прекрасні види і пейзажі вражають своєю красою, а ви не зможете не милуватися ними. У Карлових Варах розташовано дуже багато гарячих джерел з лікувальною мінеральною водою. Вони володіють прекрасними цілющими особливостями. Так, на землі є 12 чарівних джерел, які схожі за хімічними властивостями. Але разом з цим у них не однаковий зміст вуглекислого газу, також вони мають зовсім різну температуру - від 30 до 72 градусів Цельсія. Саме в Карлових Варах проходили лікування і відновлювалися Бах, Петро I, Бетховен, Паганіні, Тургенєв, Маркс.

Відкриті джерела і зараз для кожного туриста. Доторкніться до цієї краси і насолодитеся нею!

Лечебные туры в Чехию Лечебные туры в Чехию (Карловы Вары)

Маріанські Лазні

Маріанські Лазні або Маріанське-Лазне - один з трьох легендарних бальнеологічних курортів Чехії, розташований в Богемії. Незважаючи на те, що пальма першості серед чеських курортів як і раніше належить Карловим Варам, Маріанські Лазні від такої конкуренції абсолютно не страждають. Як правило, клієнти - це іноземні сімейні пари і туристи, яких не влаштовує занадто суєтний ритм Карлсбад. Одних тягне сюди приємний клімат і дивовижна природа, інші приїжджають в Маріанські Лазні поправити здоров'я, ну а треті просто шукають нове цікаве місце, в якому ще збереглася атмосфера старої доброї Європи, нехай і в дещо осучасненому вигляді.

Площа міста - 54,8 км, на яких постійно проживає трохи більше 14 тисяч чоловік.

Маріанські Лазні розташовуються на висоті 578 м над рівнем моря, тому клімат тут помірно-континентальний. Для курорту характерно спекотне літо з середньою оцінкою температури +18 ... + 22°С і м'яка зима (навіть в самі морозні дні планка термометра не опускається нижче -5°С).

Всього в околицях Маріанські Лазні налічується 140 мінеральних джерел, але для лікування використовується лише 40 з них.

Минеральные источники

Мінеральні джерела

Головне достоїнство джерел Маріанські Лазні - їх унікальний хімічний склад, завдяки якому тутешня вода ідеальна для лікування найрізноманітніших недуг. І хоча основною спеціалізацією курорту вважаються саме ниркові захворювання, місцеві санаторії включають в себе бальнеологічні програми, орієнтовані на відновлення роботи та інших внутрішніх органів.

Практично всі джерела в Маріанські Лазні - холодні, так як температура води в них не перевищує +7 ... + 10°C. Сьогодні більшість джерел оснащено спеціальними трубами, по яких головні «ліки» Маріанських Лазень надходять в санаторії і спа-центри.

Джерело Хрестове своєю назвою зобов'язане дерев'яному хресту, спорудженому поруч з ним аптекарем Тепельского монастиря Дамианом Шульцем. Це один з найстаріших і найбільш цілющих джерел Маріанських Лазень. Мінеральна вода з Хрестового Джерела застосовується в лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, а також при порушеннях обміну речовин.

Джерело Рудольфа популярне у курортників, які приїжджають в Маріанські Лазні, щоб налагодити функцію сечовивідних шляхів. Його цілюща волога містить рекордну кількість кальцію (у порівнянні з іншими джерелами курорту). За допомогою насосної установки вода з джерела подається відразу в кілька санаторіїв, в місцевий цех, в якому її розливають у пляшки, а також в центральну питну галерею. До відома: з жовтня по квітень доступ до джерела закритий.

Джерело Марії - мабуть, саме незвичайне в Маріанських Лазнях. Його вода відрізняється максимальною концентрацією вуглекислоти (до 99,7%). Вільно проникаючи через шкіру, Маріїн газ (місцева назва вуглекислоти) покращує приплив крові до внутрішніх органів, попутно стимулюючи синтез сексуальних гормонів. Відчути ефективність цього чуда природи можна в центральному санаторії міста.

Приходське джерело ховається в невеликому колодязі, який скромно причаївся в лісосмузі, по сусідству з заповідником Smradoch. Вода з джерела вважається найсмачнішою в Маріанські Лазні, тому у колодязя періодично з'являються відпочиваючі, які бажають запастися пляшкою свіжої мінералки.

Лісове джерело було вперше згадане на старовинних картах ще в 1683 році. Правда, тоді джерело фігурувало під назвою Schneidsauerling (нім. Sauer - кислий). Сьогодні Лісове джерело вважається головним цілителем захворювань травних органів, а також одним з найбільш ефективних «розчинників» ниркових каменів. Відшукати це чудо чеської природи нескладно: павільйон джерела знаходиться близько Тржебіского потоку, але, як і в випадку з джерелом Рудольфа, з жовтня по квітень доступ до нього закритий.

Джерело Амброжа названо на честь абата Тепельского монастиря і діє з 1807 року. Цілюща волога, яка використовується для пиття, а також лікувальних ванн, надходить з трьох джерел, кожен з яких має свій унікальний мінеральний склад. Знаходиться джерело Амброжа в парку над міським казино, і прийти до нього може будь-хто.

Джерело Фердинанда отримало свою назву на честь чеського короля Фердинанда I, який першим виявив інтерес до вивчення лікувальних властивостей джерел Марієнбаді. Вода в ньому за смаковими якостями нагадує воду з Хрестового джерела і використовують її в лікуванні захворювань травної системи, а також при порушеннях обміну речовин. Джерело оточене розкішною колонадою і розташовується в курортному парку, по сусідству зі своїм братом-близнюком - Хрестовим джерелом. C жовтня по квітень джерело Фердинанда закрите для відвідувань.

Джерело Кароліни зобов'язане своєю назвою дружині імператора Франца I. Головна особливість його води - здатність до розчинення ниркових каменів, а також слабка мінералізація при високому вмісті магнію. З травня по вересень джерело «відпочиває», щоб потім з подвоєною силою вирватися із земних надр і напоїти всіх «хворих і страждущих».

Джерело Олександри відкрили в 1873 році, назвавши його на честь російської княгині, що проходила бальнеологічний курс в Маріанські Лазні. До речі, спочатку джерело мало два джерела зі схожим мінеральним складом, але в середині минулого століття вони несподівано пересохли. У 2005 році вода знову вирвалася з-під землі, після чого керівництво курорту вдруге обладнало джерело, спорудивши над ним ажурну альтанку. Поки невідомо, як довго джерелу заманеться радувати курортників, тому сходити до нього варто обов'язково.

Тепліце

Тепліце, найстаріший курорт Центральної Європи, розташований в передгір'ї Крушних гір в 90 км від Праги. Його термальні джерела були відомі ще 2000 років тому, а їх використання з метою лікування вперше документально зареєстровано в 12 ст. У 18-19 ст. курорт стає популярним місцем зустрічей аристократичних і інтелектуальних кіл Європи. «Малий Париж» - так називали його раніше, так як тут лікувалися багаті монархи і дипломати. Не оминули увагою Тепліце російські імператори Петро I, Олександр I і Микола I, а також Шопен, Бетховен, Вагнер, Гете, Шопенгауер і багато інших особистостей історичного масштабу.

Головний лікувальний фактор Тепліце - природна мінеральна вода вуглекисло-натрієвого типу з вмістом фтору і великою кількістю мікроелементів і рідкісних металів, що застосовується для ванн. У всіх санаторіях курорту вона використовується перш за все для лікування опорно-рухового апарату і судинних захворювань. Також хороші результати дає лікування посттравматичних станів і лікування дітей з порушеннями рухових функцій в результаті пошкоджень центральної нервової системи.

Санаторії Тепліце дуже затишні і камерні. Близькість ботанічних садів забезпечує прекрасне повітря «від балкона». Лікарні розраховані на невелику кількість гостей, тому тут ніколи не відчувається «густонаселеність».

Показання до лікування

    захворювання опорно-рухового апарату: порушення запального і дегенеративного походження, вертеброгенний синдром, захворювання м'язів і зв'язок, стану після травм і операцій на опорно-руховому апараті, вроджені ортопедичні дефекти, сколіоз, ювенільний і хронічний артрити

    захворювання судин: хвороби периферичних судин, стану після тромбозів і тромбофлебітів, стану після операцій на судинній системі, професійні вазоневрози, гіпертонічна хвороба 1-3 ступенів

    нервові захворювання: стану після паралічу, стану після операцій на хребті і головному мозку, розсіяний склероз, вроджений параліч, дитячий церебральний параліч, порушення рухів після запалень головного або спинного мозку, захворювання м'язів

    психози в ремісії, нервові порушення

 

Крім того, на курорті можна зміцнити здоров'я за допомогою широкого вибору процедур для релаксації і відпочинку.

Лікувальні джерела

У лікувальних цілях використовується природна мінеральна вода двох термальних джерел - Правржідло і Гініе.

Природне цілюще джерело Правржідло: середньомінералізована вода сульфато-гідрокарбонатно-натрієвого типу з підвищеним вмістом фтору, термальна, гіпотонічна. Температура +38°C, загальна мінералізація - 1026 мг/л.

Природне цілюще джерело Гініе: середньомінералізована вода сульфато-гідрокарбонатно-натрієвого типу з підвищеним вмістом фтору, термальна, гіпотонічна. Температура +44°C, загальна мінералізація - 1319 мг/л.

Франтішкови Лазні

Франтішкови Лазні - третій за значимістю лікувальний курорт Чехії, розташований в 180 км від Праги недалеко від кордону з Німеччиною. Обзавівшись могутньою туристичною інфраструктурою і безліччю сучасних медичних центрів, він зумів дивним чином зберегти неповторну атмосферу початку 20 століття: будівлі епохи неокласицизму потопають тут в зелені парків. Крім того, курорт славиться багатими культурними традиціями: в різний час тут відпочивали і лікувалися Бетховен, Гете, Шиллер. Символ Франтішкових Лазней - бронзова скульптура хлопчика Франтішка, розташована в історичному центрі міста.

Ясна річ, не обійшлося тут і без супутньої легенди, згідно з якою, доторкнувшись до цього символу родючості, жінка, яка має труднощі з дітонародженням, незабаром стане матір'ю. Можливо, втім, що це повір'я не таке вже й безпідставне, адже основна спеціалізація курорту - гінекологічні захворювання.

Комплексне курортне лікування включає в себе лікування в санаторіях, а також в лікарнях Лазні I, Лазні II і Лазні III.

Готелі

Санаторно-готельна база у Франтішкових Лазнях скромна за кількістю, але видатна за якістю. На курорті працює всього з десяток санаторіїв і готелів, але в їх першокласних лікарнях успішно перемагають значний список захворювань.

Показання

Джерела багатої лугом і сіркою мінеральної води, залізисті лікувальні грязі і природний газ застосовуються при лікуванні серцево-судинних захворювань, порушень опорно-рухового апарату, гінекологічних захворювань і безпліддя, а також для реабілітації пацієнтів, які перенесли серцеві напади.

    захворювання серцево-судинної системи: ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, постінфарктний стан

    гінекологічні захворювання: аднексити, метрити, запальні захворювання зовнішніх статевих органів, проблеми клімактеричного періоду, стану після гінекологічних операцій, лікування безпліддя, дитячі гінекологічні захворювання

    гіпертонічна хвороба

    захворювання опорно-рухового апарату: метаболічні захворювання з пошкодженням суглобів, вертебральний альгітіческій синдром (болі спини), хворобливі функціональні порушення хребта, посттравматичні стани опорно-рухового апарату і стану після ортопедичних операцій, деформуючий артроз, артрити без запалень, ювенільний сколіоз, ревматизм (в тому числі дитячий) та його наслідки

    порушення обміну речовин і роботи залоз внутрішньої секреції: ожиріння, подагра, запор, цукровий діабет, гіперліпопротеїнемія.

Показання

    серцево-судинні захворювання в стані декомпенсації

    доброякісні та злоякісні пухлини

    активний туберкульоз

    інфекційні захворювання в період загострення

Хотите, перезвоним Вам?