вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Турція


Туреччина омивається Чорним морем з півноч, Середземним з півдня, Егейським із заходу, і між Тракією і Близьким Сходом Мармуровим морем. Азіатська і Європейська частини країни розділені Мармуровим морем і протоками Босфор і Дарданелли.

Туреччина межує з Болгарією – на півночі, з Грецією на заході, з Грузією і Вірменією в Закавказзі, з Іраном і Іраком на сході, з Сирією в межиріччі Тигру і Євфрату. Вища вершина – Великий Арарат на Сході (5165 м).

Територія держави складає 814 578 тисяч км2. Населення країни – близько 68 мільйонів чоловік.

КЛІМАТ
Клімат Туреччини надзвичайно різноманітний. Центральна Туреччина – область континентального клімату з досить прохолодною сніжною зимою, на західному і південному побережжі країни клімат субтропічний, тепло і сонячно з ранньої весни до пізньої осені. На узбережжях Егейського і Середземного морів купальний сезон починається в квітні і закінчується в листопаді. Тури до Туреччини популярні круглий рік зимові температури тут нижчі і дуже цікаво, можна відвідати безліч цікавих екскурсій.

ГРОШІ
Грошовою одиницею Туреччини є турецька ліра. Обмінний курс схильний до значних коливань, і тому ми радимо не обмінювати всі гроші відразу. Валюту можна поміняти в пунктах по обміну валюти та на пошті. Коли ви будете купувати гарячі тури в Туреччину, майте на увазі, що майже всюди в цій країні приймають до оплати долари і євро. Найкраще взяти з собою готівку саме в цих валютах.

ЧАС
Туреччина живе по східноєвропейському часу, по приїзду в країну вам не доведеться переводити стрілки своїх годинників. До середньоєвропейського часу додається одну годину.

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Все медичне обслуговування в Туреччині платне. Якщо Вам потрібен лікар, зверніться на ресепшн готелю або використовуйте страховий медичний поліс, який вам видали при купівлі путівки в Туреччину.

СЕЙФ
Важливі документи, готівкові гроші і коштовності краще зберігати в сейфі готелю. Якщо його немає в номері, його можна взяти в оренду за невелику плату на ресепшні в готелі, в іншому випадку, за всі пропажі адміністрація готелю відповідальності не несе. Можна носити всі гроші і цінності з собою, але готелі Туреччини більшою мірою рекомендують надійні і безпечні сейфи.

ЧАЙОВІ
Вони залежать від вас і від наданого вам сервісу: 5-10% від рахунку можете залишити офіціанту. Носію в готелі і аеропорту в межах 1-2 доларів. Давати чайові в таксі немає необхідності.

ВІЗА
Відпочинок в Туреччині так популярний серед українців, що Туреччина давно є країною безвізового в'їзду. Для в'їзду українських громадян не вимагається попереднього оформлення візи в посольстві. На кордоні в закордонний паспорт вклеюється спеціальна марка, що дає право на перебування в країні протягом двох місяців, також дозволяє в'їзд в країну протягом цього періоду. Це дуже зручно для туристів, які вважають за краще вибирати для себе гарячі тури в Туреччину.

Хотите, перезвоним Вам?