вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Новий рік у Санта Клауса


 «В ГОСТЯХ У САНТИ НА НОВИЙ РІК»

28.12.2017 - 04.01.2018 від 399 євро

Маршрут: Київ - Рига - Таллінн - Гельсінкі - Лапландія

28.12.17 Виїзд на автобусі з Києва о 10:00 від південного ж/д вокзалу Києва до Риги. Проходження кордону. Подорож по території Білорусії та Прибалтики.

29.12.17 Сніданок. Прибуття в Ригу. Для бажаючих пропонуємо оглядово-пішоходну екскурсію по Старій Ризі, яка знайомить Вас з романтикою середньовіччя, містом купців і ремісників, заснованим більше 800 років тому. Ви прогуляєтеся по вузьких вулицях з бруківки, з церквами та монастирями, повз церкву Святого Петра і Домський собор, велику і малу Гільдії, Будинок Чорноголових, Шведські ворота і інші історичні пам'ятки Старої Риги (10 євро для дорослих і 5 євро для дітей до 14 років). Переїзд до Таллінна. Розміщення в готелі. Ночівля.

30.12.17 Виселення з готелю, отримання ланч пакетів. Виїзд в порт Таллінна о 7:00. Посадка і відправлення лайнера в Гельсінкі о 8:00. Подорож займає 2,5 години. Пасажирів лайнера вже на борту чекає маса вражень, тому що маршрути прокладені вздовж узбережжя. Під час поїздки ви зможете милуватися унікальною природою Скандинавії. Простого споглядання прибережних долин, лісів, а в багатьох місцях і скель, що нависають над водою, буде досить, щоб ви забули про свої повсякденні турботи. На судні можна влаштувати святковий обід в ресторані, а також поїсти в піцерії, кафе або відвідати бар. Для діток обладнана безкоштовна ігрова кімната, а дорослі можуть розважити себе ігровими автоматами і відвідати магазини. Прибуття в Гельсінкі о 10:30.

Оглядова екскурсія по Гельсінкі (10 євро для дорослих і 5 євро для дітей до 14 років). У вас буде можливість побачити Кафедральний собор і Сенатську площу - унікальний комплекс в стилі неокласицизму, будівлю Ратуші і прилеглі квартали, які до початку 1900-х років були центром торгівлі і світського життя, Успенський собор, парк Еспланада. Автобусний переїзд в Лапландію, де живе САНТА. Розміщення в готелі. Ночівля.

31.12.17 Пропонуємо додаткову екскурсію: Поїздка в арктичний зоопарк Рануа.

Рануа - найпівнічніший зоопарк світу. Там ви побачите тварин і птахів, що мешкають в полярній зоні по всьому світу в природньому для них середовищі проживання. Відвідування виставки постерів, винного льоху, магазину солодощів Санта Клауса, шоколадної крамниці Fazer. (Оплачується додатково - 25 євро для дорослого, 20 євро для дітей до 14 років).

Пропонуємо додаткову екскурсію «Полярний Експрес». Поїздка на ферму хаскі, сафарі на собачих упряжках. Знайомство з життям хаскі на фермі, повсякденною роботою і побутом. Міні екскурсія по фермі. Сафарі в дикий лапландський ліс на собачих упряжкою в санях. (Оплачується додатково 35 євро для дорослого, для дітей до 12 років 30 євро).

Відвідування оленячої ферми. Олені запрошують до себе в гості - докладне ознайомлення з оленями в побуті, їх щоденним життям і роботою. Катання на оленячих упряжках. Неповторний світ емоцій і незабутні враження від казкового світу (оплачується додатково 25 євро для дорослого, для дітей до 12 років 20 євро).

Повернення в готель. Підготовка до нового року. З НОВИМ 2017 роком !!!

01.01.18 Пропонуємо додаткову екскурсію в Санта Парк.

Відвідування "Санта Парку" - казкової печери ельфів. Ви зможете покататися на Різдвяному поїзді, побачити майстерню Санта Клауса і його помічників - ельфів і гномів. Так само ви зможете взяти участь у виготовленні різдвяних подарунків разом з ельфами і навіть отримати горде звання «Ельф - справжній помічник Санта Клауса», пройшовши урок у школі ельфів, а так само подивитися танцювальне казкове дійство. Відвідування села Санта Клауса, пошти Санта Клауса, де ви можете замовити «справжній» лист від Санти дітям на наступне Різдво, персональна аудієнція з Санта Клаусом. Відвідування сувенірних магазинів. У Селі Санта Клауса знаходиться найбільший центр сувенірів з різдвяною тематикою (оплачується додатково - 45 євро для дорослого, для дітей до 12 років - 35 євро).

02.01.18 романтична вулиця, де відкриті майстерні народних умільців. Екскурсія закінчується у Вируських воріт, біля яких працює квітковий ринок. Виїзд до Києва. Транзит по території Прибалтики, Білорусії.

Прибуття в Київ, орієнтовно після обіду.

 

 У вартість входить:

▪ автобусне обслуговування по програмі.

▪ проїзд на лайнері Таллінн-Гельсінкі-Таллінн.

▪ проживання в готелі, сніданки за програмою.

▪ супровід представником фірми.

▪ оглядова екскурсія по Таллінну з російськомовним гідом.

▪ візова підтримка.

 

 

У вартість не входить:

▪ консульський збір + страховка медична (покриття 30 000 євро) - 65 євро, для дітей до 18 років і пенсіонерів - 30 євро.

▪ додаткові екскурсії по програмі.

▪ вхідні квитки: «Село Санта Клауса» і «Санта Парк» 33 євро дорослий / 27,5 євро діти до 12 років.

▪ вхідний квиток в зоопарк Рануа - 16,5 євро дорослий / 14 євро діти до 14 років.

▪ новорічна програма.

Хотите, перезвоним Вам?