вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Німеччина


Баден-Баден

Баден-Баден - красиве маленьке містечко зі світовим ім'ям. У ньому всього 50 тис. жителів, але відоме воно далеко за межами Німеччини. Причина такої популярності - термальні джерела, цілюща сила яких була відома ще древнім римлянам в 3 столітті. З кінця 18 століття Баден-Баден перетворюється в «літню столицю Європи», куди вся європейська знать приїжджає відпочити, поправити здоров'я і попити лікувальну воду.

Особлива атмосфера там завжди: доглянуті вулиці петляють між старовинними будівлями і парками. Не бракує і в розкішних магазинах, готелях, шикарних віллах і казино. Любителям культурного дозвілля будуть цікаві театр, філармонія, виставковий зал, і Палац фестивалів.

На курорті два термальних комплекси: «Каракалла» - сучасний, із загальною площею водної поверхні 900 м² і «Фрідріхсбад» - оздоровчий, з термами спеціального призначення: римсько-ірландськими банями, що забезпечують найбільш сильний лікувальний вплив води.

Римсько-ірландські лазні - це послідовний вплив гарячої вологої пари (римська лазня) і гарячого сухого повітря (ірландська лазня), після чого слідує охолодження в басейнах з термальною водою різних температур, масаж за допомогою щіток і мильної піни (за бажанням), а також холодний душ і обливання. Лікарі-курортологи вважають такі лазні кращою формою бальнеотерапії.

Лікування

Лікувальний курс в Баден-Бадені рекомендується при наступних показаннях: загальна слабкість і млявість, порушення рухового апарату (артроз, спондильоз, ревматичний артрит і остеомієліт), функціональні розлади після інсультів, неврити, невралгія, наслідки травм, порушення серцевої діяльності і кровообігу, порушення обміну речовин, хронічні жіночі хвороби, хронічні респіраторні захворювання.

Протипоказання: важкі форми серцево-судинних захворювань (проходити курс можна тільки після консультації з лікарем), варикозне розширення вен, відкриті рани.

На сьогоднішній день для лікування використовується вода 20 джерел, 12 з них б'ють з Флорентійської гори. Їх температура коливається від +56 до +69°C, а несуть вони свої води з глибини в 1200-1800 м (чим глибше знаходиться джерело, тим вище температура води). Велика частина води використовується для ванн і купалень, питна лікувальна вода транспортується в питну галерею. Це артезіанські хлористо-натрієві теплі мінеральні води, гіпотонічні, дуже цінні.

Форми лікування: ванни, пиття мінеральних вод, інгаляції з використанням хлористого-натрієвої термальної мінеральної води (+69°C), лікувальна гімнастика в термальній воді, грязьові укутування «фанго», масаж різних видів, підводний струменевий масаж, електротерапія, гідроелектричні ванни «по Штангеру», римсько-ірландські лазні з використанням ароматичних речовин, гідротерапія, сауни.

Клініки курорту

Клініка Макса Грюндіга. Показання: серцево-судинні захворювання, захворювання системи кровообігу, легеневі, шлунково-кишкові захворювання, хвороби печінки і нирок, цукровий діабет, захворювання суглобів, м'язів, зв'язок, психічні порушення. Власні наукові розробки, комп'ютерний зв'язок з провідними медичними центрами світу, постійно оновлюється лабораторне, діагностичне та лікувальне обладнання в поєднанні з комфортом класу люкс перетворили клініку в унікальний лікувально-оздоровчий комплекс світового рівня.

Клініка Франца Денглера. Клініка санаторно-курортного відновлювального лікування, реабілітації та подальшого спостереження. Профілюючі напрямки - лікування внутрішніх хвороб, ортопедія, лікування захворювань системи кровообігу і серцево-судинної системи, лікування порушень травлення і обміну речовин, хвороб рухової системи, ліквідація наслідків нещасних випадків і поранень, лікування ревматичних захворювань, а також санаторно-курортне відновне лікування після операцій на опорно-руховому апараті.

«Вілла Стефані» (приватна клініка з лікування та діагностики внутрішніх хвороб), міська клініка, лікувально-санаторний центр «Хаус Магнетберг» (зняття стресу і профілактика захворювань), спеціалізована ревматологічна клініка, серцево-судинний реабілітаційний центр «Гернсбах» (філія кардіоцентру в місті Лар), дерматологічний центр, реабілітаційна клініка «Хеенблік» та ін.

Хотите, перезвоним Вам?