вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Польща


ЗАКОПАНЕ
На півдні Польщі, у підніжжя єдиних в країні гір альпійського стилю, всього дві години їзди від Кракова розташоване місто Закопане. Знаходиться воно в 750-1100 м над рівнем моря – це високогірне місто в Польщі знаходиться у вузькій улоговині між Татрами і гірським ланцюгом Губалувки. Неповторним його роблять Татри – найвища частина Карпат. У Закопане привертають туристів не тільки лижні траси і пішохідні маршрути, а й своєрідний гуральський фольклор, і мальовнича дерев'яна архітектура. В Закопане створені всі умови для активного відпочинку. Кілька гірськолижних комплексів, Олімпійський центр з басейном, комплекс лижних трамплінів і т.д.

З гірськолижних підйомників на горі Губалувка можна особливо виділити кілька комплексів – Шимашкова, фунікулер Губалувка, Носаль, Анталувка, Каспровий Верх.

Також слід відзначити ще кілька гірськолижних комплексів, які знаходяться в прилеглих селищах, вони так само популярні у гірськолижників з Закопане. Це комплекс в Бялка Татшанська – 35 км від Закопане, Мале Тихе – близько 13 км.

Крім гірських лиж в Закопане є бігова траса, протяжність якої лизько 10 км, яка бере свій початок в районі кільця, розташованого при Олімпійському центрі.

У Закопане є так само 3 відкритих ковзанки – одна в центрі на вул Грунвальдской, на території середньої школи, друга – біля підніжжя великого трампліна і третя навпроти Олімпійського центру.

Для вечірнього проведення часу на центральній вулиці Крупувки розташовані численні бари, ресторани, нічні клуби, дискотеки.

ЩИРК
Місцевість оточена схилами гір Скричной і Клімчока, простягається на 8 км від верхньої ділянки в долині Жіліци до перевалу Сальмопольского. Центр селища розташований на висоті 460 м, а деякі його райони – 900 м (Сальмопол). Щирк є зимовою столицею Бескидів, лідируючи за кількістю підйомників, розташованих на його території. Більшістю з них можна користуватися, не знімаючи лиж. Тут знаходиться чотири трампліна, а так само безліч лижних трас. Гірськолижні умови задовольнять найвибагливіших туристів – завдяки особливості географічного положення тут відсутні сильні вітри, що заважають, наприклад, лижникам в Татрах або Карконошах.

КРИНИЦЯ
Один з найвідоміших польських курортів, розташований на сході Сондецьких Бескидів, одна з кращих санаторних баз в Польщі. Основні багатства – лікувальний клімат, мінеральні води та лікувальні грязі. Лижний сезон відкривається в листопаді і закінчується в березні. Найзнаменитіші гірськолижні комплекси розташовані на Явожині Криницькій і в Слотвинах. Криниця, завдяки клімату та інфраструктурі гірськолижного курорту, вважається однією з найкращих баз у Польщі. Цікава територія для прогулянок і пішохідних походів, прекрасні ландшафти. Тут організовується фестиваль оперних пісень ім. Яна Кєпури.

ВІСЛА
Віслу називають перлиною Бескидів. У місті проживає 11,5 тисяч жителів. Вісла є другим після Щирка гірськолижним центром Сілезських Бескидів і одним з найбільших гірськолижних курортів, які мають 15 тисяч готельних місць.

Селище розташоване в прекрасному місці – в долині річки Вісли, що має протяжність 15 км., оточений мальовничими горами з висотами 640 - 1221 метрів над рівнем моря. З різних місць міста беруть початок туристичні стежки, що ведуть у гори: на схил Стожек (978 метрів над рівнем моря), Баранюю Гору (+1221 метрів над рівнем моря), Кубалунку (761 метрів над рівнем моря). Гірськолижники у Віслі мають в розпорядженні великий вибір трас по складнощам.

Гірськолижний сезон триває від початку грудня до кінця березня. Найнижча середня температура в січні – 3 градуси морозу, а сніг тримається на схилах 96 днів в році.

Так як гірськолижна Вісла досить популярна у поляків – на вікенд сюди з'їжджається багато лижників із Кракова і Катовіце – тому в сезон черги до підйомників чималі, іноді до 20 хвилин очікування. Для початківців є безліч пологих схилів.

В цілому траси у Віслі підготовлені навіть краще, ніж в Щирку, а вартість підйомників трохи нижче.

ШКЛЯРСЬКА ПОРЕМБА
Шклярська Поремба розташована на південному сході Польщі, біля кордону з Чехією та Німеччиною, на схилах гори Шреніца, 440-886 м над рівнем моря. Клімат і ландшафт цього району здавна сприяли розвитку активних форм відпочинку, тому Шклярська Поремба – це центр лижного туризму в Судетах.

На схилах Шреніца розташований Ski Arena Szrenica – комплекс лижних трас різного ступеня складності, який задовольняє запити найвибагливіших лижників. Головним достоїнством і перевагою цього лижного раю є тривалість зимового сезону – з листопада по квітень, який гарантують встановлені тут пристрої для штучного снігу.

Для любителів ходьби на лижах цікаві будуть Якушице – тут знаходяться прекрасні траси загальною протяжністю понад 100 км, які в літній час використовуються для велосипедних екскурсій. У літню пору так само популярні походи в Карконоши – прекрасні ландшафти, гідні захоплення.

КАРПАЧ
Мальовниче містечко, розташоване біля підніжжя Снєжки – найвищої гори Карконош (Вроцлав - 125 км). Карпач, безсумнівно, є найпопулярнішим (після Закопане) гірськолижним центром в Польщі. Туристів чекає комплекс «Снєжка» - шість підйомників і чотири головні траси. На схилі Гуралька – спеціальна траса для любителів сноуборду.

 

Безперечною пам'яткою є дві санні доріжки (1065 і 800 метрів) діючі цілий рік, незалежно від погодних умов. Крім цього прокладена мальовнича лижна траса «Хоматова» для любителів бігу на лижах. Влітку – різноманітні гірські пішохідні та велосипедні маршрути на Снєжку.

Пам'ятки: дерев'яний Костел Ванг – перлина скандинавської архітектури (побудований в XII столітті в Норвегії, перенесений в Карпач в 1844 році).

Хотите, перезвоним Вам?