вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Оформлення карток


Навіщо потрібні міжнародні карти ISIC, IYTC, ITIC та як їх оформити?

Історія походження картки

У 1949 році з ініціативи ЮНЕСКО, в рамках Міжнародної конфедерації студентського туризму ISTC, була заснована Асоціація Міжнародного Студентського Посвідчення ISIC (International Student Identity Card).

Головна мета Асоціації - сприяти розвитку студентського туризму, освітніх і культурних обмінів молоді, сприяти поширенню інформації про різні країни і культури, сприяти зміцненню міжнародного взаєморозуміння.

Основне завдання Міжнародного Студентського Посвідчення ISIC - служити інтересам студентів та забезпечувати всесвітнє "положення студента".

В яких країнах діє ISIC?

Студенти всіх країн єднайтеся!

Не важливо, в якій країні Ви вчитеся, і студентом, якого вузу Ви є. Ви можете розраховувати на придбання карти ISIC. Адже зараз ISIC поширюється в 90 країнах світу! У 1998 році володарями ISIC стали 3,2 млн. студентів з різних країн. Перелік країн, а також розміри знижок Ви можете знайти, вибравши свою країну тут.

Як виглядає картка ISIC?

ISIC - це дисконтна карта розміром зі звичайну кредитну картку з 8 ступенями захисту. На картку наносяться особисті дані студента: прізвище, ім'я, дата народження, фотографія. А також ставиться особистий підпис власника картки. Таким чином, Вам не потрібно постійно носити з собою паспорт. ISIC послужить не тільки для отримання знижок, але достовірним і авторитетним національним і міжнародним документом.

Що дає картка ISIC?

Чого не вистачає завжди бідним студентам? Звичайно, часу і грошей.

Згодом доведеться розбиратися самостійно, а ось знижки з картою ISIC Ви отримаєте!

І не тільки в кафе або ресторані. Відчутні знижки на проживання в хостелах і готелях, а також на авіа та ж/д квитки. Ви можете літати за студентськими тарифами на лайнерах таких авіакомпаній, як Austrian Airlines, Lufthansa, British Arways, Air France і ін.

ISIC портал в Україні»

Міжнародна карта ISIC

Оформити міжнародну карту ISIC можуть:

 • учні школи, ліцею, гімназії з 12 років;
 • студенти / аспіранти денної або вечірньої форми навчання: університету, інституту, коледжу, академії, ПТУ.

Термін дії ISIC фіксований і становить 16 місяців:

1 вересня-31 грудня наступного року.

Верхня вікова межа користувача ISIC не обмежена.

Що потрібно для оформлення ISIC?

 • документ (необхідно надати оригінал і копію), який підтверджує статус студента / учня денної або вечірньої форми навчання на момент оформлення ISIC: студентський / учнівський квиток або довідка з навчального закладу, або залікова книжка;
 • документ (оригінал і копія), який засвідчує особу і підтверджує дату народження: паспорт / закордонний паспорт або свідоцтво про народження, або посвідчення водія;
 • 1 фотографія формату 3х4.

УВАГА!

Для оформлення Міжнародної карти ISIC ОБОВ'ЯЗКОВО необхідні особиста присутність замовника і оригінали документів (закордонний паспорт, студентське посвідчення).

 

Міжнародна карта ITIC

 

У 1984 році під егідою ЮНЕСКО для міжнародного визнання офіційного підтвердження статусу викладача було засновано Міжнародною Конфедерацією Молодіжних Подорожей Міжнародне педагогічне посвідчення (ITIC). По карті ITIC викладачі вузів, технікумів, коледжів та професійно-технічних училищ отримують доступ до знижок в багатьох країнах світу.

 

ITIC можуть оформити працюючі не менше 18 годин на тиждень викладачі / вчителі, тренери / інструктори освітніх установ: інститутів, університетів, коледжів, академій, ПТУ, курсів (мовних і ін.) ліцеїв, гімназій, шкіл (загальноосвітньої, спортивної), освітніх центрів, дитячих клубів.

 

Термін дії ITIC фіксований і становить 16 місяців: 1 вересня - 31 грудня наступного року.

 

Що потрібно для оформлення ITIC?

 • Документ (необхідно надати оригінал і копію), який підтверджує статус викладача / вчителя, тренера / інструктора на момент оформлення ITIC: посвідчення або довідка з місця роботи.
 • Документ, що засвідчує особу і підтверджує дату народження: паспорт / закордонний паспорт або посвідчення водія.
 • 1 фотографія формату 3х4.

 

 УВАГА!

Для оформлення Міжнародної карти ITIC ОБОВ'ЯЗКОВО необхідні особиста присутність замовника і оригінали документів (закордонний паспорт, довідка з місця роботи).

 

Міжнародна карта IYTC

 

Молодим хлопцям і дівчатам до 30 років (включно) видається Міжнародна молодіжна картка мандрівника (IYTC), яка є міжнародно-визнаним посвідченням особи і підтверджує міжнародний статус мандрівника.

 

Що потрібно для оформлення IYTC?

 • Документ (необхідно надати оригінал і копію), який засвідчує особу і підтверджує дату народження: паспорт / закордонний паспорт або свідоцтво про народження, або посвідчення водія (їх нотаріально завірена копія).
 • 1 фотографія формату 3х4.

 

 

УВАГА!

Для оформлення Міжнародної карти IYTC ОБОВ'ЯЗКОВО необхідні особиста присутність замовника і оригінали документів (закордонний або внутрішній паспорт).

Хто може отримати картки?

 

Картку ISIC може придбати студент / аспірант денного відділення навчального закладу (інституту, університету, коледжу, академії, ПТУ і т.д.).

Картку ITIC - викладач, вчитель.

Картку IYTC - молода людина від 12 до 25 років включно.

Купуючи міжнародну карту, Ви отримуєте:

 • посвідчення особи, і можете не носити з собою паспорт;
 • можливість отримання знижок і, відповідно, економію грошей;
 • міжнародне підтвердження студентського, молодіжного статусу або статусу викладача;
 • можливість медичної, юридичної та іншої підтримки в екстрених ситуаціях.

 

 Безкоштовна служба екстреної допомоги власникам картки

А чи знаєте Ви, що тільки для власників карток ISIC, ITIC та IYTC передбачена цілодобова, безкоштовна телефонна Служба екстреної допомоги Help Line?

Зателефонувавши безкоштовно за номером, вказаним на картці - (+44) 20 8762 8110, Вам достатньо розповісти оператору про свою проблему. Вас з'єднають з лікарем, юристом або іншим фахівцем. Оператори говорять англійською, німецькою, французькою або іспанською мовою.

Хотите, перезвоним Вам?