вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Турція


Паландокен
Останнім часом набуває все більшої популярності серед любителів активного зимового відпочинку, катання на лижах, сноуборді.

Унікальні кліматичні і географічні особливості, високий рівень обслуговування, різноманітність дозвілля робить цей курорт ідеальним місцем для активного сімейного відпочинку.

Паландокен – наймолодший гірськолижний курорт Туреччини. Розташований на горі Паландокен, що на сході Анатолійського регіону, в 5 км на південний захід від міста Ерзурум. Зона катання розташована на висоті 2200-3125 метрів над рівнем моря. Звичайна товщина снігового покриву близько 2 метрів. Клімат в цьому районі континентальний.

Сніговий покрив зберігається 150 днів, найбільш сприятливий період для катання – з 10 грудня по 10 квітня. Унікальність цих гір полягає в тому, що вони придатні для позатрасового катання практично на всій території курорту. Паландокен є місцем проведення тренувальних зборів команди Туреччини з гірських лиж, а також офіційним місцем проведення Міжнародної Зимової Універсіади в січні 2011 р і Міжнародної Спартакіади в лютому 2012 р.

Різноманітні траси дають можливість гірськолижникам отримати максимум задоволення від спусків на лижах, а сноубордистам – новий заряд адреналіну. Круті – для асів, пологі – для новачків і дітей. Досвідчені інструктори допоможуть опанувати технікою спусків з гір і порадять, по яких трасах вибрати маршрут руху. Всі траси готують снігоущільнюючі машини (ратраки), працюють снігові гармати.

САРИКАМИШ
Курорт чудовий для сімейного відпочинку, а також для тих, хто вперше вирішив спробувати себе в спусках на гірських лижах. Тут Ви знайдете всі умови для повноцінних занять гірськими і біговими лижами, а також сноубордом – комфортні пологі траси, приголомшливу природу, відмінний сервіс.

Сарикамиш набуває все більшої популярності завдяки унікальному сніжному покриву і заповідним сосновим лісам.

При нормальних зимових умовах товщина сніжного покриву у Сарикамиші досягає 1,5 метри. Зимовий сезон у Сарикамиші становить 120 днів на рік. Кращий період для відпочинку з 20 грудня по 20 березня.

УЛУДАГ
Взимку Улудаг – це відмінний гірськолижний курорт, а влітку тут надається прекрасна можливість для пікніків, піших і велосипедних турів по території національного парку. Гірськолижний сезон тут становить 120 днів на рік. Найбільш сприятливий період для відпочинку з 20 грудня по 20 березня. На початку зимового сезону в цих місцях йде дрібний сухий сніг, а в кінці – мокрий.

Траси для катання розташовані на висотах 1750-2500 метрів над рівнем моря. Товщина снігового покриву сягає 3 метрів. Любителів зимового відпочинку Улудаг привертає відмінними умовами для катання, першокласними готелями і багатими мінеральними джерелами: корисна для здоров'я мінералка тече тут прямо з-під крана.

Поряд з гірськолижним відпочинком можна насолоджуватися чудовими видами зимового лісу, прогулянками по лісопарку, лижними прогулянками.

На курорті знаходиться 14 підйомників (9 крісельних і 5 бугельних), загальна протяжність трас становить 16175 м, найдовша з них – 3 км. Всі готелі мають свої власні підйомники, причому можна придбати абонемент на всі підйомники терміном на кілька днів або на тиждень.

Гірськолижне спорядження на прокат коштує в середньому $10 на годину. Початківці мають можливість брати приватні уроки у досвідчених інструкторів. Середня ціна за одну годину занять складає приблизно $8. Широкі доглянуті траси в більшості своїй проходять в лісі з чудовими видами.

Траси для більш досвідчених лижників знаходяться за лісовою частиною гори (Sahinkaya Tepe і Tutyeli Tepe). У Улудагі створені всі умови для проведення змагань зі слалому, лижних гонок і біатлону.

Нічне життя тут кипить до ранку – дискотеки, бари, ресторани, нічні клуби - повний набір завзятого тусовщика до ваших послуг. Тут люблять виступати турецькі естрадні зірки, люблять покрасуватися на лижах європейські знаменитості. Для дітей так само передбачені цікавинки.

Хотите, перезвоним Вам?