вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Німеччина


ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ:
Держава в Центральній Європі, межує з Данією, Польщею, Чехією, Австрією, Швейцарією, Францією, Люксембургом, Бельгією та Нідерландами. Берлін – столиця і резиденція уряду; деякі міністерства розташовані в Бонні. Форма правління – парламентська республіка, форма державного устрою – симетрична федерація. Держава розділена на 16 частково незалежних федеральних земель. Німеччина є членом Європейського Союзу, НАТО і «Великої вісімки», претендує на постійне членство в Раді Безпеки ООН

КЛІМАТ:
Через низький тиск взимку температура тримається в межах від -4°C до 0°C, але місцями може опускатися і до -20°C. Середня температура найхолоднішого місяця, січня -3..+2°C, холодніше буває тільки високо в горах на південному кордоні: -6..-10°C. У Берліні взимку тримається плюсова температура від +2..+3°C до + 22°C. Сніг випадає рідко і тримається недовго. Сніжне Різдво тут – велика рідкість. Дощі йдуть в основному в осінньо-зимовий період.

ЧАС: відстає від українського на 1 годину.

СТОЛИЦЯ: Берлін.

ГРОШІ: грошова одиниця: Євро / EUR (1 євро = 100 євроцентам)

ПАМ'ЯТКИ / ЕКСКУРСІЇ:
Нюрнберг – унікальне місто Німеччини. У Нюрнберзі дивним гармонійним чином поєднуються сучасність і минуле. Нюрнберг місто натхнення – багато великих відкриттів були зроблені саме тут. На сьогоднішній же день багато самих високотехнологічних компаній мають в Нюрнберзі свої офіси. Пам'ятки Німеччини в Нюрнберзі: Будинок Дюрера, Фонтан "Шлюбна карусель", Нюрнберзький зоологічний сад, Церква Святого Лоренца, Німецький Національний музей, Музей транспорту, Виставкові зали Кунстхалле і Норісхалле, Будинок Кракова, Новий музей.

Мюнхен – друге за популярністю місто Німеччини після Берліна. Мюнхен – це великий музей архітектури під відкритим небом, тут є споруди в будь-якому стилі, а будівлі надзвичайно величні. Мюнхен – це знаменитий футбольний клуб «Bayern», гравців якого знають навіть не фанати футболу. У Мюнхені знаходиться одна з найбільших кіностудій Європи. Мюнхен – це дуже смачна кухня: прославлені марки пива, смажені ковбаски, солоні кренделі. І звичайно ж, Мюнхен – це місто, в якому проводиться Октоберфест – найбільше свято пива в усьому світі. Пам'ятки Німеччини в Мюнхені: Площа Марієнплац, Нова ратуша, Ринок Віктуалієнмаркт, Церква Фрауенкірхе, Палац Резиденц, Палац Німфенбург, Національний театр Баварії, Палац слави, Статуя Баварії, Олімпійський парк, Зоопарк Хеллабрун, Німецький музей, Церква Богоматері, Церква Святого Михайла.

 

Франкфурт – найсучасніше і модне місто Німеччини. Це економічна столиця Німеччини. Щорічно тут проводиться величезна кількість виставок, ярмарків, конгресів і семінарів, половина з яких вважається найбільшими в своїх галузях. До Франкфурту можна сміливо приписувати епітет «самий». Тут самий великий аеропорт в Європі і найвищий хмарочос в Європі. Але незважаючи ні на що Франкфурт залишається містом з багатою історією, яка ретельно оберігається. Пам'ятки Німеччини у Франкфурті: Собор St. Bartholomaeus Dom, Ратуша, Вежа Ярмарок Messeturm, Музей природознавства Зенкенберг, Німецький музей кіномистецтва, Парк Пальменгартен, Церква Святого Павла, Будинок-музей Гете.

Дрезден – великий індустріальний центр Німеччини, відомий як культурний центр і батьківщина саксонського фарфору. У Дрездені дві найвідоміші в усьому світі картинні галереї: «Старі майстри», в якій виставлені такі полотна як «Сикстинська мадонна» Рафаеля і кращі роботи Рембрандта, і «Нові майстри». Пам'ятки Дрездена в Німеччині: Дрезденська опера, Цвінгер, в якому знаходяться такі музеї як галерея "Старі майстри" і Музей порцеляни, Резиденція правлячої династії Веттинів, Тераса Брюля, Церква Хофкирхе.

Берлін – столиця Німеччини, одна з культурних столиць світу. У Берліні не один, а два центри – східний і західний. Вони довгий час розвивалися абсолютно незалежно один від одного. Після падіння Берлінської стіни, в місті виникли нові квартали з житловими будинками, культурними і торговими центрами. Тому в Берліні дуже складно позначити якийсь один центр. Також за задумом архітекторів, які планували місто, свій центр є у кожного кварталу, яких в місті багато. Берлін знаменитий безліччю цікавих театрів, музеїв, картинних галерей і, звичайно ж, Берлінською філармонією. Берлін є найбільшим транспортним вузлом не тільки Німеччини, але й усієї Європи. Життя в Берліні не завмирало ні на хвилину, навіть вночі на вулицях багато людей, а численні нічні заклади відкриті до ранку. Пам'ятки ключового міста Німеччини Берліна: Берлінський мур, Бранденбурзькі ворота, Трептов-Парк, Замок Шарлоттенбург, Монумент перемоги, бульвар Унтер ден Лінден, Курфюрстендам, площа Потсдамерплац, Площа Александерплац, Пергамон-Музеум, Рейхстаг, будівля арсеналу, собор Святого Хедвига, Берлінський зоопарк , Церква Святого Миколая, Німецька державна опера, берлінська телевізійна вежа.

СУВЕНІРИ:
Найкрасивіші, напевно, це колекційні керамічні кружки, з зображеннями німецьких міст і старовинних замків. Користується також великою популярністю берлінський ведмедик (символ міста), який зображений на безлічі сувенірах: від плюшевих ведмедиків до майстерно вирізаних з дерева статуеток і звичайних магнітів. Любителі екстравагантних сувенірів купують «повітря Берліна», запаяне в консервну баночку або опудало досить дивної істоти – баварського вольпертінгера (стверджують, що він мешкає в Баварських Альпах). Містичний персонаж є твариною з тілом пугача, головою зайця, носом чаплі і лапами гусака. Сувеніри з Німеччини, які користуються особливою любов'ю і у самих німців – лускунчики, ляльки, солдатики, ангели і барабанщики. Особливо великий попит на таку сувенірну продукцію перед Різдвом.

КУХНЯ:
«Візитна картка» Німеччини – пиво, сортів якого тут безліч, але найбільш популярні баварські світлі сорти: «Аугустінербрау», «Хакер-Пшорр», «Хофбрау», «Левенбрау», «Пауланер» і «Шпати». До пива подають печеню зі свинини з картопляними кнедликами або нюрнберзькі смажені ковбаски. Також широко відомі вина долин Рейну і Майна, з характерним фруктовим присмаком. У Німеччині, як, втім, і у всій Європі, поширені сандвічі – величезні бутерброди з різноманітною начинкою, вартість яких невелика, а порції за розміром зійдуть за непоганий обід. Правда, харчуватися ними довше, ніж дня два поспіль – сумнівна радість для шлунка. Ціни в кафе з німецької та іноземної кухнею приблизно однакові (в останніх, може бути, трохи дешевше). Зате «німецькі» порції зазвичай більші. До речі, в німецьких кафе не рідкість, коли постійного клієнта (а їм можна стати вже з третього разу) проводжають безкоштовною чарочкою «на ціпок».

КОРИСНІ ТЕЛЕФОНИ:
Телефон довідкової служби по всій Німеччині - 11-8-33 або 0-11-89 (платний);

Загальнонімецька довідкова служба російською мовою «Інфоексперт» - 0190-87-22-50;

Поліція - 110;

Швидка допомога і пожежна служба - 112 (безкоштовно);

Безкоштовний дзвінок за рахунок абонента, що викликається - 0130-801-007 («Дойче Телеком»);

Німецький Автомобільний Клуб ADAC (допомога на дорогах) - 19211;

Таксі - 030-9644, 030-210-202, 030-691-001, 030-261-026.

ПОСОЛЬСТВО УКРАЇНИ В ІТАЛІЙСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ:
Посольство Федеративної Республіки Німеччини в Україні

Канцелярія: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 25

Тел .: (+38 044) 247-68-00

Факс: (+38 044) 247-68-18

E-mail: kanzlei@german-embassy.kiev.ua

Web: www.german-embassy.kiev.ua

Хотите, перезвоним Вам?