вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Танзанія


Танзанія

Танзанія – держава в Східній Африці, омивається Індійським океаном. Назва його походить від двох колишніх колоній – Танганьїка і Занзібар. У Танзанії дві столиці – законодавча столиця Додома і адміністративний центр Дар-Ес-Салам («гавань світу»).

Природа щедро нагородила Танзанію найбільшими африканськими озерами:

Вікторія

Танганьїка

Ньяса

Саме в Танзанії знаходиться найвища гора Африки – Кіліманджаро, а острова Занзібар славляться піщаними пляжами і мальовничими рифами.

Танзанія – справжня країна контрастів, їй є чим здивувати – від наскального живопису доісторичної епохи до сучасних комфортабельних готелів, від засніжених вершин Кіліманджаро до барвистих коралових рифів в морських глибинах.

Занзібар – архіпелаг в Індійському океані і автономія у складі Танзанії. У Занзібару є свій прапор, парламент і президент.

До складу Занзібару входять 75 островів, найбільшими з яких є Угунджа (або просто Занзібар) і Пемба. Адміністративний центр Занзібару – однойменне місто Занзібар, історичний центр якого (Стоунтаун - «кам'яне місто») включений в список світової спадщини ЮНЕСКО.

Сьогодні Занзібар знаменитий не тільки своїми прекрасними білосніжними пляжами, але і важливими історичними пам'ятками, прекрасною архітектурою, і, крім того, острів відомий, як Батьківщина легендарного співака Фредді Мерк’юрі.

Танзанія – це найкраща країна для сафарі у всій Африці, це чудові піщані золоті пляжі, дивовижні краси підводного світу, різноманітність готелів на будь-який, найвимогливіший смак. До списку світової спадщини ЮНЕСКО внесено 3 історичні пам'ятки країни, а також 3 природні заповідники.

Стоунтаун (Кам'яне місто Занзібару) – історичний центр міста, знаменитий своїми пам'ятками. Арабський Форт, Будинок Чудес, Народний Палац, Будинок легендарного дослідника Лівінгстона – найпопулярніші і найбільш відвідувані туристами місця на Занзібарі. У Стоунтауні можна відвідати мальовничий колоритний занзібарський базар, прогулятися по кривим східним вуличкам серед старовинних будинків з воротами, прикрашеними неймовірно майстерним різьбленням.

Наскальні малюнки в печерах Кондоа, які знаходяться в пагорбах на західній околиці Східноафриканської долини. Малюнки, вік яких налічує кілька тисяч років, зображують людей, тварин і сцени полювання. На сьогоднішній день знайдено кілька сотень малюнків, але дослідження ще тривають.

Руїни Сонг-Мнарі і Кілва-Кісівані розташовані на двох островах Південної Танзанії і є одними з найбільш знаменитих старовинних міст культури суахілі. У 15-16 століттях ці горова вели активну торгівлю, тут збиралися кораблі з дорогоцінними металами, спеціями, китайським фарфором і арабським посудом. До наших днів дійшли добре збережені останки щонайменше 40 великих будівель і п'яти мечетей, оточені фортечною стіною.

Національний парк Кіліманджаро знаходиться на найбільшій висоті в Африці – майже 6000 метрів над рівнем моря в оточенні гірських лісів. Кіліманджаро – один з найбільших вимерлих вулканів в світі, а також найвища гора в Африці і найвища окремо стояча гора в світі.

У національному парку, в т.ч. в поясі гірських лісів, проживає велика кількість видів тварин. 140 видів ссавців (87 – лісові), в т.ч. 7 видів приматів, 25 видів хижаків, 25 видів антилоп, 24 видів кажанів.

Заповідник Селус – найбільший в Африці, він займає площу 50 тисяч кв.км, що становить 5% території всієї Танзанії. На території заповідника мешкає величезна кількість тварин. Одних слонів тільки 50 тисяч (а це половина всіх слонів, що живуть в Танзанії), а жирафів настільки багато, що місцеві жителі називають Селус «Жираф парком»

Національний парк Серенгеті – самий популярний і найстарший парк Танзанії. Серенгеті – це понад 14 тисяч безкрайніх рівнин, на яких мешкає безліч тварин – вважається, що тут мешкає понад 3 мільйони великих ссавців. При зміні пір року – в травні-напочатку червня, в Серенгеті можна спостерігати щорічну міграцію мільйонів зебр і антилоп гну.

Населення
Населення Танзанії становить близько 50млн чоловік (на 2014 рік). На території цієї країни проживає понад 120 народів, кожен зі своєю культурою, мовою, традиціями.

Населення Занзібару – 896 721 чоловік (на 2012 рік).

Стиль життя місцевих жителів можна охарактеризувати фразою «Акуна Матата», що означає «немає проблем», «спокійно» і «не поспішаючи». Можливо, має сенс під час своєї подорожі пожити саме в такому ритмі, щоб повноцінно відпочити і набратися сил.

Часовий пояс
Часовий пояс GMT+3: влітку немає різниці з Київським часом, взимку -1 від київського.

Клімат
Клімат країни субекваторіальній. На материковій частині Танзанії два сезони дощів (березень-травень і вересень-листопад). Дощі в основному нічні та ранкові. На Занзібарі клімат вологий, але за рахунок теплих морських бризів дуже приємний. Середня температура повітря +28-30°С. Температура води +24-26°С.

Релігія
Близько половини населення – прихильники християнства, друга по поширеності релігія – іслам (30% населення країни – мусульмани, при цьому на Занзібарі їх більшість – близько 95%). Також в країні є прихильники місцевих релігій, а також індуїзму, буддизму та ін.

Мова
Офіційні мови – англійська і суахілі. Але через національне розмаїття, в країні вживається понад 100 мов. Місцеві жителі кажуть, як правило, на рідній місцевій  мові і суахілі. У туристичних районах поширена англійська мова, на Занзібарі багато носіїв арабської мови.

Грошова одиниця (обмін валют)
Національною грошовою одиницею є танзанійський шилінг (TZS).

1 USD = 2100 танзанійських шилінгів. В обігу знаходяться купюри номіналом 500 (з портретом першого президента Занзібару), 1000 (з портретом першого президента Танзанії), 2000 (з левом на тлі Кіліманджаро), 5000 (з чорним носорогом), 10000 шилінгів (зі слоном). Гроші можна поміняти в аеропорту або банках країни.

Практично у всіх лоджах, великих магазинах і готелях приймають до оплати карти Visa, MasterCard.

Хотите, перезвоним Вам?