вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Угорщина


Егерсалок

Серед сірчистих лікувальних вод ця кальцієво-магнієва гідрокарбонатна вода, що містить також 12 біологічно незамінних і 7 благотворно впливаючих мікроелементів (напр. натрій), займає одне з найперших місць. Вона придатна, в основному, для лікування травмопорно-рухового апарату, суглобових і ревматичних захворювань.

Але все-таки на першому плані особливостей села виступають її цінності для туризму. Звідси Ви можете вирушити оглядати краси і визначні пам'ятки міста Егер, а також прилеглі пам'ятки гірських місцевостей Матра і Бюкк.

Винороби Егерсалок з їх вишуканими винами радо зустрічають гостей в своїх чудових винних погребах, що представляють собою багатометрові печери, видовбані в ріолітном туфі, стіни яких покриті вигадливими «килимами» грибків.

Ласкаво просимо в Егерсалок! Відкрийте для себе маленькі принади цього села. Відвідайте туристичні визначні пам'ятки околиць, насолодіться природою гірських місцевостей Матра і Бюкк, випробуйте благотворну дію термальних вод, оцініть винятковість місцевих вин.

Шарвар

Курортне містечко Шарвар розташоване на північному заході країни, на березі річки Раба. Його купальня знаходиться в 500 м від центру міста в красивій лісопарковій зоні.

З глибини 2000 м тут б'є джерело з температурою +83°С, а джерело з глибини 1200 м - з температурою +43°С. Склад першого джерела - мінеральна натрієво-хлоридна вода - сприяє лікуванню ревматичних, деформаційних захворювань, склерозу, жіночих хвороб. Друге джерело містить лужно-гідрокарбонатно воду, яка рекомендується при захворюваннях легенів і опорно-рухової апарату.

З солоної води, що б'є з глибини 2000 м, отримують сіль - знаменитий Шарварський кристал, який використовується для соляних ванн, де лікують окремі опорно-рухові, жіночі, шкірні захворювання, вони роблять благотворний вплив при болях в животі, безплідді. Особлива послуга шарварської купальні - соляна печера. Спеціальний мікроклімат тут доброчинний при хронічних запаленнях органів дихання і астмі.

Протипоказання:

    важкі захворювання серця і кровообігу, дихальна недостатність, туберкульоз, тромбозі, захворюванні вен.

Пам'ятки Шарвар і околиць

    середньовічна фортеця Надаші

    гоночна траса Pannonia Ring в п'яти кілометрах від міста

    дендрарій з рідкісними рослинами

    неоготична каплиця Кальварія

    історичний центр міста Сомбатхей

ХЕВІЗ

У 6 кілометрах від західного берега Балатону розташоване найбільше в Європі, унікальне термальне озеро Хевіз. Поверхня озера, площею 47 500 кв. м., покрита приголомшливо красивими червоними водяними ліліями, спеціально завезеними з Індії.

Влітку температура води на курорті Хевіз 36 градусів, взимку не опускається нижче 25, тому навіть в холодну пору року приємно купатися просто неба в долині з унікальним мікрокліматом.

Щомиті на поверхню озера викидається 420 літрів радонової, сірчистої, багатої на гази і мінеральні речовини води, яка повністю змінюється протягом 28 годин.

Особливий фактор - лікувальні грязі з дна озера: вони дають чудовий ефект при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, ревматичних і запальних.

Перша водолікарня на озері була заснована ще в 1795 р графом Фештетич. Однак цілющою силою вод озера користувалися з давніх часів. За легендою, саме води озера вилікували майбутнього імператора Римської імперії Феодосія Флавія від паралічу ніг.

За свідченнями переважне місце займає лікування ревматичних захворювань і опорно-рухового апарату, а також захворювань хребта, гінекологічних захворювань, запалення нервів і м'язів, розладів венозного кровообігу.

Термальний курорт Хайдусобосло

Термальний курорт Хайдусобосло розташований в 202 км на схід від Будапешта, в 20 км від м. Дебрецен. Це курортне місто за останні 65 років здобув світову популярність. Тут створені всі умови для прекрасного відпочинку. Комплекс послуг забезпечує високий рівень обслуговування прибуваючих сюди на оздоровлення та відпочинок туристів. У невеликому затишному містечку безліч кафе, ресторанів, барів, павільйонів. Влітку сюди приїжджають концертні групи, цирк, лунапарк, проводяться фестивалі і конкурси.

У 1925 р в Хайдусобосло внаслідок глибинного буріння приблизно з 1100-метрової глибини прорвалася термальна вода температурою 75ºС. Було встановлено, що вона містить йод, бром, солі, гідрокарбонати, різні мікроелементи: титан, ванадій, мідь, цинк, срібло, стронцій, барій і свинець. Критий термальний комплекс відкритий цілий рік і працює з 07:00 до 19:00 години. У кожному басейні однаковий лікувальний склад води, різниця тільки в її температурі. Йод і інші мінеральні речовини надають коричневий колір «рідкого золота». Рекомендований час перебування в лікувальних басейнах становить 20 хвилин. Купання можна повторювати кілька разів на день з перервами.

У 2010 році в березні відкрився водний палац «Aqua Palace». Критий комплекс займає 15 000 м², водна поверхня становить 1:600 м², одночасно може обслуговувати до 1 000 осіб. До послуг гостей: 2 доріжки для серфінгу, крижана печера, кінозал, терми, печера, Римські лазні, індійська ванна, морський басейн з гіркою, басейни та гірки для дітей. А також плавальний басейн, спортзал, кімната для аеробіки, 2 корти для сквошу. Бар з закусками, ресторан самообслуговування, кава-бар.

Показання

Вода термальних джерел Хайдусобосло має міжнародний сертифікат якості і застосовується в лікуванні більше 40 видів хвороб:

    хронічні запалення суглобів;

    дегенеративні зміни суглобів;

    різні хронічні запальні захворювання хребта;

    хронічні нервові болі, запалення нервів;

    реабілітаційне лікування паралічу;

    хронічні м'язові болі;

    реабілітаційне лікування після травм, в т.ч. спортивних;

    в разі затяжних, важко загоюваних переломів кісток сприяння виробленню кісткового рубця;

    деякі форми звуження судин;

    хронічні гінекологічні захворювання;

    хронічні шкірні захворювання.

Протипоказання

    гострі запалення;

    злоякісна пухлина;

    незадовільна циркуляція крові;

    сильно підвищений тиск крові;

    туберкульоз;

    захворювання ЦНС;

    вагітність.

Місцеві пам'ятки

Музей сучасного мистецтва, руїни бастіону, музей Бочкаї Іштвана, виставка історії купалень, колекція Будинку Фазекаш. Поруч з містом розкинулася знаменитий Хортобадьский степ («порожня»). З курорту відправляються екскурсії в міста Дебрецен, Егер, Токай і Хортобадь, Будапешт.

Дебрецен

Місто Дебрецен знаходиться на перетині територій Хайдушаг, Ніршег і Хортобадь. Початком розвитку культури купання тут вважають першу половину XIX ст., в 1826 р в Надьерде була побудована перша купальня. Термальна вода знайдена тут в 1929 р після досліджень, проведених в 1960 р, це місце було оголошено лікувальним. Відкриту в 1984 р купальню реконструювали в 2002 р, а в 2003 р відкрили «середземноморську» купальню «з ефектами». Лужна вода джерела має температуру 63 градуси і містить хлор, вуглеводень, йод, бром і сіль. На курорті лікують захворювання опорно-рухового апарату, ревматизму, нервової системи і невралгію.

Показання:

Місцева тепла термальна лужно-хлоридна, гідрокарбонатна, йодна, бромна, натріум-хлоридна вода з температурою +63̊С містить велику кількість кальцію, магнію і метаборної кислоти.

Дебреценська лікувальна вода рекомендована для лікування таких захворювань:

    хронічні запалення суглобів;

    хвороба Бехтерєва;

    захворювання хребта, подагра;

    ревматизм, хронічне запалення сухожильної піхви, тенісний лікоть;

    невралгія, проблеми хрящового диска; звуження суглобів;

    проблеми опорно-рухової системи після травм, ортопедичні захворювання;

    параліч; деякі шкірні захворювання;

    хронічні запальні жіночі захворювання, деякі форми безпліддя, клімакс;

    хронічні захворювання дихальних шляхів.

Протипоказання:

    гострі запальні захворювання, висока температура;

    інфекційні захворювання, туберкульоз;

    злоякісні пухлини;

    серцева недостатність, підвищений кровоносний тиск;

    вагітність; гіпертиреоз;

    стан алкогольного сп'яніння.

Хотите, перезвоним Вам?