вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Куба


ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ:
Республіка Куба розташована між материками Північної і Південної Америки на островах Куба, Хувентуд (Пінос), а також на прилеглих до них близько 1600 маленьких островах в Атлантичному океані і Карибському морі. Острів Куба – найбільший в Карибському регіоні. Його довжина – 1250 км, ширина – від 31 до 191 км. Відстань до сусідніх країн: 180 км від Флориди (США); 77 км від о. Гаїті; 146 км від о. Ямайка.

КЛІМАТ:
Куба розташована в тропічному поясі земної кулі. Клімат Куби дуже сприятливий, так як на острові немає такої вологості, як в країнах з типовим тропічним кліматом, а спека пом'якшена за рахунок постійних вітрів з океану. Середня температура повітря з жовтня по березень – 28°-32°C і з квітня по вересень 35°-37°C. Температура води відповідно з жовтня по березень – 24°-25°C і з квітня по вересень 27°-29°C. Сезон дощів на Кубі приходиться на період березень-квітень і жовтень-листопад, правда тропічний дощ проливається протягом 5-10 хвилин, а через дві години під палючим сонцем стає як і раніше сухо.

ЧАС: час відстає від київського на 7 годин.

СТОЛИЦЯ: Гавана

ГРОШІ:
Грошова одиниця – кубинський песо, що дорівнює 100 сентаво (Курс приблизно: 1.0000 CUP = 1 USD). Туристи повинні розплачуватися тільки доларами США, тому бажано мати з собою більше дрібних купюр. При здачі вам можуть дати так званий конвертований песо. Цей вид песо дорівнює долару: 1:1. Це нова кубинська банкнота, яка не має нічого спільного з "дерев'яним" кубинським песо. Щоб не потрапити в халепу – на конвертованому песо повинно бути написано "convertible" (конвертований). Як правило, їх дають дрібними купюрами в 1, 5, 10 песо. Курс старого кубинського песо до долара приблизно становить 1:25. Конвертована кубинська металева розмінна монета ходить нарівні з американськими центами. Часто дають здачу і тими і іншими. На Кубі приймаються основні міжнародні картки VISA, MASTER, DINNER's CLUB, EUROCARD та ін. Кредитні карти, видані будь-яким банком США, до оплати не приймаються. З огляду на політичну ситуацію заборонені картки AMERICAN EXPRES.

ПАМ'ЯТКИ / ЕКСКУРСІЇ:
Подивитися:

  • Колоніальна і сучасна Гавана,
  • Фортеця Ель Моро
  • Музей Наполеона,
  • Музей Хемінгуейя і знайомство з капітаном корабля "Пілар", на якому ходив знаменитий письменник.
  • Найстаріший – цукровий центр Куби – Трінідад – оголошений ЮНЕСКО надбанням людства.

Розваги:

На Кубі відмінний дайвінг цілий рік, найдешевший (за ціною) і найцікавіший: вода тепла, види під водою, напевно, найкращі в світі. Але, насолоджуючись коралами, рибками і іншими красотами підводного світу, слід пам'ятати, що пірат Морган залишив на дні морському біля південних островів Куби 250 тисяч речей золотом, коштовностями і сріблом. А в кубинській бухті Матансас сховані 300 мільйонів доларів. Ні те, ні інше поки не знайдено. Так що настійно рекомендуємо, виїжджаючи на яхті на острови, бути уважним до будь-яких подробиць підводного світу. Куба – це рай для рибалок, аквалангістів, біологів і підводних фотографів, оскільки в прісних і солоних водах острова водиться близько 900 видів тварин і риб. Теплі води особливо полюбилися медузам, восьминогам і морським черепахам. На глибині можна побачити чорні корали. Морське дно всіяне найрізноманітнішими черепашками.

  • Прогулянки по заповідних місцях з купанням в гірських річках і під тропічними водоспадами
  • Катання на конях
  • Відвідування індіанського села, девВи особисто поспілкуєтеся з аборигенами.

Увечері кабаре, дискотеки, кубинські танці під зірками на кораблі і всі інші принади нічної Куби.

Найцікавіша подія – знаменитий кубинський карнавал, який проходить в лютому.

Варадеро:

Основним туристичним центром Куби є курорт Варадеро, розташований в 135 км від Гавани. Це двадцять кілометрів найдрібнішого білого піску і блакиті океанських вод.

Пляжі Варадеро визнані одними з трьох найкращих пляжів світу. Сьогодні тут відпочивають туристи з різних країн світ.

Крім прекрасних пляжів з численними готелями і розвагами, Варадеро має своєму розпорядженні велику кількість природних багатств, таких як казкові морські глибини і рифи з його мешканцями, печера Амбросіо з наскельними малюнками, національний парк Варадеро

ГАВАНА:
Столиця Республіки Куба з населенням близько 1 млн. чоловік розташована на північному заході о. Куба на узбережжі Мексиканської затоки.

Гавана – одне з найкрасивіших міст Західної півкулі. На захід від бухти знаходитися Стара Гавана, яка зберегла мальовничий вигляд колоніального періоду.

У XVI-XVIII століттях були побудовані ансамблі прямокутних площ – Пласа де Армас, Пласа де ла Катедраль, численні церкви і будинки в стилі бароко. Біля входу в бухту стоять оборонні фортеці: на східному березі – Ель Моро і Ла Кабанья, на західному – Ла Пунта і Ла Фуерса.

СУВЕНІРИ: в якості сувенірів з Куби можна привести чорний корал і прикраси з нього, вироби з панцира черепахи (особливо браслети і шпильки). При покупці виробів з крокодилячої шкіри вимагайте у продавця ліцензію на вивіз, в іншому випадку даний сувенір буде вилучений при проходженні митного контролю. Хорошим подарунком з Куби буде також тумбадора або бонго – ударні музичні інструменти, використовувані в африканських мелодіях. Інший подарунок – гуаябера, сорочка, яку носять в тропіках офіційні особи. І, зрозуміло, не можна обійти увагою сигари і ром.

КУХНЯ:
Кубинська кухня являє собою суміш страв іспанської та африканської кухні, які готуються з місцевих продуктів. Такі страви, як Moros y Cristianos ("Маври і християни", чорна квасоля і рис), arroz con pollo (курча і рис) і picadillo (рубана яловичина і рис), а також супи з бананів, курки з горохом або квасолею вважаються щоденними стравами кубинської кухні. Незважаючи на все це, на Кубі існує деякий дефіцит їжі, і часто доводиться відстояти в чергах, які деколи шикуються в місцях громадського харчування. Крім усього іншого, Куба славиться чудовим пивом, яке створюється тут, а про кубинські коктейлі і зовсім ходять легенди.

КОРИСНІ ТЕЛЕФОНИ:

ПОСОЛЬСТВО КУБИ В УКРАЇНІ

Хотите, перезвоним Вам?