вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Греція


Греция (Greece) - держава в Європі, розташована в південній частині Балканського півострова і займає значну частину островів південно-східного Середземномор'я. Площа – 132 тис. кв. км. (для порівняння, площа України – 603,7 тис. кв. км). П'ята частина території Греції припадає на острови. З більш ніж 2000 островів заселені лише менше 200.

Територія Греції поділена на три частини: материкова, острівна Греція, острови Егейського моря. Межує з Албанією, колишньою Югославією, Болгарією і Туреччиною і омивається трьома морями: Середземним, Іонічним і Егейським.

СТОЛИЦЯ – Афіни

КЛІМАТ. Греція входить в середземноморську кліматичну зону. Курортний сезон починається на початку травня. Найжаркіший час – липень і серпень. Температура повітря іноді піднімається до +38 ... +40°С, але спека переноситься легко завдяки помірно-вологому клімату і легкому морському бризу. У зимовий час зазвичай йдуть дощі, іноді випадає сніг. Гірські райони центральної частини країни характеризуються помірно-континентальним кліматом.

РЕЛІГІЯ

Майже 95% населення Греції дотримується автокефального (незалежного) православного віросповідання.

МОВА

У Греції є новогрецька. Для спілкування з іноземними туристами найбільш поширені англійська та німецька мови.

ЧАС

Греція перебуває з Україною в одному часовому поясі.

ВАЛЮТА

З 2002 року грошова одиниця Греції – євро (EUR). Оплату послуг готелів, ресторанів, торгових центрів і т.д. можна здійснювати кредитною карткою основних платіжних систем.

МАГАЗИНИ

Поряд з супермаркетами західноєвропейського типу в Греції є безліч дрібних магазинчиків і лавок, де продаються товари місцевого виробництва. Вони значно дешевші за імпортні, а з продавцем можна поторгуватися. Магазини в Греції зазвичай відкриті по понеділках, середах і суботах з 9.00 до 14.00, по вівторках, четвергах і п'ятницях з 9.00 до 14.00 і з 17.30 до 20.30. У туристичних районах магазини працюють практично цілодобово.

ОРЕНДА АВТОМОБІЛЯ

Автомобіль можна орендувати людям не молодше 23 років, при наявності міжнародних водійських прав та стажу не менше 1 року.

КУХНЯ

Грецька кухня надзвичайно різноманітна. Популярні страви з баранини і телятини, приготовлені на рожні і на вугіллі. Для грецької кухні характерно широке використання лимонів, оливкового масла, прянощів, овочів, риби і морепродуктів.

ВІЗА

Країна входить в Шенгенську зону. Для в'їзду необхідна дійсна віза. На кордоні можуть перевірити наявність грошей для перебування в країні. Готівку мати необов'язково, можливо скористатися кредитною карткою або дорожніми чеками.

МИТНІ ПРАВИЛА

Ввезення іноземних платіжних засобів необмежений, обмеження на дорожні чеки відсутнє. Безмитно ввозиться до 2-х л міцних алкогольних напоїв на людину. Існують жорсткі обмеження по вивезенню з країни предметів, що представляють історичну або культурну цінність.

Хотите, перезвоним Вам?