вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Кенія


Кенія

Красива, незвичайна і унікальна – саме такою є Кенія. Вона буквально рясніє дивовижними рослинами, має безліч національних парків, содових озер і не діючих вулканів. Тут прекрасно поєднується первісне і сьогодення. Саме тому багато письменників надихалися кенійською природою, створюючи свої твори. Хемінгуей написав відразу дві книги – «Сніги Кіліманджаро» та «Зелені пагорби Африки».

Столиця: Найробі.

До того, як збудували це місто, на його місці знаходився красивий оазис. Тут любили відпочивати каравани, але саме англійці побудували великий мегаполіс, краса якого вразила весь світ. Центральну площу Найробі прикрашає висока вежа з годинником, які багато в чому копіюють знаменитий Біг-Бен. Недалеко від неї стоїть усипальниця першого президента держави Джомо Кеніати.

Оточують площу високі сучасні будинки, виконані з бетону і скла. У них знаходяться готелі, магазини, ресторани, офіси, конференц-центри і інше.

Недалеко розташований і Національний музей, в якому стоїть копія слона Джомо Кеніати. Її наказав виготовити сам президент. Також тут можна побачити кігті лева-людожера, який з'їв королівського інтенданта сера Чарльза Хенрі Райана.

Історія Кенії
Минуло не так багато часу з тих пір, як Кенія стала безпечною країною для туристів. У минулому столітті тут почалося будівництво залізниці, яка з'єднала Момбасу і озеро Вікторія. Але воно запам'яталося численними жертвами, які постраждали через напад левів.

Місцеві жителі вважали, що так діє прокляття Тсаво, яке нанесли чаклуни. Вони були проти будівництва залізниці. Але її добудували, а столицю Кенії з Момбаси перенесли в Найробі.

Незважаючи на це, кенійці все ж в більшості випадків їздять на автомобілях.

Пам'ятки
Тут дійсно є, на що подивитися. Момбаса – це найдавніше місто відрізняється особливим колоритом, в ньому обов'язково потрібно побувати. У XII столітті воно було незалежним, а трохи пізніше стало дуже багатим. І все завдяки тому, що стало стратегічним місцем на морському шляху з Європи до Індії, Китай і Персію. Тут на ринках можна було купити спеції, золото, шовк, кераміку і інше, а також обміняти їх. Всі жителі Момбаси носили золоті прикраси і жили в дво- або триповерхових будинках.

Сучасна Момбаса – це гарне місто з найчистішими пляжами і прекрасною природою. Старовинні будинки збереглися в центральній частині міста, вони витримані в арабському стилі, мають балкончики і різьблені сходи. На особливу увагу вартий і морський порт, через який проходять всі товари, що експортуються.

Так як в Момбасі відбувалися найрізноманітніші битви, тут можна побачити корабельні гармати, які знаходяться в фортеці Форт-Ісус. Деякі гармати лежать на перехрестях або встановлені біля воріт готелів. Варто відзначити, що сама фортеця була побудована в XVI столітті і служила захистом португальських кораблів від турецьких набігів. Тут велися битви понад 100 років. Коли Кенією почала правити Великобританія, фортецю зробили тюрмою для небезпечних злочинців. Але тепер Форт-Ісус є національним пам'ятником.

Мзіма Спрінгс – це прекрасний природний оазис, який був створений в результаті виверження вулкана Чулу Хіллз більше 500 років тому. Тут можна побачити крокодилів і бегемотів, а також саме в цьому оазисі знаходиться найчистіша вода, яка використовується жителями Момбаси.

Місто Геде – старий мегаполіс, руїни якого приховують прибережні джунглі. Жителі покинули його в XVII столітті з невідомих причин, тому місто залишається найзагадковішим місцем Африканського континенту.

Малінді – це місто великих мандрівників, які любили його відвідувати. Тут бували Христофор Колумб, Васко да Гама, Дієго Амеріго. Туристам обов'язково потрібно відвідати руїни колони, яка символізує подвиги португальських мореплавців. Також в місті знаходиться перша африканська церква.

Національні парки Кенії – ще одна визначна пам'ятка. Тут живуть дикі тварини, б'ють підводні ключі води, а ще багато содових озер. Їх можна побачити в долині Великої Ущелини. Також прикрашають парки снігові піки гір. Туристи зможуть зустріти бізонів і слонів, левів, жирафів, тигрів, бегемотів, крокодилів, а також різних екзотичних птахів. У парках живуть і чорні носороги, які стали рідкістю навіть для Африки.

Озеро Вікторія – ще одна визначна пам'ятка. Щоб оглянути його, можна взяти човен і прокататися.

Заповідник Масаї Мара. Тут водяться носороги, красиві газелі, антилопи і гепарди. Також поруч з цим місцем знаходиться село племені масаї, куди неодмінно варто зробити екскурсію. Також туристи можуть здійснити сходження на найвідомішу гору Кіліманджаро, спуститися в кратер Нгоронго і побачити дивовижних птахів-гіпопотамів.

Розваги
Кенія стала ідеальною курортною країною, завдяки білосніжним пляжам, блакитному океану, пальм і тропічним диким рослинам. На прибережній зоні збудовані розкішні готелі.

Туристам пропонують підводну рибалку, дайвінг, віндсерфінг, польотів на повітряних кулях. Також тут можна зіграти в гольф або покататися на верблюді.

Ресторани країни пропонують національні африканські страви, які відрізняються особливим смаком спецій. До них додається південно-африканське вино.

Ця країна радує своєю красою. Вона вражає природою і вважається однією з кращих для подорожей.

Хотите, перезвоним Вам?