вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Словакія


НИЗЬКІ ТАТРИ
Низькі Татри – другий за відвідуваністю гірський масив Словаччини, який по праву вважається одним з найбільш екологічно чистих куточків Європи. Незважаючи на менші висоти в порівнянні з Високими Татрами, тут завжди багато снігу. Курорти Низьких Татр мають понад 20 км підготовлених трас і розвинену туристичну інфраструктуру. В цілому Низькі Татри можна сміливо рекомендувати активним гірськолижникам.

ЯСНА
Ясна, найпопулярніший курорт Низьких Татр, є, на загальну думку, кращим гірськолижним центром у всій Східній Європі.

Трансфер від аеропорту до Ясна – 1 година 15 хвилин. Курорт розташований біля підніжжя північних схилів гори Хопок (2024 м) на території національного парку Низькі Татри і пропонує найкращі умови для катання на гірських лижах у Словаччині. Ясна відноситься до міжнародних туристичних центрів першої категорії, тут щорічно проводяться великі національні і міжнародні змагання з гірськолижного спорту, що включаються в календар Кубка Європи.

На території гірськолижного центру діє 13 підйомників загальною пропускною здатністю 11 800 людей за годину: один шестимісний, два чотиримісних і два двомісних крісельних, одна кабіна канатної дороги, сім бугельних підйомників і два дитячих.

ВИСОКІ ТАТРИ
Високі Татри, найвищою вершиною яких є Герлаховський пік – 2655 м над рівнем моря, з 24-кілометровим гірським хребтом і 32 долинами, по праву називають малим високогір'ям світу. Наземний фунікулер підніме вас на Гребієнок, підвісний ж – на іншу за величиною вершину Татр: Ломницький пік, висота якого 2634 м над рівнем моря.

Більше 200 років Високі Татри приймають гостей на 14 татранських курортних центри з усього світу. Найзнаменитішими є Штребське Плесо (Strbske Pleso) – найбільш високогірний курот Словаччини, Татранська Ломніца (Tatranska Lomnica) – пропонує найкращий вибір трас, і Старий Смоковець (Stary Smokovec) – недорогий курорт, але з добре розвиненою інфраструктурою. Відстань між найвідомішими гірськими центрами Татранська Ломніца і Старий Смоковець 6 км, Старий Смоковець і Штребське Плесо 19 км. Адміністративний центр Високих Татр – м. Попрад. Сполучення між Попрадом і татранськими гірськими центрами здійснюється маршрутними автобусами, гірською електричкою і таксі.

ШТРЕБСЬКЕ ПЛЕСО
Кращий гірськолижний курорт Високих Татр, Штребське Плесо, розташований на березі однойменного озера на висоті 1355 м. Це самий високогірний пункт Високих Татр.

Сезон катання з грудня по березень. Найвища точка – 1 915 м. Перепад висот – 600 м. Загальна довжина трас – 4,5 км. Найдовша траса – 2 км. Є освітлена траса, 5 підйомників, 2 трампліни – 70 і 90 м. Найближчий аеропорт в м. Попрад, розташований 25 км від Штребське Плесо.

СМОКОВЕЦЬ
Трансфер від аеропорту до Смоковця – 15 хвилин. Цей найстаріший курорт Словаччини об'єднує Новий, Старий, Гірський і Долинний Смоковець. Особливий шарм йому надають затишні, побудовані в горах пансіони і готелі в традиційному словацькому стилі. В околицях курорту створені умови для занять зимовими видами спорту: альпінізмом, катанням на ковзанах, лижах і санках. Краща траса для катання на санках протяжністю понад 2 км з перепадом висот 250 м знаходиться в Старому Смоковці. Тут щосереди можна взяти участь в нічному катанні на санках під музику, випити гарячого глінтвейну і, якщо пощастить, отримати приз.

Для початківців гірськолижників в Смоковцях підготовлено 7 км трас середньої складності. Перші кроки краще робити в Новому Смоковці на трасі Jalubkova Luka, що знаходиться біля готелю Park. Пологий схил довжиною 860 м обслуговується бугельними підйомниками, сніговими гарматами і освітлюється у вечірній час з 18:00 до 21:00.

Більш досвідченим спортсменам для попередньої розминки підійде досить широкий і крутий схил в Гірському Смоковці над готелем Bellevue. Траса має перепад висот 61 м і обслуговується бугельними підйомниками довжиною 225 м.

Прекрасне місце для відпочинку з дітьми безпосередньо в Старому Смоковці, де розташований гірськолижний комплекс для початківців – 3 лижні траси і 3 бугельних підйомники. Більш підготовлені лижники піднімаються на фунікулерному вагончику на Гребенок (1285 м). Тут є чорні траси, якими будуть задоволені професіонали.

ТАТРАНСЬКА ЛОМНІЦА
Трансфер від аеропорту до курорту Татранська Ломніца займає 20 хвилин. Це відправна точка багатьох туристичних маршрутів. Гірськолижним центром курорту став маленький селище Скальнате Плесо, розташоване біля підніжжя Ломницького Штіта (1750 м). Дістатися до нього можна на кабінній канатній дорозі (3710 м) від готелю Morava. Також з селища двомісний крісельний підйомник доставляє лижників на Ломницьке Сідло (2180 м).

Курорт розділений на два райони катання: Скальнате Плесо (Skalnate Pleso) – для підготовлених лижників і Ями (Jamy) – для початківців.

У сідловині Ломницьке Сідло на широкому перетині схилу знаходяться відмінні "чорні" траси для швидкісного спуску і гігантського слалому. Ширина схилу 300-500 м, а його довжина сягає 2000 м. Тут завжди буває першокласний сніг і гарантує катання до початку травня. Трохи вище замерзлого озера Скальнате Плесо є короткі схили, які можна рекомендувати для менш досвідчених і початківців лижників. Від Скальнате Плесо йде спуск середньої складності. Траса довжиною 3300 м з перепадом висот 730 м закінчується на проміжній станції підвісної канатної дороги Start. Від цієї станції вниз у бік селища Татранська-Ломніца йде спуск довжиною 2600 м з перепадом висот 270 м. Для любителів катання на санках нижче станції Start знаходиться санна дорога, що була раніше бобслейною.

Центр катання Ями обладнаний двома бугельними підйомниками довжиною 780 м і 450 м. Траси тут марковані синім і червоним кольорами і призначені, як для початківців, так і для досвідчених спортсменів. Вони обслуговуються сніговими гарматами і освітлюються у вечірній час з 18:00 до 21:00.

ПОДБАНСЬКЕ
Цей невеликий гірськолижний курорт розташований на заході Високих Татр в 32 км від Старого Смоковца і в 13 км від Штрабське Плесо. Цей популярний курорт розташований на висоті 940 м. Незабутнє враження залишають недоторкана природа Національного парку і чарівний вид на гору Кривань (2494 м) – символ Високих Татр. Траси для початківців і просунутих гірськолижників тут розташовані на висотах 950-1100 м, і обслуговуються двома бугельними підйомниками довжиною 350 і 550 м. Також на курорті є відмінно підготовлені схили для катання на сноуборді, санках і бігових лижах.

Хотите, перезвоним Вам?