вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Албанія


Отдых на море в Албании

Албанія – це крихітна держава, яка за своїми розмірами майже в 20 разів менша за Україну. Саме тому всі міста і селища знаходяться в безпосередній близькості одне з одним.
Країну прийнято розділяти на три невеликих регіони. Її найближчими державами-сусідами є Греція, Італія, Македонія, Чорногорія та Сербія. Сама Албанія омивається водами Адріатичного та Іонічного морів.
Завдяки різноманітним природним ресурсам, країна вважається однією з найкрасивіших в світі. Вона вражає пишністю ландшафтів, що так подобається туристам. Тут багато пагорбів і гірських рельєфів, а долини досить глибокі та родючі. Великі озера оточені красивими деревами і пагорбами, від чого все схоже на казку.
Столиця: Тирана

Мова

Державною мовою є албанська. Але тут також часто використовується в побуті грецька, італійська, а також слов'янські мови. Тому туристам буде дуже просто спілкуватися з місцевими жителями.

Валюта

Офіційна грошова одиниця – Лек. Вона позначається, як ALL.

Клімат

Тут клімат середземноморський субтропічний, який відрізняється сухим і спекотним літом, але вологою і холодною зимою. У липні починається розпал туристичного сезону, коли температура піднімається до 24-28 градусів. Але для тих, хто любить більше теплий і ненав'язливий клімат, найкраще відвідувати Албанію в вересні. Опади випадають рідко, найчастіше восени і навесні.

Кухня

Ця країна довго перебувала під впливом Османської імперії, що відбилося і на кухні. Разом з цим, вона трохи змінилася в період становлення держави, тому страви по-справжньому щедрі і дуже смачні. Найпопулярнішими продуктами вважаються овочі і фрукти, морські делікатеси, молочні продукти, яловичина і баранина, рис. Обов'язково використовуються різноманітні спеції та приправи. Місцеві жителі люблять фруктові лікери, бренді і білі вина.

Пам'ятки

Країна дуже приваблива з точки зору пам'яток. Тут вражають красиві скелясті ландшафти, гірські масиви, чарівні ліси, а також найчистіші пляжі.

Для тих туристів, які хочуть не тільки відпочивати на пляжах, тут збереглося безліч пам'яток. Це споруди різних стилів, які були створені в найдавніші епохи.

У кожному місті ви можете побачити щось цікаве і незвичайне. Обов'язково варто відвідати Тирану – столицю Албанії. Місто можна оглянути з площі Скандерберга, яка виглядає велично.

Гора Даджті – ще одна визначна пам'ятка, яка захищає східну частину міста. Не можна залишити без уваги і місцевий ринок, а також музеї, які розкажуть, як розвивалася країна.

Дуррес – ще одне місто, яке варто обов'язково відвідати. Воно розташувалося серед мальовничої місцевості і зберігає в собі пам'ятки далекого минулого. Тут можна прогулятися біля прекрасних архітектурних споруд, відвідати численні руїни, які знаходяться в місті-музеї Гирокастра. Приголомшливі пейзажі, чудова атмосфера і привабливі види нікого не залишать байдужим.

Шкодер – ще одне місто Албанії, яке називають одним з найдавніших європейських місць. Тут обов'язково варто відвідати мечеть шейха Заміла, яка заворожує своєю красою.

Звичайно, Албанія не обмежується цими містами. Кожен її регіон – це чудова краса і унікальна природа. Туристи можуть побачити розкішні архітектурні творіння, шедевральні споруди різних епох. І все це залишає незабутнє враження.

Окремо варто сказати про місто Фієрі, яке притягує мандрівників своєю атмосферою. Тут неодмінно варто просто прогулятися, а потім відправитися в античний Апполон. Недалеко знаходиться Кукес, де розташувалося найчистіше гірське озеро.

У Корчі можна вивчити особливості албанського мистецтва, а також буквально закохатися в місцеву архітектуру. Особливо виділяється цим Бутрінті – прекрасне місто, в якому є безліч пам'ятників.

Туристам ніколи не набридне проводити тут час і відпочивати, подорожуючи по пам'яткам епох.

Курорти і розваги

Тут туристам пропонують безліч варіантів дозвілля. Найпопулярнішим, звичайно, є пляжний відпочинок. Найчистіші піски і прекрасні теплі моря дійсно вражають. Вони можуть скласти конкуренцію навіть розкішним італійським або турецьким узбережжям. При цьому вартість відпочинку в цій країні є більш, ніж демократичною.

Родзинка країни – її особлива природа і пляжі Фієра, Шкодра, Вльора, Дуррес, Саранда.

Крім цього, тут є безліч пам'яток. Тому відпочивати буде пізнавально. Мандрівники прогуляються біля архітектурних споруд, які змогли витримати найрізноманітніші епохи і вистояти. Тут є замки, амфітеатр, церкви і багато іншого. І це незважаючи на крихітні розміри країни.

До туристів, до речі, тут ставляться дуже тепло. Курорти відрізняються великою різноманітністю послуг, завдяки чому кожен зможе вибрати прийнятний варіант для себе. Розвинені в державі екскурсійні та гастрономічні тури, пляжне дозвілля, релакс на курортах і інше. Тому вам ніколи не набридне відкривати для себе красу Албанії і милуватися нею.

Хотите, перезвоним Вам?