вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

В гості до Святого Миколая


В ГОСТІ ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Груповий тур для школярів

1 день Зустріч групи на ж/д вокзалі в Івано-Франківську. Сніданок. Оглядова екскурсія по Івано-Франківську - обласний центр Прикарпаття, місто з європейським шармом, давньою славною історією і душею гостинних мешканців. Під час екскурсії Ви відвідаєте найбільш цікаві пам'ятки міста: Вірменську церкву, собор Святого Воскресіння, костел Діви Марії. Поселення в готель. Вільний час. Вечеря.

2 день Сніданок. Виїзд на гірськолижний курорт Буковель - всесвітньо відомий і сучасний гірськолижний курорт України, візитка Карпатського краю. Повернення в Івано-Франківськ. Вечеря.

3 день Сніданок. Звільнення номерів. Екскурсія в Коломию. Відвідування музею "Писанки" - унікальний музей у формі яйця-писанки висотою 13 м., своєрідний храм мистецтв, образів і традицій Гуцульщини. Переїзд в садибу Святого Миколая - знаходиться серед мальовничих гір на околиці села Пістинь. Тут ви побачите пошту Св. Миколая, його світлицю, покої, кімнату-музей природи. Прогулянка по карпатському містечку Косів з відвідуванням ринку сувенірів. Обід. Трансфер на ж/д вокзал Івано-Франківська.

Вартість туру:

розміщення 15+1 25+2

економ 905 грн. 885 грн.

стандарт 950 грн. 930 грн.

У вартість входить:

    проживання та харчування за програмою;

    транспортне та екскурсійне обслуговування;

    медична страховка.

Додатково оплачується:

    вхідні квитки;

    прокат гірськолижного спорядження;

    ЖД квитки.

Хотите, перезвоним Вам?