вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Індія


Індія

ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ:
Індія розташована на півдні Азії. Країна має протяжність 3214 км з півночі на південь і 2933 км із заходу на схід. На південь півострів починає звужуватися і входить в Індійський океан на відстань близько 1600 км в формі клина, який омивається Бенгальською затокою на сході і Аравійським морем на заході.

КЛІМАТ: М'який клімат – середня температура +25 - +27 градусів протягом усього року. Короткий період мусонів – в червні. Температура повітря влітку +24 - +33, взимку +21 - +32.

СТОЛИЦЯ: Делі.

ЧАС: випереджає київський взимку на 1,5 години, влітку на 45 хвилин.

ГРОШІ:
Індійська рупія. Курс рупії досить стабільний, 1 долар дорівнює приблизно 45-48 рупій. Індійську рупію ввозити і вивозити з країни заборонено.

КУХНЯ:
Індійська кулінарна традиція – одна з найдавніших і найпопулярніших в світі. Основу кухні складають різноманітні овочі "Сабджі" (більшість індійців не їдять м'яса), риба, рис, борошняні вироби і коржики "пури", а також різні молочні продукти. Кількість оригінальних страв індійської національної кухні просто не піддається рахунку. Візитною карткою індійських кухарів є спеції, які додаються практично в будь-яку страву (навіть в солодощі), причому в самих незвичайних поєднаннях. Знаменита приправа "каррі" являє собою цілу групу різноманітних рецептур, що роблять при застосуванні незвичайним навіть саме банальне блюдо. Дуже популярний в Індії чай, який часто п'ють з гарячим молоком або спеціями, а також кава, свіжі соки і фруктові води. Спиртні напої за столом не прийняті, більшість страв запивають чистою холодною водою. Поширені рибні блюда (рибу зазвичай маринують), страви з зернових і бобових культур. Національна страва – відварений рис з овочами. Велика кількість приправ, найвідоміша "каррі" – невід'ємна частина страв з баранини, птиці, риби і овочів. Великий вибір фруктів. Гострі мариновані фрукти замінюють гірчицю. Популярні напої – чай ​​(як правило, п'ють з гарячим молоком), кава. Більшість населення – вегетаріанці.

ПАМ'ЯТКИ / ЕКСКУРСІЇ:
Під час цієї екскурсії Ви зможете відвідати більшість історичних і культурних пам'ятників ГОА часів португальського панування. Ви побачите собор Св. Катерини, який славиться своїми дзвонами, один з яких – «Золотий дзвін» – входить в число кращих в світі, а різьблений вівтар всередині собору – один з найкрасивіших в Індії. Не менш цікава і інша будівля – Базиліка Ісуса, місце паломництва католиків усього світу. У соборі, в срібній труні зберігаються нетлінні мощі святого Франциска Ксав'єра. Інтер'єр самої каплиці пишний картинами, різьбленням по дереву, а на південних дверях зображений лик святого. Триває екскурсія в археологічному музеї, експонати якого відображають всі періоди історії Гоа. Особливо різноманітна експозиція Середньовіччя, де представлена ​​колекція портретів португальських губернаторів – віце-королів Гоа, починаючи з 1509 р Унікальне і листування королів Португалії з віце-королями Східних колоній, читаючи яке ви неначе потрапляєте в Середньовіччя, в гущу подій, пов'язаних з періодом Великих географічних відкриттів і освоєння європейцями далеких заморських земель. Після знайомства з історичною спадщиною Гоа, вас чекає поїздка в столицю провінції – місто Панаджі і годинний круїз по річці Мандові.

ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБУВАННЯ В КРАЇНІ:
Індія – традиційна країна із стародавньою релігією і культурою. Слід поважати місцеві звичаї і правила поведінки. Не рекомендується носити занадто короткий і відкритий одяг при відвідуванні храмів та інших визначних пам'яток. Індуси дуже доброзичливо ставляться до туристів. Проте, правила деяких релігійних сект забороняють своїм членам фотографуватися, тому якщо ви хочете зробити фотографію кого-небудь з місцевих жителів, обов'язково запитайте у нього дозволу.

Складені у вітанні долоні – традиційна форма індійського вітання, і, якщо ви скористаєтеся нею, індійці це оцінять. Однак чоловіки без коливань привітаються з вами за руку, якщо ви чоловік. Рукостискання буде оцінено як жест виняткової дружелюбності. Слід уникати фізичних контактів, таких як рукостискання, якщо ви жінка. Не вітайтеся з жінкою за руку (якщо тільки вона першою не протягує її) і не кладіть руку на плече жінці або чоловікові. У приватних будинках туристів приймають як почесних гостей, і до вашого незнання традицій поставляться з розумінням і поблажливо. Якщо вам захочеться спробувати їсти руками, то пам'ятаєте, що треба користуватися тільки пальцями правої руки (ліва не рахується чистою). Перед входом в храми, мечеті або гурдвари (сикхські храми) обов'язково слід знімати взуття, також в будинку прийнято знімати взуття і ходити босоніж. У храмах за невелику плату вам запропонують залишити взуття на зберігання або запропонують чохли на взуття, зазвичай дозволяють проходити в шкарпетках. Не беріть з собою в храми будь-які вироби зі шкіри, це можуть порахувати образою. У багатьох випадках фотографувати усередині храмів забороняється, тому, перш ніж скористатися фотоапаратом, запитайте дозволу. До туристів зазвичай ставляться доброзичливо, іноді дозволяють бути присутніми при релігійних ритуалах. Відвідуючи священні місця, зверніть увагу на свій одяг, він повинен бути скромним (не варто одягати короткі спідниці, топи або шорти). У сикхських храмах слід перебувати з покритою головою, в мечетях жінки повинні закривати голови і плечі, їм слід також бути в довгому одязі. За традицією, опускайте трохи грошей в ящик для пожертвувань. У багатьох місцях в Індії практикується розділення чоловіків і жінок, особливо в храмах і місцях поклоніння. Необхідно дотримуватися цього звичаю. Якщо ви користуєтеся джапамалой (чотками), намагайтеся не показувати їх і носіть під одягом, так як всі предмети духовної практики священні і не повинні потрапляти на очі випадковим людям. Вважається неповажним носити довге або середньої довжини розпущене волосся, тому індійські жінки збирають волосся в пучок або в косу. Не прийнято проявляти почуття прилюдно, такі, наприклад, як обійми і поцілунки, це є непристойним для місцевих жителів. Не варто триматися за руки чоловікові і жінці на публіці (можливо тільки чоловікові і дружині, і то – наодинці). При розмові з індійцями намагайтеся ніколи не кричати і не виходити з себе, інакше вони просто не будуть спілкуватися. Під час перебування в ашрамах майте на увазі, що пальмове листя, яке є в їдальні – служить тарілками, а не підстилками. Слід також поважати культові святині, такі як вівтарі, Шива-лінгами, ступи і т.п. Не дозволяйте собі вільність сідати верхи на них для того, щоб сфотографуватися. Будьте уважні і поважайте чужі традиції і звичаї!

Запобіжні заходи:
Рекомендується профілактика малярії. Щеплення для поїздки в Індію необов'язкове. Категорично не рекомендується пити сиру воду. Радимо вам користуватися мінеральною водою в пластикових пляшках, ретельно мити руки з милом, овочі і фрукти також краще мити мінеральною водою. У готелях найкраще користуватися сейфом, так як зустрічаються випадки крадіжки.

Фото і відеозйомка
Звертайте увагу на таблички, де вказані правила фото і відеозйомки на архітектурних пам'ятках і в природних заповідниках. За фото і відеозйомку тварин потрібно обов'язково платити господареві 30-50 рупій.

СУВЕНІРИ:
В Індії варто звернути увагу на шовк і раджастанську бавовну. З індійських тканин шиють чудові сарі, хустки, спідниці, шалі і блузки, розшиті маленькими дзеркальцями, так добре знайомі нам по індійським фільмам. Кращий подарунок з Індії – чудовий індійський чай. Так, той самий, але без слона. Причому часто родзинка не в сорті – вони всі чудові, а в тому, що чай упакований в ошатні атласні мішечки. Індійці – майстри вирізати цікаві фігурки з різних матеріалів: глини, міді, скла, сандалового дерева, бамбука, рожевого дерева і індійського горіха. Слоників і індійських богів можна знайти практично скрізь. Звичні мелений перець, куркума, шафран, гвоздика, кориця, а також невідомі нам спеції, без яких не обійтися при приготуванні каррі, в Індії відмінної якості і, за нашими мірками, практично безкоштовні. Бувалі туристи рекомендують спробувати делікатес – горішки кеш'ю, підсмажені з індійським перцем.

Увага: спеції можна провозити лише в тих сумках, які ви здаєте в багаж. Жіночі прикраси з міді, латуні, бронзи, срібла і золота з інкрустацією, яскравою емаллю, напівдорогоцінними та дорогоцінними камінцями будуть прекрасним сувеніром з Індії для прекрасної статі.

КОРИСНІ ТЕЛЕФОНИ:
Код Індії - 91

Поліція - 100

Швидка допомога - 102

Пожежна охорона - 101

ПОСОЛЬСТВО ІНДІЇ В УКРАЇНІ:
Адреса: м.Київ, вул. Терьохіна Олексія, 4

Телефон: (044) 468-62-19, 468-66-61

Факс: (044) 468-66-19

Web: www.indianembassy.org.ua

E-mail: india@public.ua.net

ПОСОЛЬСТВО УКРАЇНИ В ІНДІЇ
Адреса: E-1/8, Vasant Vihar, New Delhi - 110 057

Телефон: (9111) 2614 60 41

Факс: (9111) 2614 60 43

E-mail: emb_in@mfa.gov.ua

Web: www.ukraineembassyindia.com

Хотите, перезвоним Вам?