вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

«А у нас гуляночка!»


ГУЛЯНОЧКА В КАРПАТАХ

29.12 - 03.01.2017

1 день. 18:30 Збір туристів на ж/д вокзалі м Київ. 20:10 Виїзд потягом № 13

2 день. 9:57. Прибуття в Мукачево. Сніданок. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування комплексу термальних басейнів, вода в які подається зі свердловини глибиною 1190 метрів, температура +41 (королівські сауни, аквабар, ресторан, чайна, масажний кабінет), басейни обладнані підводними гейзерами і навісними фонтанами. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин. Трансфер в готель, розміщення в номерах. Вечеря. Нічна факельна екскурсія по замку Сент-Міклош (XV ст.). Цей замок називають також замком любові, тут зародилася любов, яка змінила хід історії в Європі, любов між дочкою хорватського правителя княгинею Ілоною Зріні та ватажком угорських повстанців Імре Текелі. Фуршет в тронному залі замку.

3 день. Сніданок. Автобусна екскурсія до найкрасивішого водоспаду Карпат - Шипіт. Водоспад розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598 м) починає свій шлях вниз по мальовничій ущелині невеличкий струмок Плошанка. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-метрової висоти, кристально чиста вода розбивається об каміння, утворюючи тисячі діамантових крапельок. Для любителів екстриму - купання у воді (+4С), яка за переказами подовжує молодість сміливцям. Катання на лижах, санях, тарілках, лопатках... (крісельний і бугельний підйомники 1500-2000 м). Проводжаємо рік, що минає. Обід на природі (салат, сосиски на багатті, глінтвейн). Повернення в Мукачево. Святкування Нового року.

4 день. Пізній сніданок. Автобусна екскурсія «Відчуй смак Закарпаття». Відвідування сільського господарства «Баранове», яке налічує 500 голів овець, виробляє 15 видів молочної продукції і 4 види ковбас. Дегустація традиційних закарпатських сирів. Бажаючі можуть придбати продукцію «Баранове». Продовжуємо святкувати Новий рік. Вечеря в цій колибі, «Закарпатські вечорниці», автентична гуцульська кухня, розважальна програма. Повернення в Мукачево.

5 день. Сніданок. Звільнення номерів. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття - замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля... Здається, ось-ось прокинеться, закипить життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, лад солдатів, вишикуваних в середньому дворі, напружено застигне, очікуючи появи князя... Автобусна екскурсія «Ужгород - подорож у часі». Знайомство з Ужгородським замком. Ужгородський замок - одна з найбільш збережених середньовічних оборонних споруд на території України. Виникнення укріпленого поселення слов'янського племені білих хорватів на Замковій горі дослідники відносять до VII ст., проте вперше воно згадується в угорських хроніках в IX ст. У нинішньому вигляді Ужгородський замок відбудований після 1322 року, коли місто перейшло у володіння італійського роду Другетів. Сьогодні на території замку розташований Закарпатський краєзнавчий музей, в тридцяти залах якого налічується понад 100 тисяч експонатів. Пішохідна екскурсія по Ужгороду. Костел святого Юра (XVII століття), храм Христа Спасителя, Хрестовоздвиженський кафедральний собор (XVII століття), ортодоксальна синагога, побудована в мавританському стилі, пам'ятник запалювача ліхтарів, найдовша в Європі липова алея. Обід в ресторані "Деца у нотаря". Трансфер на залізничний вокзал м. Ужгород. 18:28. Виїзд потягом № 13

6 день. 10:04 Прибуття до Києва.

ВАРТІСТЬ (готель "Weekend") 2100 грн - дорослі; 1900 - діти до 12 років.

У вартість входить: проживання та харчування за програмою, транспортне та екскурсійне облуговування, медична страховка.

Додатково оплачується: жд проїзд, вхідні квитки, святкування Нового року.

Хотите, перезвоним Вам?