вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Мексика


ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ:
Держава в південно-західній частині Північної Америки. На півночі межує з США, на південному сході – з Белізом і Гватемалою. На сході омивається Мексиканською затокою і Карибським морем, на заході – Тихим океаном. Рельєф країни переважно гірський. Більше половини її території розташовано на висоті понад 1000 м над рівнем моря.

КЛІМАТ:
Субтропічний на півночі, тропічний на півдні. В районі Мексиканського нагір'я зазвичай прохолодніше, ніж на узбережжі, де температура повітря не опускається нижче +20С навіть взимку. У північній частині Мексики взимку випадає незначний сніг. На курортах температура від +22С (взимку) до +35С (влітку). Зазвичай розрізняють сухий і вологий сезони, які формуються під впливом тропічних циклонів, що приносять рясні опади. Дощовий сезон припадає на червень-вересень та особливо яскраво виражений на узбережжі Мексиканської затоки.

ЧАС: відстає від київського на 8 годин.

СТОЛИЦЯ: Мехіко

ГРОШІ: мексиканський песо.

ПАМ'ЯТКИ / ЕКСКУРСІЇ:
Канкун – найпопулярніший курорт Карибського моря. Багато людей часто називають Канкун "Карибським раєм". Унікальність його полягає в тому, що, крім простого лежання в гамаку з коктейлем з екзотичних фруктів, можна зайнятися будь-якими видами водного спорту, а також здійснити екскурсії по слідах індіанської цивілізації майя. Поруч розташовані міста Тулум, Ушмаль, Каба, Чичен-Іца, що зберігають в собі секрети свого таємничого минулого. А екскурсія на Ісла-Мухерес (острів Жінок) призведе в куточок Карибського моря, де все дихає спокоєм тропіків.

Рів'єра-Майя – молодий курорт в 50 км від Канкуна, в декількох кілометрах від Тулума, національних парків Шкарет і Шель-Ха і на південний схід від всесвітньо відомої археологічної зони Чічен-Іца. Це свого роду оазис клубних готелів, що змагаються між собою в наданні послуг "All Inclusive". Багато з всюдисущих європейців уже кілька років віддають перевагу "Плаякар" (так скорочено називають цю курортну зону) іншим мексиканським курортам, завдяки мальовничій природі, білосніжним пляжам і чарівній екзотиці приморського містечка.

Пуерто-Вальярта – приморське місто-курорт, розташоване на березі затоки Бандерас – найбільшої затоки на тихоокеанському узбережжі Мексики. Це затишне колоніальне місто з брукованими вуличками і білими будинками з червоними черепичними дахами, які гармонійно сусідять з ультрасучасними готелями. Незабутні прогулянки на катері між гігантськими скелями, що утворюють уздовж узбережжя мальовничі морські тунелі, в яких застигла така бажана в тропічному кліматі тінь.

Акапулько – всесвітньо відомий курорт на тихоокеанському узбережжі Мексики, що зберіг свій неповторний мексиканський колорит. Акапулько щороку приваблює мільйони туристів райським кліматом, білосніжними пляжами, фантастичною нічним життям і казкової краси затокою (бухта Акапулько відноситься до чотирьох красивих заток світу). Готельна інфраструктура надзвичайно розвинена і відповідає найвищим світовим стандартам.

Косумель – найбільший острів Мексики (14 км в ширину і 53 км в довжину), розташований в 19 км на схід від півострова Юкатан. Цей один з кращих курортів Мексики завоював популярність своїми чудовими красою підводного світу і другим в світі за величиною кораловим рифом. Його протяжність понад 700 км, і він поступається тільки Великому Бар'єрному рифу в Австралії. Курортне життя острова сконцентроване уздовж білих піщаних пляжів західного узбережжя і займає всього лише 3% всієї території острова, на решті частини знаходиться національний парк.

Лос-Кабос – розташований в південній частині півострова Каліфорнія і привертає до себе любителів водних видів спорту, особливо риболовлі, для якої тут створені ідеальні умови. Синє море, найчистіші пляжі і чудова природа ваблять туристів з усього світу в цей райський куточок.

КУХНЯ:
Славиться своїми кулінарними традиціями в усьому світі. Як правило, національні страви не обходяться без трьох типових компонентів: тортільяс (кукурудзяні коржі), квасолі й гострого перцю чилі. Гарячі страви готують з декількох сортів м'яса. Популярні олья подріда (гуляш), карне Асад (смажена яловичина з квасоляним гарніром), ароматні тамалес (приготовані на пару шматки кукурудзяного тіста, загорнуті листом кукурудзяного ж качана і политі соусом) і, звичайно, знаменитий чилі кон карне, з приготування якого проводяться справжні чемпіонати. Розпещені папайа, манго, чайотом мексиканці за найбільші ласощі шанують шматочки смаженого цукрового очерету – канас асадас.

КОРИСНІ ТЕЛЕФОНИ:
Поліція, швидка допомога, пожежна охорона та інші надзвичайні ситуації - 06

ПОСОЛЬСТВО МЕКСИКИ В УКРАЇНІ:
Київ, вул. Володимирська, 63

тел .: +38 044 251 29 44 Факс: +38 044 251 29 33

Хотите, перезвоним Вам?