вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Австрія


ГЕОГРАФІЧНЕ ПОЛОЖЕННЯ:
Держава в Центральній Європі, що виникла після розпаду Австро-Угорської монархії наприкінці Першої світової війни. Межує на півночі з ФРН і Чехією, на заході – з Швейцарією і Ліхтенштейном, на півдні – з Італією і Словенією, на сході – зі Словаччиною та Угорщиною. Країна ділиться на дев'ять федеральних земель: Бургенланд, Карінтія, Нижня Австрія, Верхня Австрія, Зальцбург, Штирія, Тіроль, Форарльберг і місто Відень (на правах землі).

СТОЛИЦЯ: Відень.

ЧАС: відстає від українського на 1 годину.

КЛІМАТ:
Помірний, перехідний до континентального, сильно залежить від висоти. Зима м'яка з частими снігопадами, найхолодніший зимовий місяць – січень, температура в долинах опускається до -2C, в гірських районах – до -14С. Літо тепле і сонячне, жаркі місяці – липень і серпень, температура близько +20С.

ЧАС: відстає від київського на 1 год.

ГРОШІ: євро (Euro), рівний 100 центам.

ПАМ'ЯТКИ / ЕКСКУРСІЇ:
Головні пам'ятки Відня зібрані в районі Innere Stadt: це готичні вежі, імператорський палац, музеї, історичні вулиці і площі. Місця, які не можна залишити без уваги: ​​Імператорська каплиця, оглядова вежа Донаутурм – найвища точка міста, Музей медичної історії, в якому представлена ​​колекція воскових моделей людських органів, інструментів для операцій і т. д. Площа Юденплатц – старий єврейський квартал, знаменитий середньовічною синагогою, музеями і меморіалом австрійським євреям, загиблим під час Голокосту. Палац Шенбрунн – одна з найпопулярніших визначних пам'яток Відня, Художньо-історичний музей з роботами Рембрандта, Рубенса, Рафаеля і Караваджо, а також великими зборами єгипетських, грецьких і римських старожитностей, скульптури часів австрійського бароко, ренесансу і середньовічного періоду. 65-метрове колесо огляду з ефектним видом на місто, Музей Зігмунда Фрейда в квартирі, де Фрейд жив і працював з 1891 до 1938 року.

КУХНЯ:
Вважається однією з кращих в Європі. Підвладні Австрійській імперії землі внесли в кухню різноманітність. З Альп прийшли галушки, кнедлики і шпик; з придунайських долин – гуляш, перець і помідори; з Балкан – солодощі та кава. Серед різноманіття страв виділяється штрудель з яблуками. Національна страва – різні види сосисок з різноманітними гарнірами і соусами. У меню кожного ресторану – традиційний "віденський шніцель". Величезний вибір кондитерських виробів: знаменитий шоколадний торт "Захер", "гугельхупф" (віденський пиріг), "апфельштрудель" (рулет з яблук, сухарів і родзинок). Напої – пиво і молоде вино різних сортів (ресторанчики молодого вина "хойріген"). Більше 30 способів приготування кави.

СУВЕНІРИ:
Знамениті віденські тістечка і торти доставити додому в цілості й схоронності, мабуть, буде важкувато. Зате можна привезти смачні віденські цукерки або зацукровані праліне з пелюсток квітів.

Як варіант розглядається і хороше австрійське вино, наприклад, рислінг, або пляшка австрійського шнапсу, чай і кава по-віденськи. Остання буде воістину розкішним гостинцем – можете спробувати самі в будь-яких з віденських кав'ярень; до речі, і готують тут каву так, що хочеться насолоджуватися її смаком нескінченно.

Знавці стверджують, що хороший і австрійський ром, особливо в поєднанні з гарячим чаєм зимовим вечором. При тутешніх музеях зазвичай працюють магазини, де також можна придбати непогані сувеніри з Відня (найчастіше ручної роботи) – різноманітні фігурки, статуетки, прикраси, посуд, іграшки. На Доротеенгассі знайдете широкий вибір антикваріату, предметів старовини.

У багатьох магазинах можна зустріти дуже красивий порцеляновий посуд, а особливо чарівні вироби фабрики «Аугартен». Оскільки один із символів Відня – білий кінь породи ліпіццанер, то традиційний сувенір – мила маленька конячка, купити яку можна в багатьох місцях.

Ще один гарний подарунок – репродукції Клімта, вони зустрічаються в продажу як самі по собі, так і на постерах, тарілочках, магнітах і інших предметах.

Подорожуючим корисно знати, між іншим, що в Відні існує культ імператриці Єлизавети – дружини імператора Франца Йосифа, і її зображення красується на багатьох виробах. Так що, дрібничка з таким портретом вважається чисто віденським сувеніром. У тому випадку, якщо ви не обмежені в коштах і збираєтеся привезти дорогі подарунки і сувеніри з Відня, пройдіться по ювелірних магазинах і салонах – у Відні їх досить багато.

Для любителів гарного тютюну, поза всякими сумнівами, будуть цікаві фірмові трубки Пітера Матцхольда – знаменитого австрійського трубкового майстра. Такою трубкою з авторським клеймом буде пишатися будь-який курець, та й просто поціновувач прекрасного!

КОРИСНІ ТЕЛЕФОНИ:
Поліція - 133

Швидка допомога - 144

Пожежна охорона - 122

Довідкова служба по всій Австрії - 1611

Внутрішня інформаційна служба країни - 08

Центральна залізнична довідкова Відня - (222) 17-1

ПОСОЛЬСТВО УКРАЇНИ В АВСТРІЇ:
Naafgasse 23, Wien A-1180, Osterreih

Тел .: 8 10 (431) 479 7172

Факс: 8 10 (431) 479 7147

E-mail: emb_at@mfa.gov.ua, ukremb@netway.at

Web: www.ukremb.at

Хотите, перезвоним Вам?