вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Музей «Експеріментаніум»


Музей «Експеріментаніум» - наука може бути цікавою!

1400 квадратних метрів захоплюючого дозвілля, два поверхи з наочними прикладами, близько 250 інтерактивних експонатів, які не ховаються за вітринами, - все це унікальний Музей популярної науки і техніки «Експеріментаніум», який з нетерпінням чекає на відвідувачів у самому серці історичного Києва, на Подолі.

«Експеріментаніум» - це науково-розважальний центр, в якому демонструються закони науки і явища навколишнього світу. Хочете перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмару під саму стелю, намалювати хитромудрий узор за допомогою маятника? Може, побудувати міст без цвяхів і мотузок, посидіти за кермом справжньої пожежної машини, "розібрати" макет людини "на запчастини"? Тоді Вам саме сюди.

Постійна експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм, акустика. В окремому залі представлена ​​анатомія. Також в музеї ви знайдете різні оптичні ілюзії і головоломки. Не загубитися у вирі цікавинок допомагають таблички з поясненням, що супроводжують експонати, тому сміливо подорожувати по світу науки можна абсолютно самостійно. Коли щось незрозуміло, на допомогу поспішають доброзичливі екскурсоводи - студенти і випускники технічних вузів.

Незабутньо проводять дозвілля тут не тільки діти, а й дорослі: можливість вивчення науки та історії її розвитку в такій формі нікого не залишає байдужим.

Для тих, кому захочеться продовжити експерименти будинку, в музеї є лавка, де можна придбати набір юного хіміка, інтелектуальні ігри, головоломки та енциклопедії не тільки для дітей, а й для дорослих.

Крім цього, в «Експериментаніумі» постійно проводяться різні цікаві майстер-класи, лекції, пізнавально-розважальні шоу, діють наукові гуртки для школярів.

«Торкайся до експонатів, експериментуй, проводь досліди!» - закликають в «Експериментаніумі». Саме завдяки цьому наука перестає бути нудною і до неї з'являється інтерес серед молоді, яку, здавалося б, уже неможливо відтягнути від телевізорів і комп'ютерів.

Вхідні квитки:

Будні дні від 65,00 грн

Вихідні, святкові дні від 95,00 грн.

Вартість проїзду залежить від кількості осіб в групі.

Хотите, перезвоним Вам?