вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Болгарія


Банско
Ідеальне місце для активного зимового відпочинку!

Це не просто звичайний курорт, це чарівне невелике містечко зі своєю історією, традиціями і культурою. Поєднання краси Національного парку "Пірін" і різноманітності живописних куточків з шикарними новими готелями і сучасною системою трас і підйомників, перетворюють маленьке містечко Банско в найбільш престижний гірськолижний курорт в Східній Європі.

Пропонуючи справжню альтернативу Альп, тут ви знайдете траси на будь-який смак: від пологих для початківців, до крутих, іноді майже стрімких спусків – для професіоналів. Туристи вибирають Банско ще й тому, що тут найдовший лижний сезон в Болгарії – з грудня по травень рясні снігопади і стійкий сніговий покрив. Природному подовженню гірськолижного сезону служать і снігові гармати, які за допомогою нових технологій можуть підтримувати траси і при температурі +5С.

Початкова станція гондольного підйомника знаходиться недалеко від готелю "Страж" близько 2,5 км від центру міста. Від кожного готелю ходять мікроавтобуси до першої станції гондольного підйомника. Менше ніж за 20 хвилин ви підніметеся на ньому до лижного центру, розташованого приблизно в 12 км від міста. Бажаючі спуститися до самого містечка на лижах чи сноуборді можуть спробувати унікальну лижну трасу протяжністю 16 км, що проходить через ліс і підходить для всіх гірськолижників. Дванадцять сучасних ратраків дбайливо обробляють всі схили гір, гарантуючи максимальне задоволення від катання і великий вибір трас. Приблизно 80% з них обслуговуються сніговими гарматами. Якщо ви не маєте власних лиж або сноуборда, то ви можете скористатися новітнім гірськолижним обладнанням фірми SALOMON і Rossignol. І останнє, але не в останню чергу – тут немає ніяких черг на підйомники.

БОРОВЕЦЬ
Боровець розташований у віковому сосновому лісі, біля підніжжя найвищої на Балканському півострові вершині Мусала (2925м.), на північних схилах Рильських гір. Відстань від курорту до Софії всього 73 км, а до Пловдива – 126 км.

Повітря тут багате озоном хвойних лісів. Унікальний гірський клімат з його сонячними днями, кришталевим повітрям і свіжими ночами робить курорт прекрасним місцем для відпочинку і занять спортом. Температура в січні не опускається нижче -5°С. Товщина снігового покриву взимку перевищує 1,5 м. Найбільш стійкий покрив снігу досягається в районі траси катання "Маркуджіка" - 2040-2560м.

ПАМПОРОВО
Гірськолижний курорт Пампорово розташований біля підніжжя вершини Снежанка в серці мальовничих Родопських гір на висоті 1650 м. Відстань до Пловдива 35 км., а до Софії 260 км. У цих краях відповідно до стародавніх міфів жив легендарний співак Орфей. Близькість Пампорово до Егейського моря сприяє відносно м'якій і довгій зимі, з яскравим сонцем і рясним снігом. У районі курорту дуже характерні рясні снігопади, що гарантує прекрасне катання з грудня до квітня. Сніговий покрив зберігається всю зиму і його товщина сягає до 2 м.

Курорт пропонує чудові умови для лижників всіх категорій. Тут ідеальне місце для сімейного відпочинку, для тих, хто бачить лижі вперше і для тих, хто приїхав в гори просто відпочити. Пологі схили гір Пампорово особливо привабливі для початківців і малодосвідчених лижників. Є прекрасні умови і для любителів лиж і більш досвідчених спортсменів. Для досвідчених гірськолижників існує траса гігантського слалому.

Пампорово славиться своєю лижною школою і школою сноуборда. Тут вам запропонують навчання гірським лижам, сноуборду та лижного кросу, як для початківців, так і для більш досвідчених. Навчання (тривалістю від 6 до 13 днів) проводиться по 4 години на день. При лижній школі є дитячий сад для дітей від 5 до 8 років.

ЧЕПЕЛАРЕ
Розташований на висоті 1100 м над рівнем моря в Родопских горах, в 10 км від Пампорово, в 70 км на південь від Пловдива, високогірне місто Чепеларе – це наймолодший гірськолижний курорт Болгарії. Тут найбільше число сонячних днів в році – 300. Сезон катання з грудня по квітень.

Містечко відоме єдиною болгарською фабрикою з виробництва лиж та сноуборду. Саме містечко прославилося, як рідне місце золотої олімпійської чемпіонки в Нагано'98 Катерини Дафовської.

Чепеларе пропонує чудові траси і умови для лижників всіх категорій. Роздолля для любителів бігових лиж і біатлону.

Двокрісельний підйомник, пропускна здатність якого 600 чол. / год, за 17 хвилин піднімає на вершину Чила (1873 м). У лижному центрі функціонує бугельний підйомник з пропускною спроможністю 400 чол. / год. Лижні траси підтримуються двома сучасними ратраками. Лижний центр Чепеларе пропонує лижну школу для дітей і дорослих, дитячий гірськолижний сад, 2 лижних гардероба, послуги з ремонту лиж.

Крім трас лижного центру «Мечі Чал» ви можете скористатися і освітленою нічною трасою в місцевості «Дьортьовото», яка знаходиться недалеко від центральної частини міста.

Хотите, перезвоним Вам?