вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Єгипет


Територія Єгипту становить 1 001 450 кв. км. Населення Єгипту – 64 мільйони чоловік. Столиця країни – Каїр. З півночі берега Єгипту омиваються Середземним морем, на сході – Червоним морем. На північному сході (по Синаю) Єгипет межує з Ізраїлем, на заході – з Лівією, на півдні – з Суданом. Відпочинок в Єгипті – одна з найпопулярніших розваг українців.

КЛІМАТ
На півночі країни клімат субтропічний, на решті території країни – тропічний пустельний з різкими добовими коливаннями температури. Купальний сезон і повноцінний пляжний відпочинок в Єгипті можливі круглий рік: температура води в Червоному морі взимку не опускається нижче +19C, влітку температура води доходить до +30C. Сонячних днів тут більше, ніж в будь-якому іншому куточку земної кулі.

ГРОШІ
Місцева валюта – єгипетський фунт. Єгипетські фунти вільно обмінюються на долари і іншу конвертовану валюту в банках і обмінних конторах. Години роботи банків: з 8.30 до 14.00, в п'ятницю і суботу – вихідні. Не слід вдаватися до послуг вуличних мінял.

ЧАС
Різниця в часі між Києвом і Єгиптом відсутня, крім невеликих періодів навесні і восени, коли різниця може становити мінус одну годину. Це відбувається тому, що на зимовий і літній час Єгипет і Україна зазвичай переходять не одночасно.

МУЗЕЇ
Музеї закриваються рано. Влітку в 17.00, взимку – о 16.00. Плануючи самостійний похід в музей, майте це на увазі. Фотографувати в музеях дозволяється, але без спалаху і за додаткову плату. Можна знімати і на відео за додаткову плату.

ЧАЙОВІ
Невід'ємна частина єгипетського життя – чайові («бакшиш») за дрібні послуги, як правило, в межах єгипетського фунта. Бакшиш прийнято давати хлопчикові, що відкриває вам двері машини, службовцеві готелю, який підніс вам чемодан, гіду в древньому храмі.

АЛКОГОЛЬНІ НАПОЇ
2 літри алкогольних напоїв і 24 банки пива іноземні туристи можуть придбати в період перебування в Єгипті в магазинах безмитної торгівлі, розташованих у всіх туристичних центрах. Відмітка про придбання алкогольних напоїв проставляється в паспорт покупця.

ОДЯГ
Вибираючи в готельному номері наряд, не забувайте: Єгипет – країна ісламська, люди тут віруючі, традиції – пуританські. Строгість в одязі – необхідна данина поваги до єгиптян, гостями яких ви є. У будь-який час року не рекомендується довго бути на сонці без головного убору.

МИТНІ ПРАВИЛА
Ювелірні прикраси, аудіо-, відео- і телеапаратуру необхідно декларувати. Заборонено ввезення: відеозаписів, кінофільмів, друкованих видань, які суперечать нормам ісламу, моралі і моральності. На мандрівників поширюється дія законів Єгипту. За ввезення наркотиків до Єгипту передбачається суворе покарання.

КОРАЛИ
Нирцям і підводникам категорично забороняється мати при собі ножі. Корали вважаються національним багатством, їх не дозволяється виносити з води і будь-яким чином пошкоджувати. Відпочинок в Єгипті не повинен нанести шкоди чудовій природі Червоного моря. Якщо при митній перевірці у вас виявлять корали, це призведе до самих сумних наслідків: штраф в тисячу доларів і навіть можливо затримання в поліцейській дільниці

ГОДИНИ РОБОТИ УСТАНОВ І МАГАЗИНІВ
Певних годин роботи магазинів не існує. У зимовий період магазини зазвичай відкриті з 9.00 до 20.00 з перервою на обід з 12.00 до 14.00. Пошта відкрита з суботи по четвер з 8.00 до 15.00, державні установи – щодня, крім п'ятниці, з 8.00 до 14.00.

ТЕЛЕФОН
Дзвонити в Україну можна прямо з готельного номера (вартість розмови близько 20 фунтів за хвилину). Можна дзвонити з холу готелю, де є спеціальні кімнати з телефонними апаратами (13 фунтів за хвилину); або придбати телефонну картку, яку можна використовувати в спеціально обладнаних телефонах-автоматах (в цьому випадку тариф найнижчий).

ВІЗА
Українські громадяни отримують візи до Єгипту в аеропорту. Дозволи на пересування по країні не потрібно, за винятком прикордонних районів з Лівією, Суданом, демаркаційної лінії з Ізраїлем і південної частини Червоного моря.

АДРЕСА КОНСУЛЬСЬКОГО ВІДДІЛУ
м. Київ, вул. Обсерваторна, 19. Тел .: +38 (044) 272-13-27, 486-65-30. Факс: (044) 486-94-28. Консульський відділ: 10.00 - 12.00 (пн-пт).

Хотите, перезвоним Вам?