вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Чернігів


Зустріч групи в Чернігові.

Оглядова екскурсія по території Дитинця - Валу. Чернігівський Вал це не тільки історичний, духовно-релігійний і культурно-освітній центр Чернігова, рівних якому немає в інших містах України, а й улюблене місце відпочинку і прогулянок городян. На Валу ми обов'язково відвідаємо Спасо-Преображенський собор (перша половина ХІ ст.), Борисоглібський собор (ХІІ ст.), Колегіум - одна з найстаріших шкіл на території Київської Русі, де розміщена виставка "Іконопис XVII - XIX ст." У 1701 році був побудований Колегіум - який і зараз, незважаючи на те, що не дійшов до нашого часу в своєму первозданному вигляді через пожежі і військові руйнування є справжньою перлиною українського зодчества. Зі стін чернігівського Колегіуму вийшло чимало освічених людей. Колегіум або, як його називали "Чернігівський Олімп", був відкритий за ініціативою архієпископа Іоанна Максимовича на базі Новгород-Сіверської слов'яно-латинської школи, яку перевели в Чернігів. Це був перший навчальний заклад вищого рівня на Лівобережній Україні.

Залишки земляних укріплень давньої фортеці простежуються на Валу в двох місцях: це залишки могутнього валу, на якому стоїть будинок Колегіуму, і напівзасипаний рів, який добре проглядається і відокремлює собою відкриту площадку колишнього Верхнього замку (серед якого зараз височіє пам'ятник Тарасу Шевченку) від основної частини фортеці. Нагадують про ті часи і 12 чавунних гармат, поставлених на лафетах над схилами пагорба, подарованих Чернігову ще Петром І. Біля цих самих гармат жителями і приїжджими міста за весь час, з початку появи фотографії, були зроблені сотні тисяч фотографій.

Далі знайомство з містом продовжиться на Болдиних горах - місці поховання чернігівців з домонгольских часів. Саме тут похований класик української літератури - М. М. Коцюбинський, а також чоловік письменниці Марко Вовчок Опанас Маркович.

Відвідування комплексу Антонієвих печер, створених в ХІ ст відомим ченцем Антонієм Печерським.

Відвідування комплексу Троїцько-Іліїнського монастиря, де знаходиться могила відомого українського байкаря Л. Глібова, і прекрасні Болдині гори. Огляд міста Чернігова з висоти пташиного польоту - з ярусної дзвіниці Троїцького монастиря.

Вільний час.

Хотите, перезвоним Вам?