вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Доріжками Карпатських гір


1 день.

9.00 - Зустріч групи на на ж/д вокзалі. Переїзд в м. Рогатин - батьківщини Роксолани (Насті Лісовської), русинки за походженням, відомої як кохана дружина Сулеймана ІІ (Пишного), яка суттєво впливала на всі політичні рішення Османської імперії. Переїзд в м. Галич - стародавня столиця Галицько-Волинського князівства. Екскурсія до руїн Галицького замку, а також в музей «Крилос» - резиденцію галицьких князів. Під час екскурсії ви прогуляєтеся по території дитинця стародавнього Галича, відвідаєте усипальницю засновника міста Галич, побуваєте на оборонних спорудах Галича (ХІ-ХІІІ століття),  а також в Успенському соборі ХІІ століття, в каплиці Св. Василія (ХІV століття). Відвідування Музею історії стародавнього Галича, Музею народної архітектури і побуту Прикарпаття. Відвідування ринку - виставки сувенірів і народних виробів. Переїзд в м. Івано-Франківськ. Екскурсія по Івано-Франківську: міська ратуша, кафедральний собор Воскресіння Христа, вірменська церква, пам'ятник Адаму Міцкевичу, діюча синагога. Поселення в готелі. Вечеря. Ночівля.

2 день.

8.00 - Сніданок. Виїзд на екскурсію в Маняву. Діючий чоловічий монастир «Манявський Скит» пам'ятка 17 століття, розташований в лісовій ущелині. Ви побачите: в'їзну вежу - дзвіницю, ворота, кам'яні і дерев'яні келії, трапезну. Також ми відвідаємо єдиний в Україні «Музей Ведмедя», який відкрився в Маняві. Пішохідна екскурсія до найбільшого водопаду Карпат - Манявського водоспаду, висотою 22 метра (можливо тільки при відповідних погодних умовах; групи на мікроавтобусах можуть бути підвезені безпосередньо до водоспаду; великий автобус до водопаду не під'їде - можна дійти пішки - 5 км в одну сторону). Переїзд в с. Поляниця. Поселення. Вечеря. Ночівля.

3 день.

8.00 - Сніданок. Екскурсія по "Буковелю" - найбільшому гірськолижному курорту європейського рівня в Україні. На території курорту діють бугельні, дво- і чотирьох-крісельні підйомники і мультиліфти. Загальна довжина трас 14 000 м. До послуг відпочиваючих пункти прокату гірськолижного спорядження. Переїзд в м. Яремче. Обід. Невелике курортне містечко на Прикарпатті приваблює туристів з усього світу своїми чудовими природними умовами. Місто Яремче - перебуває на висоті 585 м. над рівнем моря в мальовничій долині річки Прут, і з усіх боків оточений горами. Оглядова екскурсія по м. Яремче. Відвідування водоспаду Гук, виставки-базару етнографічних виробів у Прута, скель Довбуша. Виїзд до Львова. Повернення до Львова приблизно о 22:00-22:30 на ж/д вокзал.

Вартість туру - 1070 грн. / чол.

У вартість входить: трансфер; проживання в готелях з ТУД в номері; харчування за програмо; супровід гіда екскурсовода; екскурсія по Древній Галичі, Івано-Франківську, Яремчі, Львові; підйом на крісельному підйомнику; трансфер на Драгобрат.

У вартість НЕ входить: обіди, проїзд в міському транспорті, користування інфраструктурою на базах, факультативні заходи.

Важливо знати: Доплата за одномісне розміщення + 130 грн/ніч; туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах; турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобуса.

Хотите, перезвоним Вам?