вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Екскурсія на бананову ферму


Екскурсія на бананову ферму!!!

 

Экскурсия на банановую ферму!!!

1

Ця ферма не зовсім бананова, просто цього південного фрукта в теплицях найбільше. Проте, тут прекрасно себе почуває і інша екзотика - ананаси, гранати, лимони, мандарини. Всього ж - понад півсотні тропічних рослин. Зелено тут навіть взимку. І ось чому. Господар теплиці винайшов унікальну теплицю-термос.

Завдяки сонечку, навіть взимку температура всередині приміщення нагрівається до 20 градусів тепла і тут в півтора рази світліше, ніж на вулиці. Для похмурих днів передбачено суперекономний режим опалення.

Український селекціонер завжди радий гостям. Показує плоди своєї 30-річної праці. Тільки тут можна зустріти банан "Супер Карлик" висотою всього 80 сантиметрів (в природі середня висота дерева 3,5 метрів); дерево-сад, на різних гілках якого ростуть апельсини, лимони, грейпфрути; плодоносить круглий рік полуниця, ананаси в діжках. Є на фермі авокадо, маслини, оливкові і кавові дерева, а також екзотичний псідіум (суничне дерево) і корісса (дає плоди зі смаком ананаса і суниці).

На фермі можна купити саджанець будь-якої рослини. Вартість може коливатися від 50 до 500 гривень, залежно від віку рослини. Детальна інструкція по догляду додається. При бажанні можна обзавестися і проєктом чудо-теплиці. І вирощувати еко-продукти собі на здоров'я!

7234

 

 

Програма туру

Виїзд автобусом єврокласу з м. Черкаси.

Екскурсія на фермі. Вам розкажуть про проєкт чудо-теплиці, покажуть безліч екзотичних рослин. Ви маєте унікальну можливість придбати на фермі саджанець будь-якої рослини.

Від'їзд в м. Черкаси.

Вартість проїзду: від 100 грн. + (екскурсія від 25,00 грн з людини на фермі)

Тривалість екскурсії - від 50 хвилин до 2 годин

Графік роботи бананової ферми: щодня

 

56

Хотите, перезвоним Вам?