вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Фабрика ялинкових прикрас


Фабрика ялинкових прикрас

Новий Рік - свято, яке ми всі з нетерпінням чекаємо!

Воно не проходить без красуні ялинки, прикрашеної яскравими іграшками.

Але чи знаєте Ви звідки вони беруться?

Запрошуємо Вас поринути в атмосферу історії і чарівництва виробництва ялинкових іграшок! Захоплююча екскурсія на фабрику ялинкових іграшок надовго залишить у Вас добрі і світлі спогади, а так само виключно позитивні емоції. Відвідавши унікальну екскурсію ви пройдете кілька станцій:

Склодувний цех. Саме тут зі скляної колби народжується новорічна іграшка. Скло нагрівається до 600 градусів і вправні склодуви видувають іграшки різноманітних форм і розмірів.

Серебрильний цех. Досвідчений майстер покаже Вам, як за допомогою спеціального розчину прозорі ялинкові іграшки набувають дзеркальний колір.

Художній цех. Тут Ви побачите, як на іграшки наносяться різноманітні малюнки і мотиви. Талановиті художники з радістю покажуть Вам секрети і особливості своєї техніки розпису.

Музей ялинкових іграшок - тут представлені останні досягнення індустрії ялинкових іграшок. Ви побачите різноманітні техніки виготовлення та розпису ялинкових іграшок найбільших фабрик світу.

Це варто побачити!

Пошта Діда Мороза. Затишна хатинка з видом на чудовий гірський краєвид. Тут можна придбати сувенірну листівку з печатками Пошти Діда Мороза і фабрики, а так само сфотографуватися на пам'ять.

Супермаркет ялинкових іграшок. Це завершальна станція екскурсії по фабриці ялинкових прикрас. Тут Ви зможете придбати ялинкові іграшки фабрики. Кращі ціни, якість і асортимент порадують кожного покупця!

Програма туру

Виїзд автобусом єврокласу з м Черкаси

Екскурсія на фабриці. Вам розкажуть історію виготовлення новорічних іграшок. Ви маєте унікальну можливість придбати на фабриці іграшки і замовити свій індивідуальний напис.

Час на обід.

Виїзд на Новорічну ялинку. Час пофотографуватися біля головн

Хотите, перезвоним Вам?