вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Київ


Під час оглядової екскурсії по Києву Ви побачите Володимирський собор, пам'ятник Шевченку, корпус гуманітарних факультетів ім. Т.Г. Шевченко, пам'ятник М. Грушевському, Київський Будинок Вчителя, Оперний театр, Золоті Ворота, Софійський майдан, Софійський собор і багато інших цікавих і красивих місць. Після цієї екскурсії у кожного з'явиться свій улюблений куточок Києва, в який захочеться повертатися знову і знову.

Київ - столиця України, найбільший політичний, науковий, культурний і промисловий центр країни. Більш ніж на 20 км простягнулося місто вздовж берега найбільшої ріки України - Дніпро. Київ - одне з найдавніших слов'янських поселень, "мать городов русских", як називали поети у стародавні часи. Києву понад 1500 років. Офіційною датою народження міста вважають 482 рік. За давньою легендою Київ був заснований трьома братами Києм, Щеком і їх сестрою Либіддю. Брати були вражені красою Дніпровських пагорбів і зупинилися, щоб поселитися тут. Місто назвали на честь старшого брата Києвом. Місце для міста було вибрано вдало, високі схили Дніпра служили захистом від набігів кочових племен. У IX столітті Київ став великим політичним, релігійним і ремісничо-торговим центром Київської Русі. У 988 році князь Володимир запровадив християнство, як офіційну релігію держави.

Сьогодні Київ - це сучасне європейське місто з легендарним минулим і величезним культурним потенціалом. Більше 30 музеїв, близько 2000 унікальних пам'яток архітектури, 33 театри, величезна кількість постійно діючих художніх виставок. Київ - одне з найзеленіших міст світу. У місті понад 60 парків, на його вулицях цвітуть липи і каштани.

Хотите, перезвоним Вам?