Кулевчанське диво
Невелике село Кулевча в Одеській області за останні кілька років набуло поширення серед православних України, Молдови та Росії. Щодня сюди приїжджають люди, щоб своїми очима побачити чудеса, що відбуваються в Свято-Миколаївському храмі – лілії, які розцвітають на свято Святої Трійці, поміщені в ікону Казанської Божої Матері; велике розп'яття Ісуса Христа, яке вже п'ятий рік мироточить. Є в Свято-Миколаївській церкві та ікона, яка прославилася ще в 9 столітті за часів імператора-іконоборця Феофіла. Це Іверська ікона Божої Матері. За легендою, коли воїн ударив її списом, на зображенні правої щоки Пречистої з'явилася кров. Саме на цьому місці тепер кровоточить копія Іверської ікони Богородиці. Є і ще одне не менш значуще чудове явище в церкві – це ікона нерукотворний Спас, яка має велику цілющу силу. Дивним чином у людей зникають пухлини, відновлюються органи, повертається здоров'я.
1 день виїзд комфортабельним автобусом з м. Черкаси.
2 день Приїзд в с. Кулевча. Відвідування церкви. Вільний час для обіду.
Переїзд в м. Білгород-Дністровськ. Відвідування джерела Іоанна Сочавського. Над джерелом, на місці, де за легендою, в 1330 році татари замучили генуезького купця Іоанна з Трапезунда, який відмовився прийняти мусульманство споруджена церква. Це джерело в народі ще називають "Парасковія криниця", "Свята криниця", "Парасковія джерело" за легендою на честь дівчини з бідної християнської сім'ї, яка не хотіла бути наложницею градоначальника. Парасковія гаряче просила Бога про позбавлення від переслідувавших її євнухів. І камінь під нею розкрився, прийнявши в свої надра, а на цьому місці забило джерело з холодною і цілющою водою.
Купання в Святому джерелі. Бажаючі можуть набрати чудовою води з колодязя.
Відвідування Грецької церкви, побудованої в кінці XIII або XIV століття. Церква має форму Ноєвого Ковчега. А ще Ви почуєте розповідь про старовинну Вірменську церкву (точна дата зведення не встановлена. За однією з версій – її побудували греки.); скіфську могилу, що знаходиться на березі Дністровського лиману; про савроматський кам'яний склеп, будівництво якого датується III ст. н.е.
Виїзд в м. Черкаси (орієнтовно о 18.00).
3 день Прибуття в м Черкаси