вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Львів


ВИХІДНІ У ЛЬВОВІ

Кожну суботу-неділю

1 день. Приїзд до Львова. Зустріч кожного гостя представником фірми на ж/д вокзалі м. Львів. Трансфер в готель. Поселення. Перше враження про стародавнє місто - пішохідна екскурсія «Княжий Львів». Спочатку - маленький екскурс в минуле, у вигляді сходження на вершину міста - Високий замок (розташований біля Лисої гори, овіяної безліччю легенд), і, як винагорода - огляд будинків, вуличок і всіх визначних пам'яток з висоти пташиного польоту. Куди не глянь - скрізь хочеться побувати, все подивитися. Але не варто затримуватися!

Наступний крок - екскурсія «Храми Львова». Ви переконаєтеся, наскільки це місто багате сакральними цінностями: Єзуїтський, Бернардинський, Преображенський, Вірменський, Успенський костели, Домініканський, Онуфріївський собори, храм Параскеви П'ятниці, Миколи, Греко-католицький храм св. Юрія (внесений до списку ЮНЕСКО) та ін., а також відвідування Музею історії релігії. І це ще не все! Як же без гордості нашого міста - відомих музеїв: «Арсенал», Аптека-музей, Музей меблів та порцеляни, Історичний музей, Личаківський цвинтар, Музей архітектури і побуту під відкритим небом «Шевченківський гай» - і всі вони до Ваших послуг (факультативно). Вільний час. Новинка - ресторанний тур "Вид шпацеру до келішка!" (факультативно). Ночівля.

2 день. Сніданок. Звільнення номерів. Сьогодні має бути не менш цікавий і насичений враженнями день. Почнемо з пішохідної екскурсії «Старовинний Львів»: проспект Свободи, театр Опери та балету ім. С. Крушельницької, театр ім. М. Заньковецької, пл. Адама Міцкевича не зможуть нікого залишити байдужим, а справжніх цінителів архітектури, звичайно ж, приголомшить пл. Ринок-музей під відкритим небом в 45 будинків різних кольорів, стилів і епох.

Оскільки у Львові завжди проживало багато представників різних національностей - це неодмінно відобразилося на його історії. Заглянемо ми і туди: древній Вірменський та барвистий Єврейський квартал. Львів'яни кажуть, що так як вони готують каву - не вміє готувати ніхто.

Скажете, що не скромно!? Можливо, але краще спробувати чашку, як вони кажуть "запашної кави", і скласти свою особисту думку. Перед Вами з радістю відкриють свої двері: старовинна кав'ярня «Синя пляшка», кав'ярня з привидом і красивою легендою «Золотий Дукат», «Віденська кава» запросить в гості до бравого солдата Швейка, а «Світ кави» - до Францу Йосифа, а також центр молодіжного мистецтва - ретро-кафе «Дзига» та багато ін. Крім цього - історія про заснування першої кав'ярні у Львові (і Європі).

Замість екскурсії по Львову на 2-ий день можемо запропонувати тур по Золотій підкові Львівщини (Олеський, Підгорецький, Золочівський замок).

Дуже шкода, але пора прощатися. Трансфер готель - вокзал. Від'їзд.

Хотите, перезвоним Вам?