вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Почаїв


 

Паломницький тур в Почаїв

Виїзди щоп'ятниці...

 Вартість від 700 грн з особи.

1 день

Виїзд з міста Черкаси від т/а «Магнолія», вул. О. Дашкевича, 34.

2 день

5:00 - прибуття в Почаїв, відвідування одного з найбільших релігійних центрів православ'я - Свято-Успенської Почаївської Лаври (рання літургія) - це найбільша православна святиня Волині, яка крім того, становить цілісний архітектурний ансамбль неабиякої краси.

Почаївська Лавра - одне з величних в Україні місць паломництва на Успіння Пресвятої Богородиці (28 серпня) і преподобного Йова (10 вересня). До її святинь належать: слід стопи Матері Божої з джерелом цілющої води, її чудотворна ікона, мощі преподобного Іова. Найвидатніші споруди: Свято-Успенський собор (1771-82 pp., Арх. Г. Гофман), Троїцький собор (1906-12 pp., Арх. А. Щусєв), келії (1771-80 pp.), Архієрейський будинок (1825 p.), дзвіниця (1861-69 pp.) висотою 65 м; надбрамний корпус (1835 p.). З 1730 р. діяла друкарня, з якої вийшло 187 книжок. Святині багаті на стінопис, скульптури, орнаменти. У передмісті Почаєві стоїть дерев'яна Покровська церква (1643 p.). «Почаївська лавра непідвладна руйнівній силі часу, тому вона стоятиме до Страшного суду та Другого пришестя Спасителя», - сказав монах Ієронім. З давнини й по сьогодні Почаївський монастир є однією з найшанованіших святинь, яку щорічно відвідує безліч прочан.

14:00 переїзд до озера Святої Анни. Перше враження від нього: надзвичайна чистота і блакить води, а вже потім відчуваєш її крижаний холод. Температура води тут в будь-який час року шість градусів вище нуля. Напевно, тому бажаючі поплавати там в основному чоловіки, а жінки просто занурюються тричі або заходять у воду по щиколотку і вмиваються святою водою. Багато прочан приїжджають сюди з дітьми, щоб зцілити їх від хвороб, навіть маленьких, грудних дітей опускають у воду, щоб вилікувати, додати життєвої енергії. Як кажуть знавці, більше свята Анна допомагає тим жінкам, які не можуть мати дітей. Люди їдуть сюди за зціленням, дехто поселяється навіть на кілька днів, тижнів.

Божа Гора. За християнською легендою, Діва Марія за часів татаро-монгольської навали піднялася над розореною завойовниками Київською Руссю і гірко заплакала над недолею українського народу. Відбиток її ноги, подібний до того, який є в Почаєві, залишився на вершині однієї з гір, а з місця, де капали на землю сльози Богородиці, забило джерело.

Божа гора - це два пагорба. На одному з них - джерело. Його тепер перетворили на невелику криницю.

 

Кременець. Оглядова екскурсія по центру міста. Розкішна природа, мальовничі пейзажі, овіяні легендами минуле, численні пам'ятники старовини глибокої традиції духовного життя забезпечують Кременцю славу однієї з найбільших перлин в Україні і приваблюють сюди тисячі туристів.

17:00 - повернення додому.

3 день

1:00 Прибуття в м. Черкаси

Хотите, перезвоним Вам?