вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

РЕЛАКС ПО-ЗАКАРПАТСЬКИ


«РЕЛАКС ПО-ЗАКАРПАТСЬКИ»

18.06, 02.07, 16.07, 30.07, 13.08, 27.08

1 день 10:00. Збір туристів залізничному вокзалі м. Мукачево. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування комплексу термальних басейнів, вода в які подається зі свердловини глибиною 1190 метрів, температура +41С (королівські сауни, аквабар, ресторан, чайна, масажний кабінет), басейни обладнані підводними гейзерами і навісними фонтанами. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина. Трансфер в м. Хуст. Розміщення в готелі.

2 день Сніданок. Автобусна екскурсія "Солотвино - Мертве море Закарпаття". Перше озеро тут з'явилося кілька десятків років тому, на місці солоної шахти Кунігунда, яка вичерпала свій ресурс. Вода за своїм складом аналогічна водам всесвітньо відомого Мертвого моря і застосовується для лікування захворювання опорно-рухового апарату і шкірних захворювань. Купання в озері. Повернення в готель.

3 день Сніданок. Виїзд в один з численних центрів зеленого туризму в Закарпатті. По дорозі відвідання чоловічого монастиря св. Іоанна Хрестителя, заснованого в 1729 р. У монастирі знаходяться православні святині, серед яких ікона з часткою мощей Іоанна Хрестителя, копія чудотворної ікони Почаївської Божої матері. Подолавши висячий міст через гірську річку, добираємося до кінцевого пункту нашої сьогоднішньої подорожі. Знайомство з форелевим господарством, можливість самостійно зловити і приготувати форель. Також є можливість викупатися у водах гірської річки, зробити невелику прогулянку в гори або просто насолодитися природою, сидячи в затишній альтанці. Повернення в готель.

4 день Сніданок. Автобусна екскурсія «Озеро Синевир - перлина Карпат». Овіяне легендами дивовижне по красі озеро розташоване між лісистими горами, альпійськими полями, швидкоплинними річками Теребля і Чорна річка, в заповідній зоні на висоті 989 метрів над рівнем моря. По дорозі зупинки:

    гора Маковиця, підйом на вершину на підвісному крісельному підйомнику;

    Синевирський - невимовна краса українських Карпат;

    реабілітаційний центр бурих ведмедів - не забудьте частування для клишоногих.

Пішохідна прогулянка до озера, овіяного таємничими легендами минулого. Можливість погодувати дзеркальну форель, яка бере корм прямо з рук. Повернення в готель.

5 день Сніданок. Виїзд в курортну зону Шаян. Дегустація мінеральної води у джерела «Шаянське», найближчі аналоги - мінеральні води «Діліжан» (Вірменія) і «Князь Міклош» (Сербія). Відвідування зони відпочинку «Сілоамські купальні». До Ваших послуг купання в озері, водна гірка, прокат водних велосипедів і човнів. Переїзд до комплексу «Теплі води». Купання в басейні з термальною водою, унікальна за лікувальними властивостями вода з свердловини глибиною 1002 м., Температура води + 36-38 С. Повернення в готель.

6 день Сніданок. Звільнення номерів. Автобусна екскурсія «Відчуй смак Закарпаття». Відвідування сільського господарства «Баранове», яке налічує 500 голів овець і виробляє 15 видів молочної продукції. Дегустація традиційних закарпатських сирів. Бажаючі можуть придбати продукцію «Баранове». Переїзд в Мукачево. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття - замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля... Здається, ось-ось прокинеться, закипить життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, лад солдатів, вишикуваних в середньому дворі, напружено застигне, очікуючи появи князя... Пішохідна екскурсія «Під плащаницею святого Мартіна»: костел св. Мартіна, зберігача міста, з готичною каплицею 14 століття, «Білий палац» князівські Ракоці (17 століття), в архітектурі якого поєднуються бароко і ренесанс, міська ратуша (1904 г.), на башті якої столітній годинниковий механізм змушує два дзвони подавати голос кожні 15 хвилин, пам'ятники святим Кирилу і Мефодію, поетові і письменникові, натхненнику національного відродження підкарпатських русин - А. Духновичу. Затишні вулиці, побудовані в стилі модерного класицизму і конструктивізму, чарівні кафешки зі всіляких вибором солодощів і кави, з величезними порціями і смішними цінами. Вільний час з 17: 00. Трансфер на залізничний вокзал м. Мукачево.

ГОТЕЛЬ,  ГОТЕЛЬ «VIP»

ВАРТІСТЬ ТУРУ: Дорослі-2600 грн, Діти до 12 років-2500 грн.

 

 У вартість входить:

 

    проживання та харчування за програмою;

    транспортне та екскурсійне обслуговування;

    медична страховка.

Додатково оплачується:

 

    вхідні квитки.

Хотите, перезвоним Вам?