вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Замки Закарпаття


1 день.

Виїзд зі Львова. Автобусна екскурсія "Карпати і Закарпаття". Екскурсія в замок Шенборна - це казковий замок близький за стилем до ренесансу французьких замків. За своєю структурою замок родини Шенборнів переплітається з європейськими замками. Переїзд в м. Мукачево - друге за величиною місто Закарпаття. Минуло понад 1100 років з моменту першої письмової згадки про нього. У різні періоди місто входило до складу різних держав, що відбилося на його архітектурі, національно-етнічному складі, традиціях і звичаях населення. Під час екскурсії Ви зробите захоплюючу екскурсію по замку «Паланок» XIV ст., побачите готичну каплицю св. Мартіна XIV ст., візитну картку Мукачево-Міську Ратушу, пам'ятник Кирилу та Мефодію, відвідаєте жіночий монастир. Дегустація закарпатських вин!!! (Факультативно - 35 грн/чол). Поселення в готелі. Вечеря. Ночівля.

2 день.

Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд в Ужгород. Оглядова екскурсія по м. Ужгород. Ужгородський замок розташований в центрі міста на Замковій горі. Найдавніші кам'яні споруди фортеці відносяться до XII-XIII ст., Про що свідчать деталі різьблених карнизів, обрамлень, колон романського і готичного стилів. Відвідування Музею народної архітектури та побуту (розташований біля замку). Зразки народного зодчества звезені з різних кінців Закарпаття, серед яких виділяється дерев'яна Лемківська Церква Св. Арх. Михайла (1777 р.) з села Шелестова. Від'їзд.

Проживання грн/чол готель, ТУД в ном. 590 грн

У вартість входить: проживання, харчування по програмі, екскурсії згідно програми, постійний супровід гіда-екскурсовода, проїзд автобусом.

У вартість НЕ входить: факультативні заходи, страховка, вхідні квитки в музеї, дегустація - 35грн/чол.

Хотите, перезвоним Вам?