вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Замок «Радомисль»


Замок «Радомисль» - це один з найбільш масштабних історико-культурних проєктів, здійснених в Україні за роки незалежності. Сьогодні тут міститься єдиний у світі Музей української домашньої ікони, зібрання якого налічує понад 5000 ікон ХVII - XX ст. з усіх регіонів України. У музеї представлені ікони народних і професійних іконописців, багатометрові домашні іконостаси, гуцульські складні і козацькі ковчеги, ікони вирізані з дерева, відлиті з металу, написані на склі. Експозиція музею численна в Україні за останні 20 років, а сам музей - є найбільшим в своєму роді на території СНД.

ПРОГРАМА ТУРУ

6:30 Виїзд з Черкас.

11:00 Приїзд в м Радомишль. Природа цього краю просто дивує своєю красою! Замок «Радомисль» - це історико-культурний комплекс площею понад 2500 кв. м. Він розташований на острові у формі серця, на двох водоспадах, оточений стрімкими водами річок. Навколо замку - мальовничий ландшафтний парк, прикрашений більш ніж тисячею рослин, з невеликими острівцями, містками, древніми кам'яними скульптурами. Внутрішні приміщення замку відтворені в дусі 18-19 століть.

    Екскурсія по замку з відвідуванням вежі.

    Екскурсія в паперову фабрику. У «Замку Радомисль» відроджуються славні традиції «паперової фабрики» Києво-Печерської Лаври, налагоджений процес ручного виготовлення паперу. Він аналогічний тому, на якому 400 років тому православні ченці друкували свої перші книги. Виробництво паперу є досить трудомістким і непростим. Але і папір, виготовлений ​​таким чином, є міцним і довговічним, здатним зберігатися століттями. Фабрика з виробництва паперу має все обладнання, яке використовувалося в XVII столітті, а також друкарський верстат для нанесення тексту на кожен аркуш.

    Екскурсія ландшафтним парком. Ландшафтний парк знаходиться між двома природними водоспадами, які насичують повітря оздоровлюючими аероіонами, а хвойні ліси навколо - ефірними маслами. Тому повітря тут має лікувальні властивості. Окремі рідкісні види рослин можна побачити тільки тут - це десятки унікальних сортів ірисів, виведених і подарованих парку Українським селекціонером Ігорем Хорошому; рожеві і білі водяні лілії, англійські ароматні паркові троянди, магнолії, а також занесений до Червоної книги України водяний горіх - Trapa rossica.

16-00. Відправлення в Черкаси

21-00 Прибуття в Черкаси

Хотите, перезвоним Вам?