Екскурсійні тури по Україні з Черкас


    Ужгородський край

    Фабрика ялинкових прикрас

    Чернігів + Батурин New!

    Святогірська Лавра New!

    Біла Церква

    Замки Закарпаття

    Київ

    Києво-Печерська Лавра

    Кам'янець-Подільський

    Кулевчанське диво

    Львів

    Львів з Черкас

    Одеса

    Парк Київська Русь

    Переяслав Хмельницький

    Почаїв

    За Гоголівськими місцями

    Стежками Карпатських гір

    Хутір Савки

    Чернігів

Воістину багата наша країна! Багата унікальною природою, надзвичайно культурою і гостинним народом. Кожен куточок прекрасної України манить своєю красою та унікальністю, кожен регіон здатний здивувати своєю любов'ю до рідної землі, безсмертними традиціями, що передаються з покоління в покоління.

Туристичне агентство «Магнолія» організовує захоплюючі екскурсійні тури по Україні з Черкас на будь-які відстані і в будь-які регіони.

Вас манить краса Черкащини, її багата історія і пейзажі, оспівані нашим легендарним земляком, Тарасом Шевченком? Тоді спеціально для Вас ми приготували місцеві тури по нашій мальовничій області: Умань, Канів, Чигирин та ін.

Цікаві екскурсії чекають Вас і в інших напрямках. Найкрасивіші регіони, міста і села України відкривають свої двері перед гостями: Кам'янець-Подільський, Львів, Почаїв, Київ, Одеса, Львів, Біла Церква, Закарпаття. У кожному з них таїться шматочок України, чергова історична таємниця або приклад того, наскільки багатогранна українська природа.

Такі екскурсійні тури по Україні з Черкас будуть цікаві не тільки українцям, а й гостям нашої країни. Потрібно довести іноземцям, що не тільки їх старовинні будівлі, гірські ландшафти, піщані пляжі і сучасна архітектура гідні захоплення. Наші тихі і могутні Карпати, заливисті пісні солов'я в садах, розлогі степи і відблиски древньої історії, залишеної нам у спадщину предками здатні здивувати і залишитися в пам'яті назавжди.

Здійснюючи поїздку на комфортабельному екскурсійному автобусі, Ви в повній мірі відчуєте красу рідної країни, побачите, як змінюються ландшафти, як урбанізація і сучасність сусідять з сільською простотою і неприступністю.

Ми допоможемо вибрати поїздку, що максимально відповідає вашим вимогам, можливостям і фінансам. Туристичне агентство «Магнолія» пропонує наступні екскурсійні тури по Україні з Черкас:

  • Групові та індивідуальні поїздки;
  • Тури з фіксованою датою;
  • Сімейні тури для дорослих та дітей;
  • Екстремально-активні тури;
  • Романтичні тури;
  • Поїздки з етнографічним ухилом.

Наші менеджери не тільки організовують Вашу подорож по країні, але і візьмуть на себе необхідні клопоти з бронювання номерів в готелях, оренді квартир, страхування подорожі і ін.

Набравши один з номерів (0472) 45-52-29; (0472) 56-31-70, Ви отримаєте кваліфіковану і вичерпну консультацію наших менеджерів, яка тільки підтвердить Ваше бажання відправитися на зустріч географічним таємницям рідної України.