вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Україна


Трускавець

Багато хто вибирає дозвілля та оздоровлення в Трускавці. Щорічно сюди на лікування приїжджає приблизно 300 тисяч відпочиваючих, і не тільки з нашої країни, але з-за кордону. Саме тут є програми лікування за допомогою різноманітних цілющих джерел: «Софія», «Марія», «Едвард», «Броніслава», «Юзя» і, природно, «Нафтуся». Останнє джерело прославило курорт і вважається королівським місцем.

У санаторіях постійно використовуються лікувальні мінеральні води, вони добре позначаються на всьому організмі. Вони здатні оздоровити травлення і сечостатеву систему. А ще позитивно впливають на обмін речовин. У санаторіях передбачено лікування за допомогою озокериту, або гірського воску. Він необхідний при проблемах з шлунково-кишковим трактом, жовчних шляхів, печінки, неврологічних та урологічних проблем. Мінеральна вода з 14 підземних джерел постійно використовується для лікування. Ми пропонуємо найкращі санаторії Трускавця.

Вартість визначається якістю сервісу. Але всі вони оснащені відмінним і сучасним лікувальним і діагностичним обладнанням. Туристи можуть вибирати різні по комфортабельності номера.

У Трускавці є конкурент популярної карло-варської солі. Це сіль «Барбара», її добувають з високомінералізованої ропи. Ще поблизу курорту розташовано родовище озокериту - воно є єдиним в світі. Його прийнято називати «чорним воском» і він має аналгетичну і протизапальну дію, а ще ця речовина здатна посилити гемодинаміку в уже пошкодженому і запаленому організмі. Тут успішно лікують хвороби сечовивідних шляхів і нирок, системи травлення, серцево-судинної системи, обміну речовин, шкіри, органів дихання, суглобів і хребта.

Методики лікування є унікальними профілактичними засобами і лікування найрізноманітніших захворювань. Санаторії завжди чекають вас.

Протипоказання для лікування на курорті Трускавець:

    Гострі і хронічні загострені захворювання.

    Гострі інфекційні хвороби до тих пір, поки знаходяться в терміні ізоляції.

    Захворювання венеричні, які знаходяться в гострій формі або є заразними.

    Психічні розлади, епілепсія, наркотична та алкогольна залежність.

    Загострені захворювання.

    Виснаження (кахексія) самих різних походжень.

    Кровотечі.

    Злоякісні новоутворення.

    Другий триместр вагітності.

    Наявність ехінокока.

    Туберкульоз будь-яких форм в активній стадії.

    Хвороби, які вимагають хірургічного втручання або лікування в лікарні (стаціонарі).

Східниця

Відпочинок в Східниці - відмінна можливість насолодитися красою Карпат в тиші гірського поселення і наповнити свій організм здоров'ям за допомогою кращих цілющих джерел Європи.

Східниця - бальнеологічний курорт, розташований у мальовничій долині на північно-східному схилі Карпат в 30 км від курорту Трускавець на висоті 600 метрів над рівнем моря. Своєю популярністю курорт зобов'язаний інженеру-еколог Омеляну Сотському, який в кінці 50-х років XX ст. відкрив тут родовище цілющих мінеральних вод, аналогів яким немає в Європі і до цього дня.

Унікальність Східниці в тому, що на її порівняно невеликій території зосереджені різні типи лікувальних вод, серед яких слабомінералізовані з розчинними органічними речовинами, залізисті і лужні мінеральні води типу «Боржомі» і мінеральні природно-столові води.

Санаторії в Східниці спеціалізуються на лікуванні захворювань нирок і сечовивідних шляхів, органів травлення, обміну речовин, органів дихання, опорно-рухового апарату (остеохондроз і кіфосколіоз) і периферичної нервової системи (ревматизм, неврити, плексити).

Рівень цін в санаторіях Східниці в основному визначається рівнем сервісу. Всі установи оснащені сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням. Номери проживання можна вибрати на будь-який смак і достаток. Вибравши відпочинок в одному з санаторіїв Східниці, Ви отримаєте можливість не тільки добре відпочити, але і поправити своє здоров'я в найсучасніших медичних центрах. Гостинні санаторії Східниці чекають Вас цілий рік.

Протипоказання для лікування на курорті Східниця:

    Наявність каменів в нирках, які через свій розмір, форми або положення не можуть вийти.

    Двосторонній запальний процес, який відбувається в нирках і має ускладнення, викликане нирковою недостатністю.

    Наявність каменів, через які відбуваються кровотечі.

    Післяінсультний період і стан після інфаркту міокарда (до півроку), доповнене гіпертонією 2 або 3 ступеня.

    Загострення хвороб шлунка і дванадцятипалої кишки, гострий коліт при обтяжуючих стан онкологічних захворюваннях, при цьому кров'яний тиск не повинен перевищувати 180/100 мм.рт.ст.

Моршин

Моршин - це ліс і гори, річка і озеро, квіти і чисте повітря, це теплий клімат, чудові види і цілющі джерела. З перших хвилин перебування в Моршині відчуваєш його незвичайну атмосферу: тут немає шуму і повсякденної суєти, всі живуть в спокійному, плавному темпі, немов у іншому вимірі. Чарівна природа Карпат, кришталево чисте гірське повітря і унікальні цілющі джерела мінеральних вод ставлять відпочинок в Моршині в один ряд з всесвітньо відомими курортами.

Курорт Моршин - один з найвідоміших гастроентерологічних курортів України, розташований в 50 км від Трускавця в передгір'ях Карпат, в долині, оточеній покритими лісом пагорбами. Дуже мальовничий парк курорту, що переходить в ліс. Для лікувальних цілей використовуються мінеральні води джерел №1, 4, 6 і озокерит. Лікування на курорті показано при таких захворюваннях: хвороби стравоходу, шлунка, функціональні розлади шлунку з порушенням секреції, рухової активності, виразкова хвороба шлунка, дванадцятипалої кишки, хвороби оперованого шлунка, кишечника, функціональні розлади кишечника, хвороби печінки, жовчних шляхів, панкреатит. У Моршин щорічно прибуває на лікування понад 20 тисяч осіб.

Противопоказания для лечения на курорте Моршин:

Протипоказання для лікування на курорті Моршин:

    Рубцеве звуження стравоходу, воротаря і кишок з порушенням прохідності; структура загальної жовчної протоки і протоки жовчного міхура

    Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у фазі загострення, а також ускладнена виразкова хвороба субкомпенсована стенозом, повторними кровотечами, що мали місце останні 8-10 місяців, пентрацією виразки

    Гастрити ригідні, антральні, а також поліпи шлунка, хвороба Менетріє (гіпертрофічний гастрит)

    Ускладнення після операції на шлунку (гоїться післяопераційний рубець, нориці, синдром приводить петлі), так зване порочне коло, демпінг і гіпоглікемічний синдром у важкому ступені, атонія культі шлунку

    Ентероколіт з вираженим порушенням харчування, виснаженням

    Хронічні захворювання кишечника

    Часті і важкі дизентерія, неспецифічні виразкові коліти, хронічний коліт з великим виразковими або ерозивні процесами в прямій і сигмовидній кишці, виявленими при ректоскопії, а також кровоточивий геморой, поліпоз напади жовчно-кам'яної хвороби та вказівки на активну інфекцію (підвищена температура, нейтрофільоз і ін.)

    Затяжна форма вірусного гепатиту в активній фазі

    Цирози печінки

    Всі форми жовтяниці

Хмільник

Є на нашій благодатній українській землі місто-курорт Хмільник. Це невелике затишне містечко розташоване на річці Південний Буг. Головним лікувальним фактором є радонова мінеральна вода. Відпочинок в Хмільнику називають сьогодні скарбницею здоров'я і перлиною сонячної України.

Курорт Хмільник розташований на березі річки Південний Буг, недалеко від Вінниці, і відомий, перш за все, лікувальною дією радонових вод. Радон - продукт розпаду радію, відноситься до групи інертних газів. Головний лікувальний фактор - альфа-випромінювання. Радонові ванни покращують ліпідний та водно-сольовий обмін, збільшують виведення з організму натрію, води і сечової кислоти. Під час прийому ванн нестійкі продукти розпаду радону створюють на шкірі активний наліт, який зберігається на ній протягом декількох годин. Під впливом радону зменшується вміст глюкози в крові, нормалізується склад червоної та білої крові, зменшується вираженість клінічних проявів неврозу та неврозоподібних станів. Ці процедури стимулюють функціональність нирок і виділення спеціальних гормонів, що веде до підвищення захисних сил організму. Показання до лікування на курорті: захворювання нервової та серцево-судинної систем, захворювання опорно-рухового апарату, гінекологічні захворювання, захворювання шкіри, цукровий діабет I-II стадії.

Протипоказання для лікування на курорті Хмільник:

    Всі захворювання в гострій стадії, хронічні захворювання в стадії загострення та ускладнені гнійним процесом.

    Гострі інфекційні захворювання до завершення терміну ізоляції.

    Всі венеричні захворювання в гострій і заразній формі.

    Всі хвороби крові в гострій стадії і стадії загострення.

    Кахексія (виснаження) будь-якого походження.

    Злоякісні новоутворення.

    Часто повторювані або рясні кровотечі.

    Вагітність у всі терміни на бальнеологічні і грязьові курорти, а на кліматичні курорти, починаючи з 26-го тижня.

    Ехінокок будь-якої локалізації.

    Всі форми туберкульозу в активній стадії для будь-яких курортів і санаторіїв туберкульозного профілю.

    Всі захворювання і стани, які потребують стаціонарного лікування, в тому числі хірургічного втручання, всі захворювання, при яких хворі не здатні до самостійного пересування і самообслуговування і потребують постійного спеціального догляду (крім осіб, що підлягають лікуванню в спеціалізованих санаторіях для спинальних хворих).

Миргород

У самому центрі України, на Полтавщині, на мальовничих берегах тихої річки Хорол розташований курорт Миргород. Чисте повітря, благодатний клімат, унікальна цілюща вода і гостинність місцевих жителів нікого не залишать байдужими. Мінеральна вода «Миргородська» віднесена до кращих мінеральних вод світу, і все це - відпочинок в Миргороді.

У санаторіях Миргорода проводиться лікування захворювань органів шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура, периферичної нервової системи. Для лікування остеохондрозу і переломів кінцівок використовуються торфові грязі. У санаторії "Березовий гай" функціонує відділення з лікування цукрового діабету.

Протипоказання для лікування на курорті Мирогород:

    Інфекційні і венеричні захворювання

    Психічні захворювання

    Хвороби крові

    Злоякісні новоутворення

    Супутні захворювання в стадії декомпенсації і загострення

    Трансмуральний, великовогнищевий інфаркт міокарда з ускладненнями

    Ішемічна хвороба серця, стенокардія напруги IV функціонального класу і протікає з важкими порушеннями ритму і провідності, і на тлі серцевої недостатності II-А і вище.

    Гіпертонічна хвороба III стадії

    Цукровий діабет II тип, декомпенсований.

Закарпатська область

Закарпатська область знаходиться в південно-західній частині України і межує відразу з декількома країнами: Польщею, Словаччиною, Угорщиною та Румунією. Закарпаття славиться красивими історичними місцями та архітектурними пам'ятками.

Відпочинок і лікування в Закарпатті - це близько 500 джерел, які представляють всі основні групи мінеральних вод. Мінеральними водами типу «Лужанська» знаменито с. Солочин, с. Поляна - «Поляна купель» і «Квасова поляна», вода «Шаянська» за своїм складом близька до мінеральних вод «Боржомі» і «Єсентуки». Мінеральні води Закарпаття використовуються для бальнеотерапії в лікувальних ваннах і басейнах, а також для питного лікування з джерела краси. У містечку Солотвино вас чекають солоні озера, ефект від яких нічим не відрізняється від вод Мертвого моря, і шахти, відвідини яких ефективно лікують астматиків. Відпочинок в Закарпатті - це екологічно чисті території і оздоровчі природні умови.

Карпати

Карпати є однією з найбагатших природними і лікувальними ресурсами областей України, що з кожним роком робить відпочинок в Карпатах все більш популярним. Природа Карпат казково різноманітна. Вибравши недорогий відпочинок в Карпатах, Ви можете прогулятися уздовж гірської річки з кристально чистою водою, милуючись навколишніми пейзажами, навідатися в прекрасний карпатський ліс, насолоджуючись тишею і щедрими дарами природи, відправитися в подорож по гірській місцевості на зустріч з сонячними полонинами та зеленими вершинами. У концепцію недорогого відпочинку ідеально вписуються приватні готелі Карпат, де за невеликі гроші можна отримати домашній затишок і гостинність, недоступні в великих готельних комплексах. Зараз навіть в самому віддаленому селищі можна знайти такий невеликий готель, так що "зелений" туризм в Карпатах - це тільки чудові пейзажі і чисте гірське повітря без всяких побутових незручностей. Відпочинок в Карпатах нерозривно пов'язаний з оздоровленням. Унікальні запаси мінеральних вод і сприятливий для здоров'я клімат дозволяють позбутися від багатьох захворювань. Крім того, багато приватних готелів Карпат зараз пропонують лікувальні програми, спрямовані на оздоровлення, позбавлення від депресії, омолодження і детоксикацію організму. Такі програми дозволяють вийти за рамки медичного туризму і поєднати активний відпочинок з ненав'язливими лікувальними процедурами

Хотите, перезвоним Вам?