вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Навчання в Україні


Табір "Bereg Camp"

Трохи про табір: дитячий Мовний Табір «Берег» - це запальна і яскрава тусовка, гармонійно об’єднуюча мовне середовище і різні мистецтва, які зароджуються, розвиваються, живуть на Бессарабській землі, від традиційних ремесел і старовинних казок до сучасної етнічної музики та лендарту.
111

Міжнародний ігровий проект "Rope & Quest Camp" дає можливість Вашій дитині набагато швидше зняти мовний бар'єр, розширити словниковий запас, розвинути розмовні навички. Унікальність програми – це ефективне спілкування з носіями мови, насичена і цікава організація особистісного зростання дитини із залученням фахівців в організації quest заходів та мотузяних курсів. Щодня, протягом усього періоду, учасники залучені в історико-пригодницьку рольову гру, а також беруть участь в спортивних змаганнях, інтелектуальних іграх, шоу, вечорах і т.д.

Розміщення: дитячий мовний табір «Берег» розташовується на Чорноморському узбережжі в курорті Сергіївка, на території оздоровчого комплексу "Сперанца"

Спальний корпус розрахований на 360 місць, знаходиться на березі Шаболатського лиману та Чорного моря. Будівля табору "Берег-Сперанца" триповерхова, повернута на схід до лиману і моря. Спальний корпус з'єднаний перехідними галереями з лікувальним корпусом, їдальнею, клубом, бібліотекою, спортивним залом і школою. 3-4-х місні номери з усіма зручностями. Холодна, гаряча вода цілодобово. Територія табору огороджена, цілодобова охорона.

На території табору насаджені розарії та клумби, ростуть численні дерева і чагарники.

Інфраструктура:

Спортивні майданчики та інвентар:

    футбольний майданчик

    волейбольний майданчик

    баскетбольна площадка

    майданчик з гімнастичними снарядами

    майданчик для йоги

    майданчик для бадмінтону

    бігові доріжки

    павільйон - настільний теніс

    критий спортивний зал 30*15 м

    місце для настільних ігор (шахи, шашки, лото, монополія, логічні ігри)

Художня самодіяльність:

    танцювальний майданчик для дискотеки

    зелена сцена 6*8 м

    кіноконцертний зал критий

    зал для перегляду відеофільмів Cinema

    майданчик для літературних читань

    арт студія

    відео-студія Bereg-camp TV

    багаття

Додатково:

    альтанки-тіньовики для ігор під час негоди

    бібліотека

    магазин-кафе

    медпункт

    Wi-fi

    камера зберігання

Програма: Спілкування дітей в Міжнародному Дитячому Мовному Таборі "Берег" на протязі всього дня проходить в основному англійською мовою.

Спеціально для гостей нашого табору ми організуємо "Rope Camp" (Мотузковий Табір) - американський активний тренінг, тривалістю від одного до чотирьох днів, спрямований на поліпшення навичок командної взаємодії, командоутворення. В якості спорядження для проведення мотузкового табору часто використовується альпіністське спорядження (мотузки, карабіни, страхувальні системи), що і дало назву програмі. Також використовується як один з елементів тренінгів особистісного зростання.

Програма дитячого відпочинку відповідає найрізноманітнішим смакам та інтересам. Вона включає в себе різноманітні спортивні, ігрові, культурні та розважальні заходи, а саме: змагання з футболу, тенісу, баскетболу, рибалка, велопробіг, екскурсії, турпоходи, відвідання ферми, озера. Знайомство з етнічними селами Миколаївка і Петрівка., Участь в майстер-класах (факультативно): лялька-мотанка, вироби з солоного тіста, художній розпис, гончарний цех і ін.

Розважальна програма містить багато елементів західної культури, а також супер-вечірки з DJ і американським брейком!

Вік дітей від 7 до 16 років.

Загони формуються за віковими групами.

Харчування - 5-ти разове:

    сніданок,

    обід,

    полудень,

    вечеря,

    друга вечеря.

Полудень - фруктовий стіл; друга вечеря видається протягом вечірнього заходу (йогурт / сік / чай / кефір + випічка).

Кожен день дітям в один із прийомів їжі пропонується традиційне американське або швейцарське блюдо, на факультативній роботі обговорюються способи приготування цих страв.

Медичне обслуговування: медична служба в Міжнародному Дитячому Мовному Таборі "Берег" функціонує цілодобово, забезпечена необхідним запасом медикаментів, перев'язувальних матеріалів, черговим автотранспортом, є карета швидкої допомоги, рентген-кабінет. У разі будь-якого нездужання дитина терміново відправляється в медичний пункт на огляд і консультацію до лікаря. При необхідності серйозної медичної допомоги дитину доставлять в Білгород-Дністровську міську лікарню, з якою укладено договір про надання медичної допомоги.

В відповідальності адміністрації табору "Берег" проведення лікувально-профілактичних заходів, контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм, режиму та якості харчування дітей, які перебувають в таборі.

Від дітей потрібно тримати свої речі, шафки і тумбочки в порядку і чистоті, також слід дотримуватися елементарних правил особистої гігієни. У кімнатах, санвузлах і загальних приміщеннях житлових корпусів щодня проводиться вологе прибирання обслуговуючим персоналом табору. Заміна постільної білизни проводиться 1 раз в тиждень.

Безпека: цілодобова служба охорони Міжнародного Дитячого Мовного Табору "Берег" охороняє територію табору від сторонніх, від несанкціонованого виходу за територію, є контроль за порядком на території табору. Відповідальність за дітей несуть адміністрація і вожаті. Дітям категорично заборонено залишати табір без супроводу. Стороннім людям заборонений вхід на територію. Всі без винятку діти повинні виконувати правила безпеки.

Ціни на літо 2014

зміни Графік заїздів Кількість днів Вартість, грн.
(3 - 4 місний номер зі зручностями)
Вартість, грн.
(6
місний номер, зручності на поверсі)
14 01.06 - 14.06 14 4 500 3 500
15 16.06 - 29.06 14 4 800 3 800
16 01.07 - 14.07 14 5 100 4 100
17 16.07 - 29.07 14 5 600 4 600
18 31.07 - 13.08 14 5 900 4 900
19 15.08 - 28.08 14 4 500 3 500

У вартість включено:

    Пішохідна оглядова екскурсія по курорту Сергіївка

    Похід з ночівлею в наметах на березі Чорного моря

    Участь в міжнародному ігровому проекті "Rope & Quest Camp"

    Трансфер "Одеса-Сергіївка" в день приїзду та "Сергіївка-Одеса" в день від'їзду

    Проживання в 3-6 місних номерах зі зручностями

    5-ти разове харчування

    Медичне і страхове обслуговування

    Екскурсійне обслуговування (2 екскурсії)

    Майстер-класи англійською мовою

    Актівіті-програма

    Туристський похід на 2 дні/1 ніч

    Сертифікат учасника міжнародного проекту

    Призи

 

ЗА ДОДАТКОВУ ПЛАТУ:

    Одеса оглядова - 90грн

    Одеса оглядова + Дельфінарій - 90 + 100 грн

    Одеса оглядова + Катакомби - 125грн

    Аккерман - фортеця - 60грн

    Кулевча - 85грн

    Вилкове - 330грн

Хотите, перезвоним Вам?