вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Чехія


 • Член Євросоюзу і країн шенгенського договору.
 • Лояльна візова політика.
 • Безкоштовна освіта в державних вузах.
 • Європейський рівень дипломів.
 • ВНЖ після отримання диплома.
 • Високий рівень життя, стабільність.
 • Близький слов'янський менталітет.

 

 

Институт Общественных и Международных Отношений

 

 

Высшая Школа Финансов и Управления

 

 

Университет Масарика

 

 

Технический Университет г.Брно

 

 

Карлов Университет

 


Чехія - одна з небагатьох країн колишньої соц. співдружності, яка за короткий час змогла побудувати сильну і стабільну економіку. Як наслідок - один з найнижчих рівнів безробіття в Європі.

1 травня 2004 р. Чехія стала повноправним членом Євросоюзу. Це означає, що, по-перше, рівень життя підтягнеться до європейських стандартів, а по-друге, спроститься процедура прибуття в Україну в інші європейські країни.

Зараз в Чехії найвищий рівень життя з усіх постсоціалістичних держав. Середні зарплати чехів становлять близько 980€, середній рівень пенсій - 420€.

Ціни на продукти харчування та одяг низькі. Вартість оренди квартири в Празі коливається від 300€ до 400€ в залежності від району, кімнати - 120€ - 180€.

Середня освіта безкоштовна. У школах вивчається російська мова. Вища освіта як платна, так і безкоштовна.

 

ЧЕХІЯ. ВИЩА ОСВІТА

Чому обирають вищу освіту в Чехії?

    Ти можеш отримати освіту в державному чеському вузі безкоштовно, за умови навчання чеською мовою.

    Вартість навчання в приватних вузах порівнянна з «ціною знань» в навчальних закладах СНД - від 1600 євро в рік.

    Знання чеської мови на початковому етапі не потрібно, його ти вивчиш на спеціалізованих курсах в Чехії.

    За бажанням можна вибрати програми навчання як на чеській, так і на англійській мові.

    Чеські дипломи про вищу освіту визнаються не тільки в Європі, але і в США, Канаді, Австралії.

    У Чехії порівняно низькі витрати на харчування та проживання - близько 400 євро на місяць.

    Після закінчення навчання нескладно знайти роботу в Чехії, отримати посвідку на проживання, і залишитися в країні.

Термін підготовки документів: від 3-х місяців. Вимоги до абітурієнтів: наявність середньої (для вступу на перший курс вузу) або вищої (для вступу на магістерські програми) освіти.

Вартість оформлення документів: 480 євро + 1990-3190 євро залежно від міста навчання і дати початку курсів чеської мови, включаючи послуги в Чехії.

Вартість навчання: безкоштовно (державні вузи), від 1600 євро в рік (комерційні вузи).

ЧЕХІЯ. МОВНІ КУРСИ

Курси чеської мови. Чеська мова

Курси організовані в Празі і в Брно. Заняття з чеської мови ведуться практично цілий рік у зручний для Вас час.

Мета курсів - вивчення чеської мови для подальшого навчання в чеських вузах, для життя і роботи в Чехії. На курсах пропонується вивчення історії Чехії, ознайомлення з економічною і соціальною системою, а також з культурою цієї країни.

Програма включає навчання усного мовлення, сприйняття на слух, читання та письма. Також проводиться збагачення словникового запасу, освоєння граматики, стилістики, ознайомлення з діловою чеською мовою і термінологією, яка знадобиться при вступі та подальшому навчанні в чеських вузах.

 

 

ЧЕХІЯ. ПРОГРАМА ДЛЯ ЛІКАРІВ

Отримання права на медичну практику в Чехії

В даний час в Чехії, як і в багатьох інших країнах ЄС, спостерігається серйозний недолік лікарів і медичного персоналу. Даний недолік пояснюється переїздом великої кількості фахівців в інші країни ЄС, а також невеликою кількістю випускників чеських медичних вищих навчальних закладів.

Громадська організація "Go study group s.r.o." (Чехія), у співпраці з Інститутом післядипломної освіти в галузі охорони здоров'я при Міністерстві охорони здоров'я Чехії створила спеціальну програму, яка покликана допомогти лікарям з країн СНД пройти всі етапи інтеграції в чеську систему охорони здоров'я.

Дана програма не є офіційною програмою Чеської Республіки.

Основні вимоги до учасників:

 • Наявність диплома про повну вищу медичну освіту, отриманого в Росії, Україні, Білорусі, Казахстані.
 • Відсутність судимостей.

Термін підготовки документів: 2-4 місяці.

Тривалість програми до початку роботи: близько 1 року.

Вартість участі в програмі 120 800 крон (близько 4800 євро), включаючи курс чеської мови та курс спеціалізованої підготовки в Чехії.

ЧЕХІЯ. РЕЄСТРАЦІЯ ШЛЮБУ С ІНОЗЕМЦЕМ

Весілля в Чехії. Шлюб з іноземцем в Чехії

Треба якомога швидше укласти шлюб з громадянином іншої країни? Не цікавить пишна весільна церемонія? Ніколи займатися оформленням документів? Ви відповіли ствердно хоча б на два питання? Вітаємо, ви знайшли те, що шукали - це весілля в Чехії!

Вибравши весілля в Чехії, ви позбавите себе від проблем з документами, складнощів з візою, довгого очікування і витрати грошей. Ми допоможемо зробити це швидко і недорого, взявши на себе весь «Головняк» з документами. Вам необхідно лише отримати короткострокову чеську шенгенську візу, та й з цим ми можемо допомогти.

ЧЕХІЯ. ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ ІЗ КРАЇН СНД

Вартість весілля в Староміської ратуші «Експрес» складає:

 • для пари «українка-іноземець» - 700 євро;
 • для пари «росіянка-іноземець» - 800 євро.

Терміни організації весілля: від 1 місяця.

 

ЧЕХІЯ. НОСТРИФІКАЦІЇ ДИПЛОМА АБО АТЕСТАТА

Нострифікація (визнання) диплома в Чеській Республіці

Вирішивши поїхати на навчання за кордон, варто врахувати важливий момент, який часто не беруть до уваги майбутні студенти. А саме - питання визнання Вашого рівня освіти в країні, куди Ви збираєтеся вступати. І подбати про це слід, ще перебуваючи на батьківщині.

Чому це питання дуже важливе?

По-перше, тому, що не всі країни готові визнати, що Ваш атестат/диплом, виданий школою/вузом, відповідає атестату (диплому), який отримують на руки випускники країн Європи. Це варто враховувати, вирушаючи на навчання за кордон. Тому для того, щоб Ви могли в майбутньому успішно навчатися в вузі, вам потрібно підтвердити Ваш поточний рівень освіти, склавши іспити (якщо Ви - школяр) або просто зібравши необхідні документи (якщо Ви - бакалавр або магістр). Цей процес може зайняти кілька місяців.

По-друге, Ви не зможете вступити до вузу без наявності визнаного диплома або атестата, тому що в цьому випадку у Вас фактично немає документів для вступу. Тому, навіть заплативши і відучившись на курсах мови, Ви ризикуєте залишити країну, так і не вступивши до вузу.

По-третє, якщо Ви не врахуєте всі нюанси щодо термінів і тонкощів визнання атестата або диплома, Ви ризикуєте не встигнути здати іспити і, як результат, не встигнути принести документи до обраного вузу до початку вступних іспитів.

Вибираючи країну для вступу і вирішуючи, яку освіту отримувати в майбутньому, звертайте увагу на всі нюанси і тонкощі. І тоді Ви реалізуєте мрію, до якої прагнете - отримати якісну освіту за кордоном.

ЧЕХІЯ. НЕРУХОМІСТЬ

Купівля нерухомості Чехії

Основні вимоги: придбання нерухомості для іноземців можливо тільки на попередньо зареєстровану юридичну особу.

Вартість нерухомості: в Празі ціна однокімнатної квартири наближається до $100 000. Нерухомість поза Прагою значно дешевша, наприклад, вартість квартири в Остраві - близько $35 000, а будинок можна придбати за $50 000.

Інвестиції: компанія «Гольфстрім» спільно з партнерами пропонує Вам скористатися нашими послугами і підібрати гідний об'єкт для Ваших інвестицій (готель, ресторан або іншу комерційну нерухомість).

Кредит: при бажанні для покупки нерухомості Ви можете скористатися іпотечним кредитуванням: чеські банки дають можливість отримання кредиту під 7% річних. З питань кредитування в Чеській республіці ми також готові Вас проконсультувати.

Хотите, перезвоним Вам?