вул. Дашкевича, 34, оф.1

вул. Смілянська, 41

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19
(Корал Тревел)

Офіс 1

вул. Дашкевича, 34, оф.1

Офіс 2

вул. Смілянська, 41

Офіс 3
(Корал тревел)

ТРЦ “Хрещатик – Сіті”,
вул. Остафія Дашковича, 19

Німеччина


Германия. Флаг Германии. Высшее образование в вузах Германии. Изучение немецкого языка в Германии. Программа Au pair. Иммиграция

 • Право на роботу під час навчання.
 • Навчальна практика в європейських фірмах.
 • Можливість робочого контракту з фірмами Європи.
 • Курси німецької мови при вузі.
 • Безвізовий проїзд по країнах Євросоюзу.
 • Висока оцінка німецьких дипломів.

 

ВНЗ в Німеччині

 

Ludwig-Maximilians-Universität

 

 

Ruprecht-Karls-Universität

 

 

Johann Wolfgang Goethe-Universität

 

 

European University

 


Німеччина - найбільша індустріальна країна Західної Європи з дуже високим рівнем життя і відносно м'яким імміграційним законодавством.

Німецьким урядом визначені наступні категорії легальної еміграції (імміграції) іноземних громадян з країн колишнього Радянського Союзу.

 

Новий імміграційний закон структурує правову основу для в'їзду і перебування в ФРН, а також вносить зміни для окремих груп іноземців та іммігрантів (наприклад, для німецьких переселенців).

 

За новим законом кваліфіковані іммігранти надалі зможуть жити і працювати в ФРН необмежений час. Іноземні студенти, яким до теперішнього часу по закінченню німецького вузу доводилося виїжджати з країни, також зможуть залишитися тут і працювати на благо Німеччини. В цілому, однак, доступ іммігрантів на місцевий ринок праці залишається обмеженим. Зате більш надійним стане статус перебування в ФРН біженців, які піддавалися на батьківщині різним гонінням з боку недержавних структур, в тому числі і за свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

 

Значно розширюються можливості депортації з Німеччини небажаних іноземців, особливо тих, яких запідозрили в зв'язках з ісламськими терористами, а також проповідують в Німеччині ідеї расової або релігійної нетерпимості. Апеляцію на рішення про депортацію іноземець зможе подавати в одну-єдину судову інстанцію - Вищий адміністративний суд, рішення якого буде остаточним.

 

Для того, щоб на законних підставах в'їхати і проживати в Німеччині, необхідно мати відповідний дозвіл влади. Такими дозволами є віза, дозвіл на термінове перебування в Німеччині (Aufenthaltserlaubnis) і дозвіл на безстрокове перебування в Німеччині (Niederlassungserlaubnis).

 

В'їзна віза надається для короткострокових відвідин Німеччини на термін до трьох місяців. Крім одноразової візи, може бути видана багаторазова віза з терміном дії до п'яти років. За такою візою можна проживати в Німеччині до трьох місяців один раз на півроку в період дії візи.

 

Aufenthaltserlaubnis є дозволом на проживання в Німеччині і видається на певний термін і з певною метою. Наприклад для навчання у ВНЗ, відвідування мовних курсів, у виняткових випадках і для відвідування школи.

НІМЕЧЧИНА. ВИЩА ОСВІТА

Вища освіта в вузах Німеччини

Для навчання у ВНЗ видається віза на термін до двох років з наступним продовженням кожен раз на той самий строк, якщо навчання не завершене, але може бути закінчене в прийнятний термін.

Вам дозволено займатися трудовою діяльністю 90 днів в році або 180 днів на рік при напівденній зайнятості.

Після закінчення навчання дозвіл на проживання може бути продовжено на термін до одного року для пошуку роботи.

Основні вимоги:

Достатньою умовою для вступу до вузу Німеччини є початкова вища освіта (1 або 2 курсу вузу СНД). Маючи 2 курсу вузу (денного відділення) або повну вищу освіту, студенти можуть вступати одразу до вузу. Після першого курсу вузу СНД студенти можуть надходити на підготовче відділення при вузі (Studienkolleg).

Якщо у Вас вже є диплом вузу СНД, то при вступі до вузу Німеччини Ви можете вибрати і вчитися по будь-якій спеціальності.

Якщо ж Ви ще не закінчили ВУЗ у себе на батьківщині, то в Німеччині Ви можете продовжити навчання тільки за тією спеціальністю, яку Ви вивчаєте зараз.

Термін підготовки документів: від 6 місяців.

Вартість оформлення:

Всі Ваші витрати за цією програмою (підбір вузів, отримання запрошень, тестування, допомога в оформленні студентської візи, бронювання житла на перший час в Німеччині, а також всі наші послуги) складуть максимум 1200 євро. Вартість послуг оплачується до подачі документів в посольство для оформлення візи.

НІМЕЧЧИНА. МОВНІ КУРСИ

Курси німецької мови. Вивчення німецької мови в Німеччині

Хочете вивчити німецьку мову, познайомитися з культурою Німеччини, цікаво провести відпустку, а може бути, поступити до німецького ВНЗ? Пропонуємо відвідати мовні школи Німеччини і зануритися в мовне середовище! Партнерська мережа Гольфстрім® пропонує вивчення німецької мови в Берліні, Гейдельберзі, а також в будь-якому іншому місті за Вашим бажанням.

Основні вимоги: вік від 16 років.

Тривалість отримання візи: від 2 днів до 8 тижнів.

Тривалість курсу: від 2 тижнів.

Вартість участі в програмі: Берлін - від 1322 євро / місяць з урахуванням проживання, Гейдельберг - від 700 євро / місяць за курс і проживання.

НІМЕЧЧИНА. ЄВРЕЙСЬКА ІММІГРАЦІЯ (кінтінгентні біженці)

Імміграція євреїв до Німеччини

Якщо в свідоцтві про народження хоча б один з батьків записаний, як єврей, то Ви маєте право подати документи на отримання виду на проживання в Німеччині. Документи, що підтверджують національність батьків, повинні бути видані не пізніше 1991 року (приймаються тільки оригінали). Є ряд винятків, і можливо, вони можуть бути застосовані в Вашому випадку.

Зверніть увагу, що основний заявник і всі члени сім'ї, які досягли 14 років (крім осіб, що народилися до 01.01.1945 року) повинні здати мовний тест в Гете-інституті, і показати рівень володіння німецькою на рівні мінімум А1 (Єдиної європейської системи оцінки знання мови ).

Для детальної консультації зверніться до фахівців нашої компанії "Гольфстрім". Наші фахівці нададуть повноцінну консультацію, здійснять підрахунок балів (інтеграційний прогноз), допоможуть зібрати пакет документів, здійснять підготовку пакета для посольства (переклад, легалізація, засвідчення документів) і заповнять анкети на всіх членів сім'ї.

НІМЕЧЧИНА. НІМЕЦЬКА ІММІГРАЦІЯ (пізні переселенці)

Якщо Ваш батько чи мати - німець (німкеня) за національністю, то Ви можете претендувати на виїзд до Німеччини за програмою пізніх переселенців.

За 4 параграфом пізнім переселенцем, як правило, є етнічний німець, який емігрував з території республік колишнього Радянського Союзу, Естонії, Латвії або Литви після 31 грудня 1992 року в рамках прийому, і протягом шести місяців після цього обгрунтував місце свого постійного проживання на території Німеччини , якщо він до цього проживав на вищеназваних територіях.

Терміни: від 3-х місяців до 3-х років.

Вартість: $ 300 + послуги бюро перекладів, в залежності від кількості документів.

НІМЕЧЧИНА. ШЛЮБ

Шлюб з іноземцем в Німеччині

Це досить складний варіант, особливо якщо шлюб фіктивний. Шлюби з іноземцями активно контролюються відповідними органами Німеччини. У разі оформлення шлюбу з громадянином Німеччини складнощів в отриманні візи зазвичай не буває. Почніть з того, що попросіть Вашого майбутнього чоловіка з'ясувати питання про можливість отримання майбутньою дружиною посвідки на проживання, а потім обговоріть питання реєстрації та отримання візи нареченої. Ми не рекомендуємо виїжджати до Німеччини для оформлення шлюбу з якої-небудь візи, крім візи нареченої.

При укладанні шлюбу з громадянином Німеччини іноземній дружині видається "Aufenthaltserlaubnis", яке продовжується.

Безстроковий вид на проживання видається іноземному чоловікові, якщо він протягом трьох років мав терміновий дозвіл на проживання і шлюб не розірвано, немає підстав для висилки і він володіє німецькою мовою на простому рівні.

При розірванні шлюбу, який тривав мінімум два роки, дозвіл на проживання іноземному чоловікові буде продовжено на термін до одного року, якщо він мав тимчасовий або постійний вид на проживання.

У разі, якщо після розірвання шлюбу іноземний чоловік в змозі самостійно забезпечити своє проживання і мав безстроковий вид на проживання, йому видається також безстроковий вид на проживання.

 

Основні вимоги:

наявність партнера в Німеччині + його громадянство або його фінансова спроможність. З 28 вересня 2007 року потрібно довести можливість вести просту розмову на німецькій мові.

Тривалість процесу реєстрації та отримання візи: від 2-х тижнів до 3 місяців.

Всі витрати: від $ 200 до $ 500 (як правило, оплачує партнер).

НІМЕЧЧИНА. ВОЗЗ'ЄДНАННЯ З РОДИЧАМИ

Імміграція в Німеччину за програмою возз'єднання з прямими родичами

Основні вимоги:

- Наявність прямого споріднення (мати, батько, син, дочка, дружина, чоловік).

- У випадку, якщо родич не є громадянином Німеччини, то його дохід і житлоплоща повинні відповідати необхідним стандартам для возз'єднання.

З 28 вересня 2007 року потрібно довести при співбесіді в Посольстві Німеччини можливість вести просту розмову на німецькій мові.

Тривалість процесу: від 3 місяців до 5 років.

Вартість оформлення документів: від $ 150 і вище.

НІМЕЧЧИНА. AU PAIR

AU PAIR. Проживання в сім'ях та вивчення німецької мови

Не секрет, що найефективніший спосіб вдосконалення знання німецької мови - це проживання в мовному середовищі, в самій Німеччині, де німецька мова є рідною. Однак не кожен зможе знайти достатньо коштів для того, щоб тривалий час перебувати в Німеччині.

В даний час найпопулярнішою молодіжною програмою є AU PAIR Program, в якій бере участь молодь з усього світу.

Це найдешевша і вигідна програма, що дозволяє виїхати без значних витрат в Німеччину та інші країни Європейського союзу, з можливістю легально проживати і вчити німецьку мову протягом року.

Основні вимоги:

 • AU PAIR повинен бути не молодше 18 років і не старше 24 років;
 • мати достатній рівень володіння німецькою мовою для спілкування з приймаючою сім'єю;
 • мати досвід роботи з дітьми (наприклад, досвід по догляду за дітьми родичів, друзів, знайомих, а також робота вожатим, тренером, спортивним інструктором, вчителем і т.д.);
 • бути комунікабельним і готовим увійти в сім'ю;
 • не перебувати в шлюбі і не мати дітей;
 • не мати шкідливих звичок;
 • бути готовим до виконання нескладних повсякденних обов'язків по дому, таких як наведення порядку в дитячій кімнаті, прасування і прання дитячої білизни, приготування найпростіших блюд для себе і дітей;
 • наявність водійських прав вітається.

Тривалість програми: 1 рік.

Вартість оформлення: 160 євро + проїзд, переклади та оплата консульського збору в посольстві.

 

 

НІМЕЧЧИНА. НЕРУХОМІСТЬ

Купівля, продаж, оренда, здавання під найм нерухомості в Німеччині

Ми пропонуємо Вашій увазі об'єкти нерухомості (пропозиції з продажу квартир і будинків на вторинному ринку і на стадії будівництва, земельні ділянки під забудову і комерційну нерухомість) з докладними описами російською мовою і зазначенням ціни - дана інформація зібрана для того, щоб допомогти Вам зорієнтуватися в цінах і типах пропозицій. Наше завдання - максимально полегшити Вам процес покупки нерухомості в Німеччині.

Також, однією з послуг нашої компанії є допомога в придбанні нерухомості, яка йде з молотка (аукціон).

Ексклюзивна пропозиція: Звернувшись в компанію «Гольфстрім», Ви отримуєте можливість купувати нерухомість на 30-50% дешевше її ринкової вартості.

Кредит: Банки Німеччини надають кредит під 4,5% річних, терміном до 30 років.

Інвестиції: Придбання «дохідних будинків» дозволить вигідно вкласти капітал, заробляючи щомісяця на здачі квартир в оренду.

Переваги: ​​Володіння нерухомістю в Німеччині спрощує процес отримання візи.

Вартість: Ціна на комерційну і житлову нерухомість в Німеччині не сильно відрізняється - при вдалому підборі варіантів можна розраховувати на вартість від 1200 євро за м2.

Послуги: надання інформації про об'єкти нерухомості, консультацій з питань придбання готового бізнесу, оренди, купівлі нерухомості та подальшої її експлуатації, оформлення кредитів; підбір варіантів за вказаними параметрами; організація переглядів по зацікавившим пропозиціям, а також придбання нерухомості, яка йде з молотка / аукціону.

Хотите, перезвоним Вам?